Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Так, десь в 10 тижнів як почало випадати так і триває зараз
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене волосся випадало всю вагітність і після родів ще більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. rododendronia

    rododendronia Member

    Дівчатка я на 38 тижні вагітності , дико болить зуб . Стоматолог порадив випити німесил , з гінекологом для консультації зв'язатися не можу. Чи пили ви на такому терміні німесил і чи не вплинув він на дитинку?
     
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Загугліть. В протипоказах 3 триместр і годування грудьми.
     
  5. Єва

    Єва Well-Known Member

    Як на мене, німесил має тимчасову обезболюючу дію і проблеми причини болю не вирішує. Якщо вже говорити про обезболення, то вагітним можна тільки парацетамол. Може все таки краще звернутись до іншого стоматолога і почистити-запломбувати той зуб. Наскільки я знаю, існують безадреналінові засоби для місцевої анестезії і вагтним зуби також лікують без проблем.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Siania

    Siania Love Life

    Дивний стоматолог... Ну перестане Вас боліти зуб на день-два, а далі? Звертайтесь до лікаря, і лікуйте! Я на 40-му тижні лікувала два зуби поруч. Прочищали канали, не могли зрозуміти причину одразу, біль нестерпна (починалось з маленького болю)...Можна колоти анастезію без адрееналіну. Анімесил заборонений вагітним, тільки парацетамол.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. his joker

    his joker Well-Known Member

    Німесил не можна :sad:
    А чому не стоматолог не хоче Вам той зуб полікувати? Я на 38 тижні лікувала зуби, з обезболюючим.
    Правда, один зуб довелося відкласти на потім, бо потрібно було робити рентген.

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    не можна німесил! а лікувати, якраз можна. Якийсь непрофесійний стоматолог, чесно кажучи(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. rododendronia

    rododendronia Member

    Дякую всім за коментарі .
    Я лікую ,виліз в мене періодентит, корінь загноївся почистили , поставив лікарство от воно і дало такий результат . Німесил не пила , обійшлась народними методами. Виявляється сушена гвоздика дуже добре обезболює
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    в третьому триместрі не рекомендують лікувати зуби, бо можна викликати передчасні пологи
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я заліплювала. Ну бо не було виходу. Правда обійшлося без анестезії, хоч кажуть є підходящі варіанти. Боялася , щоб не схопив зуб десь безпосередньо перед пологами, ну і був би капець зубу . А так мій лікар якимось способом трохи почистив, заліпив якоюсь пломбою з кальцієм, казав на деякий час припиниться процес руйнування, до родів доходи, а потім переробимо як слід.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Там 38 тижнів.
    Якщо можна не лікувати, то звісно, краще почекати, але замість того пити Німесил, якось нелогічно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Мала схожу ситуацію. Піввагітності "латала" зуб. В 39т. страшно розболівся, лікар ненаважився лікувати, вирішив чекати після. А вже з народженням дитини то ніяк вирватись з годуваннями, то наважитися на біль, то за анестезією переживала, хоч була сумісна з гв ( той препарат мало знечулив, всеодно боліло/терпіла). Врезультаті, зруйнований зуб- коронка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Siania

    Siania Love Life

     
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ну так, певно було терпимо. А вже коли здалась, пізно було. Мабуть, в мене нерв своє віджив, тому не сильно вже боліло. Але я про те, що процес може йти дуже стрімко+лікар має розбиратися чи справді то лікування може чекати. До вагітності я була на консультації - здорова, плануйте спокійно.
    На цей раз, я ще до тесту була в стоматології)) чомусь маю страх втратити зуби.
     
  16. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Дівчата потребую поради, 22 тиждень вагітності а мене мучить сухий кашель, ввечері неможливо заснути, а зранку як тільки встаю мушу "прохаркатись" і повипльовувати ту беку.
    Наразі лікуюсь чаями, може ще щось порадите дієве,бо так "гавкаю" що зірочки в очах бачу.
     
  17. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    О,ідентично,і ще ніс закладений, теж п'ю чай, більше не знаю навіть що можна
     
  18. rododendronia

    rododendronia Member

    Дівчатка я мусіла лікувати, цілу ніч від болі не спала виявилось у мене періодентит я б до родів з тою біллю не проходила.
    Перед вагітністю всі дирки полатала,гігієну зробила в другому триместрі знову ходила на огляд стоматолога все було добре І на тобі виліз на кінець вагітності
    Консультувалася з лікарем в якого буду народжувати він сказав що і лікування в третьому триместрі можна і анестезію , рентген в крайній необхідності
    --- дописи об"єднано, 22 Жовтень 2017 ---
    Це не замість лікування, це щоб зменшити біль яку не можливо було терпіти . Та з допомогою Інтернету знайшлась альтернатива німесилу
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  19. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Я в другому триместрі виривала зуб мудрості зі знеболювальним, але з меншою дозою. Тепер в двох зубах, які почала лікувати ще зі школи, повилітало по кусочку пломби. Стоматолог казав, що потрібно буде 12 год зціджуватися, якщо лікувати зі знеболювальним, то хочу почекати, поки почну догодовувати Христю. Тепер десь-колись кольне через солодке, тому терплю і чекаю.
    --- дописи об"єднано, 23 Жовтень 2017 ---
    О, і в мене таке було, але вже перед самим декретом. Так кашляла, аж в грудях "грало". Я боялася, щоб запалення не було, але лікар нічого не чув. Взяла лікарняний, відлежалася, пила молоко з маслом і чаї - і минулося. Ще раз брала лікарняний - бо зашмаркалася і температура підскочила. Як результат - дуже каламутні води перед пологами. Принаймні, так пояснила лікар, яка приймала пологи, бо більше нічим серйозним я не хворіла.
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    дивно. мій казав: ну можете дві годинки після лікування почекати- не годувати. 12 годин - це шось дуже ого-го. Хбі шо це якесь особливе знеболювання. У мене було стандартне, назви препарату вже не пам"ятаю, але гуглила, шо його можна при ГВ