Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    ну класика, шо поробиш... якшо є якісь відхилення, які можна отак побачити, то їх видно з народження, тоді роблять рентгени і узі і проч
    а отак ставити в місяць на ноги і хотіти шоб дитина стояла рівно.... какабично
     
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Про падіння. який я мала стрес десь місяць тому.
    маємо у квартирі три сходинки, плиткою покриті. Сашці дуже довго було на них наплювати, а тут, десь з півтора року дитину, як і слід, потягнуло до тих східців нереально. є двері, якими від тих східців можна закритись.
    ну менше з тим, щось я довго прєдєсловлю. Муж мій забуває закрити двері і малий летить з тих східців, ніхто не бачив котрим місцем і як, але Роман був недалечко від нього. Уявіть ситуацію - бах, бабах, страшний дитячий плач, влітає Роман з малим на руках і кричить:"Мені здається, що у нього череп тріснув".
    ніч не спала, слухала малого. Ттт, все нормально. але шок мала страшнезний. а оте його словосполучення, чи речення ЧЕРЕП ТРІСНУВ, певно, ніколи не забуду, і те, як у мене все всередині посто заледеніло.
     
  3. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    ну тепер вже певно буде пам'ятати..
    а муж у вас ше той весельчак.... Короче, співчуваюю, але малого покажіть лікарю))
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2013
  4. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Були ми сьогодні на огляді в ортопеда, бо свекрусі не подобалась, шо малий більше вправо голову повертає. Виявилось із шиєю у нас все добре, а от з ніжками не дуже :girl_cray: На правій ніжці сладочка менша, підозра на дисплазію... Зробили рентген, дисплазіїї, ттт, немає, але суглобчик один погано розвинутий, казав не страшно, але краще одягати малого в стремена і поносити зо 2 місяця так шоб бути спокійнішими і забути про те в майбутньому... В мене паніка, істерика...як дитина буде днями і ночами скована у тих стременах :girl_impossible: Чиї дітки носили ті стремена, поділіться своїми враженнями, бо я посивію скоро... :sad:
     
  5. maty

    maty Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    якщо не страшно,то для чого стремена-нічого собі заспокоїв:girl_mad:думаю,варто проконсультуватися ще з іншим лікарем
     
  6. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    А ви в слігу малого не носите?
    В сестри малого (6,5 міс) теж запідозрили дисплазію. УЗД показало теж якісь там суглобики слабо розвинуті, але на обох ніжках. Радив лікар стремена. Сестра почала розпитувати про альтернативу, то лікар запропонував масажі і часте носіння в слінгу! Я була приємно здивована такою рекомендацією.
    Наразі вони тільки масажі роблять...
     
  7. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    теж про це задумалась, вже в активному пошуку хорошого ортопеда
    в слінгу не ношу, якось був період шо хотіла придбати, але так руки і не дійшли... масажики робимо самі легенькі, чи сестра робить якісь спеціальні з масажистом?
     
  8. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Так, до них масажист приходить.
     
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Нащо мучити дитину тими стременами? Купіть слінг і вам буде добре і дитині. Вже звертайтесь до нашого слінгоконсультанта і замовляйте.
    Чому? займіться цим питанням, все виправиться слінгом, побачите, що все буде добре.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    совдеп совдепом. що мені робили, а що тепер. і треба таку малу дитину "світити"? невже не можна зробити узд?
    і повірте, стремена тут не поможуть (як і слінг) як засіб чисто механічного виправлення. слінг дасть своє (і дуже багато дасть), і це супер, але в нас проблема ще полягала в підвищеному тонусі, який "не бачили" лікарі, а я не звертала уваги, і тільки наша форумчанка мене носом тицьнула.
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2013
  11. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    та сивіти рано ще, бо то не така біда страшна!!! краще так, ніж в гіпс... і такі випадки знаю
    ми носили 2,5 місяці. Нічо - пережили

    ---------- Додано в 16:17 ---------- Попередній допис був написаний в 16:14 ----------

    ви самі не зробите так, як зробить це масажист зі стажем.. ІМХО. Дитина ж ваша - вирішуєте ви, але потім важче виправити
     
  12. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Носила моя племінниця - чесно: активна була, весела, була в них 3 місяці
    Але я особисто зробила все, щоб свою малу в них не вдягати. Послухайте дівчат, купіть слінг, носіть з розведеними ніжками, робіть жабку багато і часто, купіть коло і нехай плаває - суглоби дорозвинуться, "широке пеленання" (пеленка між ніжки по памперсу, щоб розведені були) - і все виправите самі, на масаж або походіть до масажиста, або самі робіть "з прістрастієм" - нехай вам масажист покаже
    Я те все робила - і ми виправили предпідвивих правої ніжки і дисплазію зліва - без тих штанців
    Все буде добре, справитесь
    І ще - сходіть ще до якогось травматолога толкового, може ще щось підкаже, бо мене славно проконсультували, і якось повірилось в свої сили:girl_claping:
     
  13. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    .... виправили чи ні , будете знати, коли дитина почне ходити. Це не в докір вам, абсолютно
     
  14. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Да ну, якщо нема дисплазії, то навіщо стремена? Та й взагалі, у хлопчиків дисплазію діагностують дуже рідко. Я сиділа малою в стременах 4 місяці, зі слів мами - досвід не з приємних (плакала ночами). Послухайте дівчат, купіть слінг, поробіть масажі.

    ---------- Додано в 18:00 ---------- Попередній допис був написаний в 17:53 ----------

    А я нині розстроєна така, що нема куди... Повезли малу до невропатолога показати (через те що не сидить і не сідає). Поставила нам сильну м’язеву гіпотонію і взагалі підозру на дуже неприємний синдром, пов'язаний з гіперрухомістю суглобів і порушенням розвитку сполучної тканини.. :sad: Ходжу нині як прибита. Ну звідки в неї могла взятися виражена гіпотонія? Думала, таке одразу видно з малого віку. Дитина активна, голову тримала в 2,5 місяці, на бочок, на спинку і на животик почала перевертатися більш-менш вчасно. В 3 місяці на огляді невропатолог нам сказала, що все добре і навіть масажів ніяких не потрібно. В 6 місяців педіатр знайомий теж нічого не діагностував. А нині сказали, що треба буде пройти тривалий курс інтенсивних масажів і ЛФК, можливо навіть уколи... Зі слів невропатолога, масажист у нас має мало не поселитися в хаті. Комусь ставили таке? Так переживаю і картаю себе, чи не занадто запустила, коли тепер буде результат, і взагалі - як вона перенесе ті масажі, якщо вона навіть на звичайному огляді істерить?? :sad:((
     
  15. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)


    Може перед початком паніки і лікування ще одному покажеш?

    "Спокойствие, только спокойствие..."

    Що невропатолог на то сказав?
     
  16. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

     
  17. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Так, завтра плануємо ще показатися одній. Але думаю масажі нас по любе не оминуть. Я ж не те щоби категорично проти масажів, але ж бачу як моя дитина ставиться до чужих і взагалі до маніпуляцій над собою (у нас кожне одягання на прогулянку - істерика на весь дім...), так що не знаю, як це вона витримає.

    Питала як розвивалася дитина, але врешті решт поставила ту гіпотонію.

    ---------- Додано в 18:52 ---------- Попередній допис був написаний в 18:51 ----------

    Поняття не маю, але всі радили до невропатолога з тим несидінням... :confused:
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    я оце страшно люблю, коли лікар випитує маму діагноз дитини. а потім каже - ну ви ж самі бачите. я приходжу і кажу - мене направили, ніц не знаю і ви лікар. і слухаю, що лікар скаже, а потім фільтрую.
     
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Підтримую. Бачила твою малявку вже давно, але така активна дівчинка, абсолютно не схожа на дитину з гіпотонією м'язів.
    Я бачила як виглядає дитина з гіпотонією м'язів, в знайомих хлопчик таке має. Ну але то явно хвора дитинка. Головку він в 8 міс. ще не тримав.
     
  20. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Мирося, мені здається, ти поспішила. В нас тут половина дітей з форума вашого віку ще не сидить і не сідає, моя мала в тому числі. Не дивлячись на те, що в нас з вами місяць різниця, але все ж таки ми ні не повзаєм, ні не робимо спроби сідати, ні не встаєм, на не сидимо, а тільки перевертаємся і нам скоро вже 8 місяців. Думаю, що протягом місяця сидіти ще точно не будемо, бо ж перед сіданням ще тре навчитись повзати, сідати якось на бочок і ще купу всього :) Ну але ж я б не сказала, що в нас якась гіподинамія чи що, моя мала (як і твоя!!!) активна дівчинка, на місці ніколи не лежить, постійно крутиться-вертиться, доброзичлива і позитивна дитина. Звідки в твоєї Марти може бути та гіподинамія? Пологи пройшли нормально, дитина нормально розвивається, головку тримала нормально. Ну блін, чесно, мені здаєтьсЯ, що це той з випадків, коли "лікар завжди щось має знайти". Мені здається, що по-перше, варто звернутись ще до одного спеціаліста, але не зі словами "ой я переживаю, мала не сидить і не сідає", а зі "словами "хотіла, щоб ви подивились на мою дитину". Лікарка знала, що тебе турбує не сідання і тому докопалась до того і на, маєш тепер шикарний діагноз. По-друге, на рахунок масажів, можеш робити, думаю вони не зашкодять, а на рахунок того, що твоя Мартуся не дуже добре реагує на інших людей, то я тебе втішу - так всі діти, моя Вікуся в 3-місячному віці, коли ми робили масажі - ридала 7 масажів підряд, що я аж мокра була після кожного масажу (ти ж знаєш, що моя мала не є великою плаксою), а на 8-ий і надалі вже отримувала задоволення:)
    Тут нема чого переживати, для власного заспокоєння можеш поробити масажі, а на рахунок ЛФК, уколів тощо - Боже збав, тут вже Олін Святик шок отримав від лікарні, не дай, щоб з твоєю Мартою всяке таке робили...