Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То, певно, гінеколог казала? бо ендокринологи ж мають "в темі" бути троха... Йодомарин же дійсно в деяких випадках взагалі протипоказаний.
    А я от тепер боюся чой-то, якщо зараз гормони ок, а раптом почну приймати і мені зрушить "хитку рівновагу", бо до вагітності якийсь період часу був ТТГ підвищений (7,6), то зараз в нормі. А пишуть що:
    Коротше, дуже схиляюся до того, щоб "не рухати те, що працює" і не експериментувати з йодомарином. Піввагітності на л-тироксині все ок було з гормонами, то якось і далі, певно, доходжу, а вже після пологів буду розбиратися заново з гормонами.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    насправді, у дуже багатьох випадках.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Гінеколог. До ендокринолога нема направлення. ТТГ здам для себе для профілактики, але Йодомарин мабуть не прийматиму.
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ні, вони теж не в темі переважно. Але "тема" взагалі-то така, що немає однозначних висновків з прийомом йоду під час вагітності з АІТ. Тут якби гормони отдєльно, йод отдєльно. Він наче не показаний мамі, але наче й треба для щитовидки плоду...
    Для себе, після кількох приватних консультацій, маю висновок такий - прийом препаратів при АІТ вагітної мами - швидше не варто, але про те, щоб він таки був, в раціоні - подбати варто (морська риба, звичайно, горіхи, фейхоа (можна пошукати перетерте з цукром).
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    І десь так собі теж була подумала - краще морська капуста, хурма (от вона мені, доречі, так добре восени йшла :) ) і т.д. ніж з йодомарином експериментувати зараз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Дівчатка підкажіть, може в когось було таке, з*явилась рясна свебляча висипка по ногах і на талії. Купа рясних прищиків...
    Зараз в мене 17 тиждень, такого раніше не було, нічого нового не куштувала....
    Зявилось спершу пару прищиків на руці та на одній нозі (таке як пітнячки), а тепер всі ноги в тому... червоні, рясні як кропивка і сверблять капець як.. До лікаря вже з понеділка подзвоню, або хоч завтра (не в свято).
    Вчора ноги понапшикувала термальною водою, то хоч заснула, а то враження було, що горю і по мені шось лазить...
    Одяг лише натуральний і ходжу в ньому вже піввагітності. Не маю нових гелей для душу -мила і т.д.... все, що було і до того
     
  7. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Як же мені сьогодні погано, горло і голова болить, ніс закладений, сльози течуть:girl_cray: Ще від вчора п'ю чаї, горло полочу, ніс промиваю, ще мені ісла мос лікарка порадила смоктати, а полегшення ніякого:girl_cray:.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    не хочу вас лякати. Але це може бути PUPPP Pruritic urticarial papules and plaques of pregnancy - Wikipedia
    це типу "алергія на вагітність"))
    абсолютно не шкідлива хвороба, але чешеться сильно. У мене в минулу вагітність обсипало живіт і стегна, чесалося, ніщо не допомагало, почало проходити відразу після пологів і за місяць-два повністю зійшло. Було схоже на укуси комарями і відчувалося так само, але це точно не були комарі.
    Можете погуглити, я такі історії на різних форумах знаходила, що зрозуміла, що у мене був лайт-варіант.
    Але нехай у вас це буде якась інша хвороба, від якої є мазючка, яка все лікує.

    Для полегшення можна мастити водою з оцтом, воно на кілька хвилин знімає зуд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Порадьте- розрадьте;)
    В неділю отравилася, цілу ніч рвала. Після того вже четвертий день на дієті, майже не їм, бо як поїм то знову нудота і печія. Втратиля майже 3кг. Вчора почав боліти поперек (низ спини, крижі), дуже сильно, не можу навіть лягти на спину. Постійно ниє, деколи починає боліти досить сильно. Трохи легше коли загріти і не рухатися. Отже не знаю - від чого? Ніби не простудила. І що робити? Перечекати чи звернутися до лікаря? Думала подзвонити до гінеколога з ЖК але що вона за спину скаже.
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нирки ще можуть бути. Тому краще, певно, до лікаря
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    з симптомів подібно на нирки. Може бути наслідком зневоднення від отруєння.
    До візиту до лікаря я би полегшувала стан (теплом) і слідкувала за достатнім питтям.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Зверніться краще до лікаря. А електроліти п'єте якісь? Може бути значна втрата солей, калію, магнію...та і загалом інтоксикація.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене ще боліли ті сполучні тканини навколо нирок - від опущення, коли я дуже різко схудла після хвороби. Але це було не підчас вагітності, і голодування там було значно більше, ніж день, тож жирова тканина просто "зникла" і нирки "повисли".

    @Зорянівонька до лікаря, хоча б зателефонувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Gloria Tempus Ви вже вилікувались?
    помогло вам шось з тих препаратів що ви писали?
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а я хочу поділитись спостереженням, хоч і неавторитетним.
    На мою думку, настрій дуже впливає на гемоглобін. Настрій і сон Ну, це на все впливає, звісно. Але гемоглобін - дуже чітко страждає.
    так що дівчата, бережіть себе.
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ой, дуже тяжко той вірус перенесла. 5 днів температури, на 6-ий наче почала оживати і світ довкола помічати. І пішло до одужання, але ще зараз трохи покашлюю (відголос трахеїту) і, на жаль, хронічний гайморит після того всього виліз. Тож тепер ще й зайнялася полоканням носа активно, бо ради на то нема. Чи конкретно препарати помогли чи сама переборола, стверджувати не берусь, але оскільки було геть хижо, то мусила бодай гомеопатію приймати.

    Ще маю один нюанс, з яким може, дівчатка, ви щось підкажете. Десь з місяць тому після бриття у зоні бікіні і збоку на нозі появилося подразнення. Спершу не сильно звертала увагу, але коли подразнення стало надокучливе, шкіра стала червона, суха і почала лущитися, ще й жахливий зуд при цьому. Потім побачила таке ж подразнення по всій області підмивання і навіть ззаду по ногах. Методом виключення думаю на свій засіб для інтимної гігієни, тож його терміново відмінила, тепер використовую просто господарське мило. В ЖК лікарка сказала, що то як дерматит у дітей, то назначила фурациліном протирати і потім маззю етонію. Але бачу, що це не помагає((( Чим можна то подразнення помастити, бо дуже вже неприємні відчуття. До дерматолога звернутися можу тільки з наступного тижня.
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Власне від дерматиту кремген виписували, він зуд добре знімає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Але халепа, то кортикостероїди( Протипоказаний під час вагітності.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Я трохи мастила, сильно не втирала, плямка була як десять копійок, зійшло швидко. А от, що не можна, не попередили. Буду в курсі.