Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Zelonka

    Zelonka New Member

    Дівчатка, підкажіть хто як рятувався від "вагітного" нежитю? Вже зовсім немаю сил...:girl_sad:
     
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мед на ватну паличку і в ніс. І з тим полежати
     
  3. nali

    nali New Member

    Дівчата потребую поради про геморой на останніх тижнях...36-37 тиж. Сьогодні перший день як з'явився вузлик і пече капець, не кровить, але дивне відчуття мокрого там, на білизні мокрі сліди.... Вибачайте за таку темку, дискомфорт ужасний. Хочу реальні відгуки, може якіст саічки чи щось таке. Дякую за поради
     
  4. his joker

    his joker Well-Known Member

    Я при вагітності використовувала обліпихову олію, а після пологів свічки Реліф (не дуже допомогли) і Постеризан.

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
  5. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    мені в 35 тижнів така цяцька вилізла,і то після огляду лікаря,я так розумію спочатку був внутрішній , а потім став змішаний чи що. Виписав той лікар на вузлик гапаринову мазь або солкосерил 3-4 рази на день плюс свічі анузол і проктозан зранку і ввечері і таблетки нормовен. За 3-4 дні сало легше. Не знаю як на рахунок таблеток і свічок, то краще після консультації лікаря таке приймати,а гепаринову мазь думаю можна і під час вагітності,хоча б поки не стане легше
     
  6. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Порадьте хто знається: на останньому УЗД сказали що наш хлопчик по терміну випереджає розвиток на два тижні. І що народити можу на тижні два швидше...
    Зараз 37 тиждень. Вже 2 день живіт в низу "ниє" як перед місячними...Не весь час,а так періодами по 1-3хв, десь так разів 5-7 за весь день...Але живіт при тому не кам'яніє... То свідчить що скоро пологи?:girl_impossible:не рано ще??
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2017
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це не розвиток, а розмір.
    останні тижні дитина набирає вагу і завершує свої гормональні процеси, які на УЗД не видно.
    Якщо кажуть, що "випереджає", отже - наміряли більшеньку дитинку.
    В мене так двоє старших "випереджали" - народились обоє на 42 тижні, при тому що тренувальні перейми йшли довго і живіт опускався з 35-37 тижнів.
    фактично - не рано. Раджу бути готовою до пологів у плані організаційному (речі, документи, контакти лікаря) і максимально розслабитись морально. В кожному разі - скоро. Бо навіть якщо лишився місяць - це все одно не довго :)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    То виходить це тренувальні перейми в мене? І то може тривати навіть до 40 тижнів?
    Та ми майже готові, лише в сумки все спакували залишилось)))
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    99.9%
    може і добряче довше тривати. Посиденьківський рекорд - 43 т 1 день :)
    доношена вагітність за укр.протоколами - 38-42, за канадськими - 37-43 тижні
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, вже у третю вагітність можна і сказати, приміром, "після такого то числа", або "наприкінці жовтня"
    я в третю вагітність всім сказала менший термін. Знала, що не стягну лекцій для всіх на тему "пролонгована вагітність - це нормально" :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @cjomcjomka ви мене заспокоїли)) а то я вже думала що то от вже буду родити)) боюсь пропустити той якийсь момент і не встигнути в пологовий:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Як так будете думати, то ще довго ходити будете))). А от якби мали якісь невирішені питання тощо, то народили б швиденько))). То жарти, звичайно, але у той останній місяць час якось дивно себе поводить), то повільно, то швидко минає. Розслабтесь, пологи важко пропустити, і в роддом на перші пологи не часто спізнюються).
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Сьогодні в нас 40 тижнів і 2 дні термін. Досі нічо не турбувало, хіба вчора ввечері трооошечки нив живіт. сьогодні була в лікарки на КТГ і брала також на крісло. Сказала що все в нормі, розкриття нема, їхати до дому бо ще не час народжувати - можливо за 3-4 дні...а зараз трошки почали мазатись коричнуваті виділення, то є нормально?бо я шось маю страх вже
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, нормально. Не переживайте, відпочивайте
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Після огляду, то є нормальне явище, мужуть навіть початися пологи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Почав мені до повного щастя тиск скакати:girl_sad: всю вагітність 110/50, останні дні був 120/80, а вчора і сьогодні 140/90((( лікарка сказала приїхати в пологовий, щоб перестрахуватися... Так мені якось лячно, страшно...хочеться щоб малюк на світ вже з'явився бо я вже трохи змучилась, а з іншого боку тааак боюсь тих родів, і того що не знаю як з малям поводитись, що думаю краще б ще походила пузата:girl_sad: то я одна така, чи у більшості вагітних такі настрої перед родами?:girl_sad::girl_cray:
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дівчата, як ви рятувалаися від набряку ніг та рук, бо мені до ранку руки набрякають і болять ??? Ноги навпаки до вечора трошки набрякають, але не дають дискомфорту ...
    Колись- десь читала , що добре пити листя малини , це на якому терміні і як правильно заварювати ???
     
  19. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    мені перед першими пологами теж тиск підскочив,то чергова акушерка(я тоді лежала в патології) сказала,що за день два маю народити,що з її спостережень так часто буває - перед пологами піднімається тиск,ще й може нічим не збиватись.
    Все бояться пологів і того що потім з дитинкою робити,я як першого так і другого разу того боялась,другий раз певно ще страшніше ніж перший
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Скажу з власного досвіду - дома найкраще). Я їхала в пологовий вже якомога ближче до пологів. Повезло мені в тому плані з лікаркою - я в роддом, а вона мене додому))). Тепер розумію, що так було найкраще, психологічно дома легше). Не знаю як би я то витримала в лікарняних стінах
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1