Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    О, мені би таке підійшло, бо боюся, що як ще довше почекаю, то вже не буде що лікувати)))
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    то йдіть і лікуйте)) бо реально ше якихось гірших проблем заробите. якшо боїтесь, уточніть, про препарат, яким робиться знеболювання. я йшла просто планово, нічого не турбувало. просто давно не була. зробила пару пломб, всі зі знеболенням. Того проміжку в 2 години навіть не дотримувалась Правда дитині було 10 м., але то не дуже шось міняє, бо прикорму він тоді їв дуууже мало
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це "неправильне" знеболювальне.
    При правильному можна годувати одразу. Безадреналінова анестезія по дії не гірша за звичайну, а можна застосовувати і вагітним, і годуючим
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Зараз погуглю і прийду до нього така крута - маю на увазі, трошки обізнана))) Виявляється, не такий страшний чорт, як його малюють
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та зовсім не страшний :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    годуючим можна навіть адреналінову - в мене так якось лише один варіант через алергопроби залишився, то виявилось на e-lactancia, що можна адреналін.
     
  7. Єва

    Єва Well-Known Member

    Дівчата, чим боретесь з головними болями? Думала спочатку, це такий прояв токсикозу і його просто треба пережити. Вже тругий триместр пішов, токсикоз минувся, а голова час від часу болить далі.
     
  8. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    мені теж дуже цікаво. Ніщо мені не приносить такого дискомфорту,як ці болі(( рятуюсь поки темнотою, душем, зірочкою мащу болючі точки. Лежу і конаю( Читала що можна парацетамол. Пила. Не допоміг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я пила ібупрофен. Мені допомагав.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я теж. Але його в третьому триместрі не можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    напиши, будь ласка, останній раз для мене. Парацетамол, ібупрофен. Що можна підчас вагітності?
    Мені насправді потреба буває нечасто, але коли буває - я ніколи не можу згадати
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В теорії можна парацетамол (але мені лікар в ПБ казав, що не можна).
    Ібупрофен - перші два триместри можна.

    Це я в Сірзів таке вичитала.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Дівчата, хто відвідував заняття для вагітних в басейні? На що звернути увагу, як у вас заняття відбувалось? Чи допомогло вам від болей в попереку і спині?
     
  14. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я ходила, мені дуже подобалось. Мене сильно спина не турбувала, але поперек таки трохи розвантажувало. Ходила в "Формулу краси" майже 4 місяці перед пологами. Навіть при тому, що я боюся, точніше боялася, води, мені все було дуже комфортно і до кінця вагітності я робила всі вправи з диханням та пірнанням.
    На що звернути увагу? Я навіть не знаю... мабуть на тренера. Бо одного разу в нас була заміна і я подумала, що до іншого тренера навряд би ходила так регулярно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я ходила просто плавати, в Аквапарк на кн. Ольги. Кілометрик-півтора вільним стилем - і як на світ народилась. На мої вени та поперек - те що треба.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я теж просто плавала. Ходила десь з тижня 17 до самого кінця (останній раз була певно за тиждень до пологів). Мені було супер на спину, та і на все решту). Лиш там у воді не почувалась неповороткою. Лиш в останні рази вже була трохи задишка. А загалом всім рекомендую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Ходила сьогодні перший раз в Три стихії (р-нок Південний) то одразу напишу свої враження, можливо комусь стане у пригоді.
    Нажаль в них не має групи (не набралось нікого бажаючого) то займалась індивідуально з інструктором. Дуже гарні вправи на дихання, розвантаження спини і попереку, приємна інструктор. Я вже мовчу про емоційний стан - який для мене, любительки води, просто сягнув безмежних висот :) І так, цілком погоджуюсь з Родіоночкою
    Одним словом тепер буду всім вагітним в кого немає протипоказів рекомендувати басейн.
    Ну і якби хтось мав бажання приєднатись до занять - то думаю за компанію було б веселіше :)
    Дякую дівчатам за відгуки які мене укріпили у вірі що варто спробувати :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    а розкажіть мені,будь ласка, з якого то терміну варто іти в басейн і скільки треба людей для групи?) маю кілька вагітних подруг..може б то організувати банду:girl_smile:
     
  19. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Як мені пояснили - якщо у майбутньої немає протипоказів то можна починати ходити коли захочете. Мене припекло бо почав поперек від сидячої роботи боліти.
    Група в них я так розумію що то і дві людини - вже група) Хіба що по часу домовитись але то вже в приватних повідомленнях щоб тут не спамити) Банда вагітних мамочок - то файно :)
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1