Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Shamna

    Shamna Мамуся

    А як взнати чи то цукор, звичайний аналіз на цукор може то показати?
    Бо я поки аналізів ніяких не здавала, завтра маю можливість забігти на поліклініку.
     
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    І я зі своєю застудою сходила до терапевта слухатися вчора. Бо мене лікарка із ЖК по телефону нагнала, коли почула, що мене ламає дуже жорстко (реально болить усе тіло і голова зверху) і температура є. У легенях чисто, виписала до Вібурколу та Грип Хеелю ще Проспан і Лісобакт, рясне пиття і полоскання само собою. Учора ще нежить полився, горло болить невиносимо, кашель глухий, температура підскочила до 38,3, реально я не могла із ліжка вилізти, так мені вчора було погано. Чоловік всю ніч не спав, заставляв мене температуру міряти, бо реально вже готовий був швидку викликати. То я з того всього роблю висновок, що то не просто ГРВІ, а грип + ларингіт чи ларинготрахеїт (такий трохи характерний кашель був). Нині вже встала із Т 37,1, трохи легше по загальному стану, надіюся, що нарешті мене почне попускати, бо це якийсь жах((( Дуже сподіваюся, що ця хвороба дитині не зашкодить.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Gloria Tempus перевірте собі ще в Інтернеті, але здається фарингосепт ще більш-менш можна до горла.
    В мене мала з височенною температурою від учора , вся закладена, точно вірусяка. Тепер теж переживаю щоб і мене не вчепилася


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене якраз і звичайний ранковий був дуже низький, як треба було голодному прийти на аналізи, то ледво дочікувала. То такі ж симптоми повторювалися і вдень, тому лікарка так і припустила. Вдень я не перездавала, але думаю, що звичайна експрес глюкоза покаже. Я старатись не робити великих проміжків у їжі, по трошки, але часто підїдала. А на випадок відсутності вже і зараз нормальної їжі, таки носила з собою н.з. у вигляді цукерок. Не жерла їх багато, а лише як засіб швидкої невідкладної допомоги...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    у вас може цукор швидко падає. може є можливість в аптеці взяти цукрометр? і робити собі аналіз перед їдою, відразу після і через 2 години.
    простий аналіз покаже поточний рівень цукру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Shamna

    Shamna Мамуся

    Зранку мушу поїсти до години часу після прокидання, бо якщо затягну робиться мені слабо. Раніше могла по пів дня не їсти і було ок, а останні три роки режим змінився, хоча б бутерброд з чаєм зранку маст хев.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ех, таки мої аналізи від Канефрону не покращилися:sad: Приписала гінеколог вже антибіотики "Флемоксин солютаб". Бо каже, що краше таки недопустити погіршення ситуації з нирками, щоб не було потім інефкції (чи якось так). Ніби і в інструкції пише, що застосовують при вагітності, і 2-й триместр, але все одно трохи переживаю. Ну хоч антибіотики тільки на 5 днів, може і нічо?
    Ну треба надіятися, що антибіотики поможуть, і нарешті мої нирки нормально запрацюють.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ви приймали канефрон в краплях чи в таблетках?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В краплях, вже десь місяць приймаю. Попереднього разу аналіз став кращий, а зараз знову погіршився. Тому сказала, що треба таки антибіотики.
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Запитала, бо знаю, що краплі значно дієвіші за таблетки.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Чи має шанс піднятися плацента за якийсь час до пологів, якщо за останні два місяці навіть не зрушила з місця?
    І якщо є тут дівчата, що стикалися з крайовим передлежанням, відгукніться як, де, в кого народжували?
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Має шанс піднятися. Якраз з тридцятого тижня більше шансів, ніж до того.

    Я чула, що в природні пускають від 2см.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    з 34 тижня "розгортається" нижній сегмент матки, тобто, матка росте за рахунок нижньої частини.
    А яка висота зараз? Чи перекриває вічко?
     
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    19мм. Перекривало вічко на 17мм раніше. Зараз протокол інший, нічого не вказували про то. Я так здогадуюсь, що посунулось вбік.
    Шанси є звісно, лякає, що протягом 9т. від попереднього УЗД жодного міліметра в сторону збільшення (
    Не знаю чи би щось дало якби я справді лягла пляцком, здерла ноги, бо на роботу ходжу. Точніше, їжджу на авто.
     
    Останнє редагування: 3 Березень 2018
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, задирання ніг і пляцки на підйом плаценти не впливають. Не переймайтесь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Якщо перекривала вічко, а тепер не перекриває - отже, рухається.
    @Markkomp розповідала, що жінку з висотою 23 (?) 30(?) мм на момент пологів спокійно пустили в природні.
    Ще сантиметр точно буде
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Раніше було вказано "нижній край плаценти -19мм, на 16мм перекриває вн.вічко". Сама разів 100читала, де тут висота.
    Ще тепер мені треба придумати до якого толкового лікаря йти. Який би з 25мм спокійно випускав у пп. Сценарій з доїздом в Пб практично на 3 період пологів відпадає, я так розумію.
    Моя з обліку Г, спокійно собі каже, подумаєш кр , во так файно виглядаєш, бігаєш, ніц тобі не бракує.
     
    Останнє редагування: 3 Березень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я лежала тижнями щоб плацента піднялася. Але в мене на початках була така проблема, а в 30 тижнів на огляді мені сказали що плацента піднята була на 7 см (норма 5 см). Роди були природні, Мечнікова, Царинник В. Я.
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Загострився мій сколіоз, який я роками тримала м'язевим корсетом. "Корсет" пішов тимчасово гайту, тож все, що сиділо тихо, вилізло з новою силою. Біль знімати я вмію і успішно це роблю. Але вигляд :sad: і в найближчі 2 міс це не зміниться.
    Так хочеться якось вирівнятись, бодай розпрямитись, - а наразі не можу. Отакево
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4