Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Virna

    Virna Well-Known Member

    Дякую, дівчата, мені руху хватає. От плавання це добре, тільки зараз фізично не зможу ходити, бо брак часу.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Мене та глюкоза з розуму зведе, нині здала в лабораторії - 5,4 ммоль ( 98 мг, норма пише до 100) , я вже прям чую як мій лікар каже, що глюкоза високувата... Невже прийдеться робити ту толеранцію раніше?
    Маю вдома глюкометр, робила зранку останні дні- 4.19 (76мг)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ви хвилювались.
    В мене в лабораторій від хвилювання було до 5.7, при домашніх 4.9-5.0
    Будьте спокійні, все буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В якійсь з тем бачила списки в пологовий, а зараз не знайду. Що треба мамі/дитині/на виписку, якщо термін кінець червня.... Торби ще не паковані
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та в мене шось постійно на ті лабораторії якісь хвилювання, сама не знаю чому..
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а я - знаю. Тому що у Вас вже були ті пограничні результати, і Ви з ними напереживались.
    Я теж хвилююсь, коли здаю на глюкозу.
    Якось перед здачею мене медсестра захарила. А я перед тим днем утримувалась від солодкого, не вечеряла пізно тощо. І на самих лише негативних емоціях получилось 5.0
    Потім на позитиві ходила здавати ГТТ - і результат натще 4.2, а за 2 години 5.2.
    У Вас нема проблем. Весь спектр норми - це норма.
    Не раджу зловживати солодким (нікому, зрештою), але раджу терапевтично забити :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @cjomcjomka може на ти все таки перейдемо ? ;) І так, то чиста правда, я за ту глюкозу найбільше переживала, от і маю скок. Постараюсь наразі забити, тільки щоб мене лікар не напрягав, ех.. Хочеться хоч літа спокійного
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    там ще така річ. Кожна людина має свій глюкозний "цвок" - не особливо солодкі з вигляду продукти можуть дати скачок (в межах норми, але для хвилювання цілком достатній). Приміром, ягоди. Також - калорійні білкові смаколики: тверді і м'які сири (нямнямням, я коли обмежувала солодке, то бувало відривалась на них), овочі в об'ємі, який розтягує шлунок.
    Тому іншого варіанту, ніж заспокоїтись, просто нема.
    Знову ж, з досвіду. Я дуже оптимістично лежала на допологовому відділенні, вечеря була легенькою і на ранок цукор був 3.9 (і всі аналізи того дня були такі, що терапевт казала "всім би такі!"). з 3.9 я сама в шоці була, але документ не бреше :)
     
  9. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Люди, коли ті скачки погоди припиняться , я як барометр на них реагую, дощ чую ще зранку , на похолодання голова така якби трактором проїхавсі хтось...Чи є ще хтось хто реагує на погоду і як ви рятуєтеся ???
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Ligymunka яяя зараз то капець, голова тріщить мало не щодня...
    В мене взагалі нині така веселуха була. Встаю рано, чую сечовий повний, після ночі ж, іду в туалет і ні-чо-го взагалі не йде...
    Я походила, знову пробую, нічо, хоч чую , шо капець хочу в туалет.. Вопшем так кілька спроб і їдемо на швидку.
    Відбравили мене до гінеколога, зробили узд, втішили, що моя до заду відхилена шийка матки спричинала то, що матка перетиснула мочові шляхи. І покращення буде, но за місяць десь, коли матка вгору піде..
    Направили мене здати аналізи і приходити на катетр..
    І поки я чекала на результати (3 години) , то якось по трохи вдалось мені спорожнити мочовий. То я втішена вернулась до гінеколога, що катетеру мені вже не треба.
    Вобщем обійшлось льогкім іспугом, но сказали мені, що повтурка може бути... Короче капці, вперше у мене таке
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ага, а коли навпаки, після пологів, кашлянула чи пчіхнула, а вже треба міняти білизну. Як то кажуть, медаль, має дві сторони.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Може, але я волію краще хоч підклали одіти, но могти, бо не надто приємне відчуття переповненоно міхура, вже болючого і так ніби тобі там щось перекрили і все, ніяк... А найгірше, що тут єдиний вихід- катетер, а то для мене ужас ужасний
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну, а може є якийсь інший вихід крім катетира? Може пити більше, чи якісь вправи, пози? Дуже мені Вас шкода, але тримайтеся, то все тимчасово, і дуже швидко мине. Здоров"я міцненького!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Може десь поряд є йога для вагітних, думаю що тренер підказав би якісь вправи на розслаблення, або в принципі можете навіть через скайп проконсультуватися, у Львові точно є йога для вагітних ...
    Найважливіше, щоб ви перейшли той страх, щоб треба катетера ..., бо страх також може давати спазми....
    Щиро співчуваю... В мене вчора так мацьопа в животику вперлася в печінку, що я катулялася пів-дня з боку на бік, і дихала через раз ...
    В мене так само і дві попередні вагітності було...
     
  15. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Ні в якому разі, нехай твоя лікарка розслабиться і зайвий раз не нервує тебе :girl_in_dreams:
    Для здорової людини тепер рівень глюкози значно вищим є, це спричинено постійними стресами і рівнем життя, а життя тепер - один суцільний стрес.
    Тобі ніззя нервуватись, включай пофігізм, помагає ;)
    Не в тебе одної, люди не можуть інакше реагувати на медиків, це ще з дитинства така фобія.
    Сильно обіймаю і молюсь, щоб все в тебе було добре :girl_tender:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та то не розслаблення , треба щоб матка виросла і піднялась вище в живіт, тоді проблема зникне. Наразі я просто ганяю цілий час в туалет і це помагає гг
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Мені допомагало полежати на спині біля стіни і ноги під кутом на стінку покласти. Головне не допускати болю в спині, бо страждають від того нирки.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Zelonka

    Zelonka New Member

    Робила узд на Огієнка в 9 тижнів, у висновку вказано "хоріон нижній край 1.5см заходить за внутрішнє вічко шийки матки". В 12 тижнів була у Корінця на узд, у висновку не вказано на якій відстані від вічка знаходиться хоріон, тільки вказано, що він по передній стінці. В ЖК лікар згідно першого узд не могла зрозуміти чи хоріон заходить на 1.5см на вічко чи він розташований на цій відстані від вічка. Можливо в когось була подібна ситуація, цікавить, що вам казали ваші лікарі.
     
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    а що тут казати - чекаєте, що підніметься) якщо по передній стінці - значить вже піднялася. В першому триместрі діагноз передлежання/крайове розташування хоріону не є страшним, переважно плацента потім піднімається до нормального положення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Zelonka

    Zelonka New Member

    Mansikat дякую за відповідь, я у вас тут новенька))) я собі десь так і думала, що все добре, просто лікар попередила, статево не жити та обмежити активність, так як вона не змогла розібрати заключення, а я без руху пропаду, плакали мої східні танці