Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Я, будучи вагітною, в аптеці не могла її знайти. А так треба було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Дівчата зараз 8т і 3д вагітності відчуваю внизу живота легкі спазми, щось схоже як перед місячними але в легшій формі, болю немає, але переживаю, чи це нормально на цьому терміні?
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну ніхто вам в неті не скаже, нормально це, чи ні в конкретно вашому випадку. Під час вагітності може боліти, бо матка росте, але й інші причини можуть бути..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Вагітність для кожної жінки проходить по різному, тому вам важливо найперше консультуватися в хорошого лікаря + чітко слухати своє тіло і при таких симптомах найперше лягати і відпочивати , тому що тіло найперше показує, що потребує відпочинку і тіло ніколи не бреше .....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Я і нічого не роблю, вже два тижні як лежу і деколи прогулююсь на свіжому повітрі, бо сильний токсикоз не можу нічого робити.
    І це моя перша вагітність тому переживаю.
    Проконсультувалась щойно з лікарем сказала що не повинно спазмити, призначила свічки папаверин або вібрукол. Вона зараз в відпустці тому на огляд не вдасться попасти, але думаю може таки сходити до когось іншого.
     
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я вібуркол ставила , мені допомагав зняти тонус і спазми ! Якщо це перша вагітність то завжди вартує перестрахуватися і піти до лікаря !!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Сьогодні чоловік купив листя брусниці в аптеці DS біля Скрині
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    В кого був низький гемоглобін після пологів? Чим піднімали? Вже майже 3 місяці минуло від пологів, а він в мене нижче 100. Гіно-Тардиферон, який пила під час вагітності, і Сорбіфер, який зараз порекомендував лікар, мені не підійшли - побічні реакції надто неприємні.
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Чорниці, смородина, печінка, яблука. Хороше харчування, зараз літо, вітамінів море.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    З гемоглобіном, то у всіх своя історія, бо направду то є дуже індивідуально. В когось ,гемоглобін весь час в нормі, а в когось весь час понижений. Тому, прислухатись до організму, старатись споживати більше фруктів і овочів, гуляти на свіжому повітрі. В мене після пологів був 90, хоча до пологів був десь в межах 115-125, не приймала нічого, після пів року піднявся до 125.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Кедрові горішки допомагають залізу добре засвоюватися в організмі !!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, поговоріть зі мною. Отже, 32 тиждень. У вівторок була в дільничної на плановому огляді, все добре, лиш тиск як для мене трохи зависокий (120 на 70 при моїх звичних 90 на 60). Потім плавала трохи в озері, і ввечері довга піша прогулянка. Потім СА, після якого десь через годину помітила пару крапель крові. Приймаю зараз кардіо-магніл 75, тобто аспірин. Від нього часом в носі тріскають капіляри. Одна лікарка сказала його відмінити, інша залишити до 36 тижня. Отже, більше крові не було. Списую то на аспірин, бо болей нема, маля рухається. В середу зранку набрала лікарку з роддому. Вона порадила таки на пару днів лягти в лікарню на контроль, але до себе покласти не змогла, бо завідуючий не дозволив (у них тільки з 35 тижня). В розмові сказала, що теж думає, що то аспірин, але в лікарню краще лягти. А я не лягла, бо нічого не турбує, вирішила поспостерігати сама. Сьогодні вже четвер, все ніби добре. Але таки набрала ще одну лікарку з медінституту. Вона мене заспокоїла і казала не панікувати, але вже як дуже переживаю, то завтра таки прийти, може на УЗД гляне. Якось так. Була на УЗД буквально 2 тижні тому, все там було добре. Я вже іх пройшла в два рази більше норми через попередні ЗВ. Так не хочеться знову того облучення. Але і постійно думати та переживати не хочеться. Ще роначитувалась про відшарування плаценти... До речі, в мене вона трохи низькувато, 2 см до норми бракнуло.
    Отже питання, йти завтра на то УЗД чи не йти?
     
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    ІМХО , я б перестрахувалася .... бо це ваш спокій + вагітність і так непроста для вашого тіла... А Господь оберігатиме і вас і дитину від облучення просто під час УЗД поручайте і себе і малятко в його руки !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ідіть. У вашій ситуації нерви і переживання можуть нашкодити дитині більше, ніж ще одне УЗД
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У мене був критично низький гемоглобін після пологів - 68. Тоді призначили Тотему, пила через трубочку, ну і, звичайно, залізовмісне харчування. Ще місяць мене хилитало від низького гемоглобіну, але загалом десь до півроку вийшла на свій рівень - близько 120.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Rodionochka та ясно, що йти!!! Стрес і ваші переживання більше шкоди принесуть, аніж узд....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що, була я сьогодні в лікарки. Навіть на УЗД не повела. Оглянула, помацала, заспокоїла. Сказала, не дьоргатись))), і ще купу з приставкою "не-". Плавати дозволила, і то добре. Ніби заспокоїлась я трохи. Бо минулої ночі манюня тихенько спала і мені було лячно, а цієі ночі так крутилась, що ліжко хиталось). І мені від того спокійніше. Дякую, дівчата, за ваші думки!
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Почав мене трохи боліти поперек і ноги в районі бедер. То нормально на 33 тижні? Була тижні два тому у лікаря по спині. Там все на місці, зміщень на той момент не було. А зараз вже потроху починає боліти. От думаю чи то вже кості починають міграцію, чи таки непланове зміщення. В когось таке було?
    І ще питання відносно тренувальних схваток: з якого терміну було у вас? Бо щось час від часу хапане, але так легенько, і відразу відпускає. В неті читала, що ще ранувато, але все ж є індивідуально. Чи таки рано? Від фізичної активності то не залежить, принаймні у мене.
     
  20. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Rodionochka , тренувальні десь з 34тижня почалися,але так активно і болісно:girl_sad:,майже щодня.
    Лікарю казали?У мене перейми власне в ноги дуже йшли,поперек і живіт ніяк не давалися чути.
     
    • Інформативно Інформативно x 1