Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    не зна... на узд сходжу, може, чисто для заспокоєння...
    Читаю он, що то часом молочниця може так проявлятися. Врахувуючи недавній вірус + всяку не дуже звичну їжу (солодку і т.д) днями, ну і ще пише в неті, що у вод запах зазвичай солодкуватий, в мене ж швидше кислуватий трохи. То, може і правда молочниця якось таким цікавим чином дається взнаки :scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 8 Січень 2018
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Кстаті про вірус. Якщо ти пила щось муколітичне (включно з медом), то воно могло теж дати такий ефект.

    і ще не раджу турбувати молочницю, яка не турбує тебе (нерви не рахуються).
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Akina в знайомої було аналогічно. Ходила і мазки здавати і узд робала-все ок. Така особливість організму.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То таки молочниця так цікаво починалася :girl_in_dreams:- вчора вже мала типову клінічну картинку...
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вже турбує?
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Угу :sad: ще й як... Сода і всякі такі домашні штуки щось не дуже помогли, то передивилася-перечитала про асортимент препаратів і вирішила почати з найпростішого (і найдешевшого :girl_haha:) - клотримазолу. Ну і зав"язую з цукерками-печеньками :girl_in_dreams:Як за день-два не полєгшає - піду з понеділка в ЖК здаватися.
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А вагітним можна клотримазол?

    В мене молочниця тільки від нервів буває. Печенька її не хвилюють.
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    можна "якщо очікувана користь і т.д", коротше можна, по інструкції лише в 1 триместрі протипоказано.
    Підозрюю що у мене теж нервів забагато було трохи днями, ну і загалом якось купа болячок дрібних останнім часом - імунітет нікудишінй, от і маю нову "радість".
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені він завжди допомагає буквально за два рази, з паралельним припиненням нервів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Akina питала знайому, то таки молочниця також. Їй лікар приписував якісь ліки але каже, що ноль емоцій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В мене молочниця вперше проявилась за 2 доби до весілля - то були конкретно нерви :). Далі весь 2-3 триместр другої вагітності зуділо тааак..і оті соди-ромашки не були помічні. Купляла свічки (5шт курс, назву вже не памятаю) - теж нуль змін. Іноді спасало стояння під душем, але в основному мучило і в день, і вночі.
    Під час третьої вагітності гриби нікуди не ділись, ясна річ, але не турбувало взагалі, тільки білі виділення супроводжували.. Близько 18т гінеколог назначила свічку Залаїну - після неї виділення посвітлішали майже до прозорого і зменшились в 3-4 рази.
    А цукор так, треба зменшувати. (То і мені памятка :))
     
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я от спостерігаю, аналізую свою вагітність, то
    перший триместр - то нудота і слабкість, сонливість;
    Другий - нервовий на грані. Мене нервувало і вводило в стан агресії будь-що, будь-хто, будь-коли. Валерьянкою спасалась (думаю, то типу плацебо :)), і переживала той стрес (я добрєйшей души людина, а тут.. крики на близьких, аж накривало гнівом на рівному місці);
    Третій - емоції. Не люблю емоційні прояви :). В основному радісні гикавки, пару сміхонападів майже до істерики, а потім - сльози, бо сумне щось подумалось, і ридання, бо щось обідно, знову весело від того всього настрою - і це все напротязі 5 хвилин :).
    Болячки, обмеження рухів - то теж нагнітає стан. Але потім приходить 9й місяць - і вже бачиш світло в кінці туннелю, вже ось-ось - і буде дітка на руках :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    В мене теж була молочниця під час вагітності, хоча вона не сильно турбувала, виписали кліорон, результату нуль, вирішила забити на неї, і дуже потім пожаліла, що не вилікувала її вчасно.При потугах тканини дуже рвалися, зробили розріз. Лікар, який приймав пологи, сказав, що тканини втратили еластичність і почали рватися через невиліковану молочницю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене найважчий місяць завжди останній. Це 10-ий. 9-ий ще якось ходжу. А потім "німагубольше", але куди з підводного човна тікати.
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Теж мала молочницю. Пройшла курс свічок перед самими пологами. Останню взяла з собою в пологовий, але не встигла поставити. Ніяких розривів, тріщин. Та і молочниця поки ще не турбувала.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а в мене вперше навіть не проявилась, а "висіяли" на аналізі, проявів не відчувала, - підчас вагітності Вірусею в 34 тижні. Пролікувала медикаментозно, бо з тими набряками і венами і так ризик розривів, а ще і молочниця в такий термін. Але факт - то був перший раз, я аж здивувалась ,як це у мене мазок може бути неідеальний :) отакий був імунітетище. А тоді щось мене підкосило - молочниця, потім фурункули, потім вірус... і аж потім пологи.
    А в цю вагітність мала цілу страшилку з тою молочницею. Наздогнала вона мене після вірусняка, і то вже власне були прояви, про які зазвичай говорять - свербіж, наліт. А в мене одна вена прямо вийшла на поверхню шкіри. Не вузол, але фактично - гола судина. І видно молочниця зруйнувала ту стінку, бо одного разу як потекла кров - ледь зупинила. Ліками не лікувала, підмивалась ромашкою, один раз не витримала - содою. Не спринцювалась. Частіше міняла білизну. Прояви минули.
    І не можу сказати, що солодкоїжка, помутніння розуму були на перших тижнях, але це було давненько.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Називається "на 3 день до жирафа дійшло" :girl_haha: Два дні я думала що ж мені так дискомфортно ходиться, чоботи тиснуть і вранці шкіра на долонях і стопах чухається. А вчора ввечері нарешті зрозуміла, що то набряки :girl_cray:І на руках, і на ногах. Не капець-катастофа поки (обручка ще знімається :) ) але таки помітно добряче... Ех, піду, певно, з понеділка здаватися в поліклініку на аналізи :girl_in_dreams:
    Ще капууулічку надіюся, що то таки забагато було соку томатного днями, але дуже навряд що справа лише в ньому :sad:
    Піду компот з сушки пити. Тепер залишилося вияснити чи то серце, чи то нирки шалять (аспаркам чи уролесан жувати :) )
    Хто знає, якщо це таки нирки то колінно - ліктьова на 19 тижні ще беззмістовно поки чи можна пробувати?
     
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    В мене і з першою вагітністю і тепер така ж ситуація.
    Причому і серце і нирки в порядку.
    Зараз 18 тиждень і вже відчуваються набряки.
    А з попередньою вагітністю були просто шалені набряки. Ще й прийом води казали зменшувати. Тепер п'ю воду так як має бути. Ну і мусять бути мені масажі.
    Але то в мене порушений лімфообіг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене з першою теж в районі 20 тижня почалися, але тоді й тепліше було (а спека і в невагітному стані мені буває провокує трохи набряки).Тоді на 2 узд Прокопчук написала щось там про одну нирку (типу перетиснута трохи тому вважати), ну і серце в мене "по жизні" так собі. Тому наразі не виключаю обидва варіанти.
    Щодо зменшити пиття - то точно не мій варіант (хіба солоного пиття зменшення :) ), бо тоді ще гірше стає.
    Вчора так ввечері цікаво, я себе потішила хвойною ванною. Ох, як я в туалет бігала (видно трохи та вода з мене виходила) - з ванни 3 рази вилізала і потім ще 2 рази за годину бігала (при тому не так як при циститі, а цілком комфортно). Десь тим набрякам чи ванна, чи хвоя не сподобалася :girl_crazy:і вони вирішили втекти, таааке приємне відчуття було :girl_smile: Ну але нині зранку все знову на місці :girl_in_dreams:Лімфа - цікавий варіант, треба почитати і подумати над тим, щоб поганяти якось трошечки.