Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене це відчуття зараз трохи зменшилось. Буквально з 2 тижні як. Поправляюсь і далі, але вже не здається, що от-от трісну
     
  2. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Мені лікарка казала ромашкою чи міцним чаєм промивати(в напрямку до носа),ніс обов'язково капайте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дуже сушить. Ромашкою краще значно.

    В мене питання. Риніт вагітних - це просто набряк, без виділень з носа, вірно?

    А щодо печії - мені ДУЖЕ допомагає намочена гречка. Що б я без неї робила! То моя панацея на всі часи :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    У моєму випадку-без.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Тоді або в мене не риніт ванітних, або ще плюс щось інше). Виділення є. Але, в основному, просто набряк.
     
  6. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    пройшла через це кілька тижнів тому. Промивала позмінно міцною заваркою чаю і сольовим розчином. Один раз капнула сульфацилом по 1краплі
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У колеги був набряк і ходила сьорбала носом завжди, але так прям щоб соплів багато і густих - не було. У неї пройшло лише з пологами, але нехай у вам буде краще.
    Ефірку м'яти понюхати - знімає набряк, але зовсім на коротко. Постійно треба носити з собою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Вже півдня маю біль. Локальний, см 5 вище пупка, таке враження, що дитина наштовхала ногами синяк зсередини. Таке може бути?
    Товчеться останні дні дуже бадьоро. Само по собі не болить, але якщо сама намацаю або знову штовхнеться в це місце - боляче, трохи як навіть пекучий біль.
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не знаю чи то з вагітністю пов"язано чи просто в організмі щось "збоїть" але вже вдруге за осінньо-зимовий сезон від звичайного орз "відходжу" гірше як від грипу - голова крутиться страшенно аж до тошноти, серце калатає і ледве по стіні до кухні доповзаю, а потім віддихуюся 5 хв. І температури майже не було (щось там трошечки 37,1), і явно не грип... чи то така інтоксикація чи що... Але звідки :dntknw:якщо вірус явно не "ядрьоний" (але дуууже сопливий, що у мене , що у Влада :) )? Цілий день валяюся і провітрюю, стараюся пити багато і щось солодке жувати, але не сильно помагає. Тиск в нормі при тому і температура вже теж...
     
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А Ви впевнені, що то вірус? Інколи в 1 триместрі може бути підвищена температура. В мене була, плюс постійно відчуття хвороби, плюс задишка і сонливість. Ну і не забуваємо про токсикоз)
    По-трошки проходить
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    збільшується об'єм крові, розширюються судини і знижується їх тонус. Звідси низький тиск, запаморочення і задишка. Вважати на себе.
    ось так приблизно.

    Таке собі з асортименту фізіологічних "радощів". А потім ближче до 30-33 тижнів знов стрибок об'єму крові - і тоді в хід піде гемоглобін.
    --- дописи об"єднано, 2 Січень 2018 ---
    в @Akina другий триместр в розпалі :)
    А 37.1 при вірусі дуже відчувається. Така бяка :sad:
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    100% вірус. Ми в переддень нового року всі хором з соплями по коліно проснулися і 2 дні ходили їх збирали :girl_crazy:
    То не токсикоз. Токсикозу в мене і не було можна сказати, та й триместр вже 2
    --- дописи об"єднано, 2 Січень 2018 ---
    ну от воно по-трошечки було собі і десь там відчувалося, а зараз то точно післявірусний "відходняк" якийсь такий гіпертрофований (як от після грипу "хитає" часом)... Абсолютно аналогічне було восени - всі собі вдома перехворіли, пошмаркали потихеньку та й забули, тільки я в останній день болячки мало ноги не протягнула... Дивно якось
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і справді було б дивно, якби не вагітність. Організм боровся і втомився. Тримайтесь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Так вот оно чО :girl_crazy:. Фізіологічні радощі значить називається. Мене ще вражає, коли раптом починаєш відчувати потужну пульсацію по всьому тілу, рухи сповільюються, і прямо розумієш, як кров рухається через серце, по судинам, в голову. За півгодини спокою проходить.
     
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Заспокойте мене. Пішла на свою голову до свят на УЗД вчора. І того маю передлежання плаценти; нижній край на 16мм перекриває вн.вічко; ще й очі муляє "сідничне передлежання плоду". З одного боку розумію, що то 21т. і ще є всі шанси позитивних змін, та все ж...
    Пампухи мені не печуться, креми не б'ються одні дурні думки і Гугл з жахами родорозрішення, кр і всякою неочікуваною інформацією.
    В кого було може, яка реакція/дії у жк. Почуваюся добре, скарг не маю, крім пуза внизу-внизу, до вчора бігала (2роботи, мегарухлива доня).
     
    Останнє редагування: 6 Січень 2018
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нічого страшного. Не стрибати-не скакати (спеціально), 2 роботи - це взагалі не дуже корисно для вагітної з будь-яким прикріпленням. Отут я би прокачала темі з передлежанням по повній. Хай вам дадуть лікарняний.

    Маєте всі шанси що підніметься достатньо високо для природних пологів.

    Про сідничне на 21 тижні і казати нічого. Дитина 10 раз за день може там кувиркатись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member


    Я взагалі не розумію як на такому терміні можна хвилювати вагітну якимось" неправильним" передлежанням? Дитина може і за день до пологів перевернутися, не кажучи вже за 20 тижнів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дякую.
    Намагаюсь періодично лежати поки вихідні (бо на кухні більше напахаюсь, ніж на роботі. З роботами ніби не важко з 14-18, 2вихідні в тиждень. Єдине 2дні добираюсь маршруткою 25км, коли в напряг- машиною( але чи то щось міняє).
    Я перелякана не на жарт, бо з першою В. їздила на 36т в гори, активна до самих пологів і взагалі стиль життя не міняла.
    А про положення дитини, те що пише в заключенні не звертаю уваги, більше мене "зацікавило" велика ймовірність в пологах дитиною зайняти неправильне положення, бо та низька плацентація ніби-то не дає. А я так боюсь всяких ускладнень
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну кажуть що машиною суттєво краще їхати в такому стані ніж маршруткою (та й в будь-якому стані).
    а з рештою. В мене низька плацентація, але я чогось думаю, що підніметься. Сідничне мене не лякає в принципі. Буде якесь інше положення косе-поперечне - спробуємо повернути. Не вийде, ну то значить так має бути. Це те на що ми маємо дуже частковий вплив. А ходити переляканою до травня я просто не маю ресурсу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а по якій стінці?
    чесно кажучи, мене взагалі дивує на такому терміні "сідничне положення"
    В моїх хлопців в 26 тижнів в обох було поперечне, то мені самі УЗДисти казали, що "ще однозначно повернеться" і підказували, в якій позі краще спати. А з тижнів 30 було вже головне.
    Тим більше, в не першу вагітність - можливість для маневрів у дитини є до всіх 40 тижнів. Тут точно нема чого хвилюватись.

    в мене взагалі нічого не робиться. Пшеницю на кутю підварю, мак. Поприбираємо разом з дітьми, що в силу. Що не в силу - не скисне, сьогодні не останній день. В мене взагалі купа новорічно-різдвяних планів полетіли через мій стан. І навіть совість не гризе
    Думала постити як завжди. Впав цукор, за ним тиск, за ним я. Пообідала без жодних докорів совісті, чаю попила, чуюся значно ліпше.
    ти молодець. Мене не лякає, але напрягало би (перед пологами) добряче, напевно.
    дуже класно сказано. Я вже стільки разів розумію, що за всіма закономірностями мала б налякатись, але... власне - не маю ресурсу на це.
     
    • Подобається Подобається x 3