Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @cjomcjomka ті хто фітнесують, то в них не передлежання. І вони таки не скачуть (а хочеться). На двох роботах не працюють і на маршрутках не їздять (і не хочеться), діти у них жваві, але вони у всіх такі )))

    Я наразі собі так придумала що класично-сідничного я не боюсь зовсім, а решту (якщо) будемо вирішувати по надходженню. В мене є кілька пунктів при кожній вагітності по яких в мене залізобетонна впевненість. А решта - то Божа воля, так і записуємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так все правильно. Спитали - сказали що можна. Я оборотну планку не роблю, вона мені дивно відчувається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    По передній.
    Я не звикла бігати по лікарях, взагалі багато в чому покладаюсь на відчуття і маю своє бачення, сформоване Дп
    Просто від того, що щось може бути не так - в голові не вкладається. Вчора нормально ще ходила, сьогодні "трохи накрило" і гризе.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це найбільш "піднімальна" стінка, а найінтенсивніше піднятя по ній - після 32 тижнів
     
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Воно то так і уздист запевнила, що все ок, єдине дуже бажано додатково УЗД на 28т.
    Я так розумію, що просто низьке прикріплення і без передлежання буває і так як пишете, зазвичай піднімається.
    -а коли передлежання це закривання вічка і самособою низька плацентація. Я геть запуталась....тому чекатиму того 3триместру.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а я би йшла хоча б на 34
    з 32-34 принципові зміни - розгортання нижнього сегменту матки. Матка "доростає" для доношеної вагітності за рахунок тої частини, яка в невагітному стані належить до шийки. Якраз в цей період передня стінка дуже змінюється.
     
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Я була в Прокопчук, то вона теж це пояснюєвала, але казала прийти і 28, і 32+-.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В сенс два рази бігати? У вас не повне передлежання, тому шанси на те що стінка підійматиметься і "потягне" плаценту дуже високі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @rununkulos я не памятаю см. і тижнів , але в мене було перекриття вічка . Все чудесно піднялось. Моя Г.на той момент казала не паритись , як і положенням малюка. Я й не переймалась цим. Чого і вам бажаю :girl_yes2: .
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Поговоріть зі мною про виділення, я тут гуглю-гуглю і все одно не до кінця розумію, що є нормою, а що забагато. Ще недавно були досить густі, а от останні кілька днів прямо майже вода л"ється (але загалом майже безбарвні і без різкого запаху)... але я вже по 3 рази на день білизну міняю. І щось воно мені так муляє (психологічно а не фізично в принципі), що аж хочеться чи то на облік піти стати чи то на узд хоча б сходити... Але поки чекаю...
     
  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Виділення можуть такі бути, але як дуже муляє, то може таки варто проконсультуватися з лікарем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    В мене мінімум раз на день теж такі глюки, що щось підкапує. Особливо зараз, коли шлунок забитий, сечовому ніде діватись чи що.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    У мене щось подібне зараз. Але я робила неодноразово тест домашній - з кольоровою тканиною. І воно не постійно, тому переживала реально лише раз - коли ті виділення співпали з тренувальними переймами.
    А білизну міняти пару разів на день - то точно не шкодить, а навпаки.
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    а що це за тест?
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Треба взяти не білу тканину, згорнути в пару шарів і підкласти. Оцінити вологу пляму за 15 і 30 хв. Точно оцінити не пригадаю, як, але 1) виділення на відміну від вод завжди матимуть трохи білуватого нальоту; 2) якщо за цей час пляма збільшилась не більше ніж удвічі, то переживати нема за що.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    тут простіше, бо у мене майже вся білизна не біла і без тканини видно
    о, такого не знала, дякую. Наліт є. Ну і якось досить нерівномірно воно - то хлюпає, то півдня нічого. Чекаю ще кілька днів, потім буду щось думати...
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я також в більшості випадків саме так і бачила :)

    Але в мене з тими виділеннями в кожну вагітність були катавасії. я вже знаю, що в околі 33 тижнів буду того лякатись. Чомусь тоді дуже тече, а ще постійно той твердий живіт. Особливо коли встаєш і хлюпає, то якось не по собі. Але тест показовий
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І що ти збираєшся надумали цікаво. Беремо "найгірший" варіант. Це води підтікають. З такими об'ємами як в тебе то вони поновлюються дуже щвидко, ну припишуть тобі ліжковий режим (будеш лежати?) і купу ліків (які дірку в міхурі не залатають). І буде багато шуму.

    Я а) на 99% впевнена, що це не води, б) читала розповідь жінки в якої відійшли води на 13 тижні, і вона доносила і народила здорову дитину, в) пишу в месенджер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Akina, в мене взагалі всю вагітність було досить мокро. Теж трохи через це переживала, але нічого з тим не робила). Бо лікувати того точно б не хотіла.
     
    • Подобається Подобається x 1