Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Ти чудово виглядаєш!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дякую, ти теж!
    я маю на увазі саме спину. Моя проблема багато років була непомітною, а тепер соромно роздягнутись на пляжі чи вдягти відкриту сукню. І тримати спину рівною потрібно постійним свідомим зусиллям. Втомлює..
    Але воно так є - що ближче до пологів назбирується всякого. Ноги вічно перебинтовані або затягнуті в 2 компресію, ще деякі проблеми, тепер от спина. Дуже сподіваюсь, що після народження малюсі буде хоч з чимось з того ремісія.
     
  3. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Мені, певно швидше в жилетку, але до слова перенесу сюди.
    Я чомусь зовсім не можу ходити. 200-300м максимум, і то ще треба добре настроїтись. Кілька кроків і все: живіт=камінь, вдихнути на повні груди не можу, випрямитись не завжди вдається.
    А як ви плануєте кілометри ?
    В мене все почалося з настанням морозів, голольоду, ну і часом не встигання на роботу. Вийшла з хати, сіла в машину проїхалась, ще 5м і я доставлена. До роботи 10хв ногами... було колись. Теж думала потепліє, пройдусь.
    Животик є, але ще необтяжує, набір ваги в нормі, хоч хотілось би менше, не набрякаю... проблем абсолютно ніяких, крім низької плаценти.
    Якийсь капець з тим ходженням.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене те саме плюс задишка і головокружіння. Але ходжу щодня. Зупиняюсь, перепочиваю. Налаштовуюсь. Їм малими порціями (якщо переїм - не те що йти, а й сидіти не можу)
    в мене вибір між маршруткою і пішки. І кілометрів небагато, моїм теперішнім кроком до години йти. А їхати (з очікуванням транспорту, дорогою від і до зупинки) - 35 хв, якщо мегапощастить.
    ну і я не щодня в офісі, а ділові зустрічі усіма силами стараюсь перемістити в свій район :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Може, то ще й з морозами було пов"язано? І отим перепадом температур?
    Похникаю трошки... Таки вимерзлася я минулого тижня на тих зупинках, транспорт чекаючи, і просто шморганням носом не обійдуся. Певно, мені вчора так шалено голова весь день боліла не від змін погоди, а від вірусяки, що підкрадається. Йолки, так обідно - Влад грипом перехворів, я біля нього не заразилася тоді, а тепер - от маєш на рівному місці... :girl_sad:
    А що, правда, що малину вагітним не можна? Я не зловживаю, але ложку-другу варення з чаєм без задньої думки пила.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Значить, все нормально, я не одна така. Можливо, і відвикла ходити. Ще двічі в тиждень їду на іншу роботу маршруткою 30хв, але до тої маршрутки - теж на авто)
    За першу В. могла бігати, добиратись чим попало і щодня до 5км тільки так, що влітку, що взимку. Ех... старію чи жалію себе.
     
  7. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Першу В. пила щодня, зараз рідше, але лише тому, що все мені засолодке. Ми маємо консервовану з цукром 1:1, + тепла вода і так п'ємо всі.
    Все нормально. А чому не можна? Типу, розрідження крові?
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хто зна :) , але вже не раз в інтернеті випадково зустрічала. Бо я теж спокійненько собі вже вдруге домашнє варення жую і геть не думала малину гуглити-перевіряти...
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та кожна вагітність інакша.
    Я теж постійно нию і дуже себе жалію, бо справді поки не вдягну бинти або панчохи - не можу встати на ноги взагалі. Але загалом в принципі тримаюсь - майже щодня воджу дітей в садок (до 500 м), пару разів на тиждень в офісі або на зустрічах (до зупинки метрів 350) ще тричі на тиждень йду пішки з гуртка, куди веду старшого сина - по кілометру, не менше. Доню на танці воджу, теж пішки. Часом кожні пару кроків зупиняюсь подихати. Часом майже нормально.
    наскільки я знаю, ягоди можна. Листя -тільки на доношеному терміні
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я на ходу дихаю так, що часом люди косяться :girl_haha:А мені якось так пішло добре, навіть не зупиняючися, декілька разів глибоко вдихнути і "хуух-хуух-хууух" ротом скругленим і вже відпускає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Малину можна.

    Листя малини не можна до скількох там тижнів.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    36
    між іншим, якби @Orman ти хотіла пити, то нам цього разу "самі вершки" - найефективнішим вважається свіже листя, зібране до того часу, як зав'язались ягідки малини. Тобто, якраз весь квітень-місяць.

    Я от ще не знаю, чи подужаю цього разу пити, бо з Вірушкою я так від того чаю згадувала активну фазу токсикозу, - просто гайки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    О, зважаючи, що в мене малина під хатою росте. То скористаюсь порадою. Дуже дякую!
    Ще рецепт-дозування, якщо маєш, дай будь ласка.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    столова ложка дрібно нарізаного листя на 200 мл окропу, настоювати 15-30 хв, процідити і пити. Якщо схочеш засушувати - не в духовці, а при кімнатній температурі.
    Приблизна схема
    з 36 тижнів - 1-2 склянки холодного,
    37 тижнів - 2-3 склянки теплого на день
    38-39 тижнів і до пологів - теплого, гарячого скільки хочеться.
    Але я 36 тижнів лупасила гарячий по 3 склянки на день мінімум.
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А мені навпаки важче сидіти, ніж ходити. Спина болить просто неймовірно. А ходити доводиться багато ( від 7 до 15 тис кроків) і це при тому, що до роботи добираюся на авто. Але ходжу в 2-3 рази повільніше.
    Більше турбує періодичні напади задишки (помітила, що при підвищенні пульсу) .
    І ще лікарка на огляді сказала , що росте якийсь богатир, тому мене вже не лякає моє збільшення ваги :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене так само. Щось там ляля перетисне -і все, хоч живи рачки

    мене лякають якось дуже великою дитиною, але не віриться наразі. Сильна - так. Але чи велика... ну, яка вже хоче - най собі буде :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    @cjomcjomka, на рахунок розправитися) я, вже коли дуже зле було, вдягала спинний бандаж. Такий типу хрест на спині, вдягаєтся як рюкзак. Краще брати без отого паска попід груди. Бо та штука тисне на живіт.Виглядає як цифра вісім.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не знаю де то краще спитати - тут чи в темі про АІТ... Дано: аутоімунний тиреоїдит, приймаю Л-тироксин 25 (і до вагітності, і зараз), останній аналіз ТТГ - 1,2, ендокринолог сказала сьогодні, що все чудесно, але чого я не приймаю ще й йодомарин? о_О
    А я, наче, і не збиралася. Якщо всі аналізи (ТТГ і Т4) при тих ліках що є зараз в нормі то нащо мені ще й йодомарин?
    З минулою вагітністю АІТ ще не було, був просто дифузний зоб, то йодомарин як пила курсами час від часу до вагітності, так і продовжувала під час вагітності і годування. Тепер же інший препарат? Чи то я щось не так розумію собі?
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Не знаю, як твоїй ситуації, але я щойно з жк і мені довго доводили, що в нашій країні всі вагітні мають пити йодомарин, якщо хочуть мати "розумну" дитину. І як то так, я його не приймаю. Коли сказала, що спершу треба зробити аналіз, тоді вже буде видно, чи треба, то лікар сказала, що аналіз зроби, але його всерівно треба приймати. В першу вагітність мене теж ним наполегливо лякали, але я трохи попила і перестала. Так що вони його поголовно всім рекомендують.
     
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    О, і мені "наполегливо рекомендували".
    Хоча зі старшим я не пила, а, так як маю проблеми зі щитовидкою, то знаю, що мені не можна зловживати препаратами з йодом.
    При огляді, дільнича ендокринолог накричала на мене, що я не про себе маю думати, а про дитину в даному випадку. Але як тільки я здала ТТГ, відразу сказала, щоб виключити всі йодовмісні продукти. :girl_devil:
    Наразі, ТТГ вже в нормі, але я йодомарину ще не п"ю.