Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я у вагітність 3 і 4 дітьми не їла м'яса. А бували складнощі, дуже. І води п'ю достатньо, і буряки вже сняться.
    В 2 триместрі якийсь такий момент, коли кишківник тупо "лінується". Не знаю, з чим конкретно пов'язаний... Зараз значно краще
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Цьомочко, тримайтеся. Я нещодавно перехворіла - тиждень пляцком в ліжку. Не знаю як в такому стані народжувати. Тому ваш організм мудрий і не буде зараз народжувати - дасть вам час на вичухатися.
    Перед другими пологами вся сім'я була хвора на жестяковий коньюнктивіт (правильно написала?). Найголовніше - щойнонароджене немовлятко не захворіло.
     
  3. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Одужуйтe швидшe
    Я з мeншим підчeпила грип дeсь 37-38тиждeнь. Алe скоро пройшло, дні два вилeжувалась і пила багато.

    Правда при родах, води останні були брудними, лікар зразу спитав чи я нeхворіла. І малому як ''профілактику можливого нeпонятного ускладнeння'' три дні кололи антибіотик.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Во-во. В першу вагітність їла "повноцінно", жири-білки-та-вуглеводи :), то ж мучалась. А потім стала розумна. Досвіду власного набралась :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    моя хороша знайома народжувала з бронхітом. Без температури, але з кашлем. Води теж були брудними, і дитині також кололи антибіотик... Я тоді для себе цю ситуацію не зрозуміла. Оті води після хвороби... чим вони небезпечні? Це ж максимум мертві лейкоцити ...
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я коротко: неможливо доказати "оті води" вони після хвороби чи дитина покакала от щойно. Після хвороби "мутні" - білі, "зелені" - покакані.
    Води небезпечні тільки якщо ними дихати (і чистими не варто). Хай, я всьо сказал.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мені в виписці написали, що вагітність ускладнена грві, яким я хворіла десь на 7-8 місяці (гаряче пиття, багато). Води були і рожеві, і червоні, і прозорі, і зелені - підтікали на шмати, то ж бачила яке воно кожен раз різне.
    Антибіотиків не кололи.
    Але мені ніс закладало 30-38 тиждень, переживала, як буду народжувати... А з температурою то взагалі ..
    @cjomcjomka, як у Вас справи: гірше/легше/так же?
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    :) схоже, за мене хтось дуже молився. Дякую всім!
    З обіду температура знизилась. Кидало в піт сильно, то я зараз все це змила і як на світ народилась.
    в мене просто і так постійно болять ноги з тими венами, болить спина - через зміщення центру ваги. А при температурі той біль сягає такої нестерпності, що я вчора реально занепала. Плюс повністю безсонна ніч...
    Дуже мудро мені @Orman порадила про пиття ДУЖЕ маленькими порціями. Я з трубочки свій "регідрон" потягувала (поляна квасова з малиновим варенням)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @cjomcjomka, всьо буде добре! Організм точно не дурний, і не запустить пологи в такому стані. Ну я оптимістка). Чудово Вас розумію, бо теж за тиждень до пологів мала якийсь ентеровірус (малий зі школи приніс). Температура, і ті всі решта симптоми... Як я боялась тоді початку пологів!!! І нічка видалась така жестякова. Але все минуло, організм відновився, води були нормальні, манюні нічого не зашкодило. Я у Вас вірю, Ви така молодчинка, і лялюська мамі допоможе), якщо гарно попросите. Мені то дуже допомагало, ми з нею домовлялись. Здоровячка Вам!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про набряки. З ними дотепер не стикалася, але бачу потепліло і я починаю потрохи набрякати. Цього тижня помітила, що як в обід малого забираю із садка і ми тоді ще з ним так добре гуляємо, то вдома ноги в районі кісточок таки набрякають, вени виділяються. А нині взагалі не мала сили з малим гуляти по сонцю, ноги важкі були. І ще окремо про набряк промежини (@cjomcjomka , здається, ви десь про це писали). З початку вагітності відчувала там притік крові, але от останній тиждень двічі були відчуття реального набряку. Усе налилося і наче навіть заважало. Правда, я увесь день не лягала на відпочинок, то вже змусила себе лягти і ввечері набряк ніби спав. Щось я боюся тих набряків, тож літо ще попереду( На день випиваю достатньо рідини, може, ще чимось перестрахуватися?
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    рідини чи води?
    Я тепер практично повністю перейшла на воду. Одна кава на день, зрідка - якась склянка соку. Все решта - охолоджена водичка. Це не обмеження, організм так просить (але молодець, просить правильно).
    Крім лежання, не перегрівання, колінно-ліктьової позиції, ванни комфортної температури - Ви нічого не зможете зробити з набряками всього, що нижче талії. Ще важливий сон. Хоча б 7 годин на добу. Якщо того нема - набряки значно сильніші...
    А так - сила тяжіння... Ляля росте, тисне. Якщо аналізи в нормі, то і лікування специфічного нема.
    В мене набряк промежини - від вен. Але в останні пару днів він на диво менший.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Власне, стараюся і води пити достатньо.
    Таки справді вчора в лосінках запарилася (тре на сукні переходити). Сплю достатньо, ванну не приймаю, тільки душ, бо боягузка:girl_blush2:, та й колінно-ліктьову тре частіше мені, певне, робити, ніж 2 рази в день.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    душ мені також добре допомагає при неприємних відчуттях від набряків.

    Я коли беру роботу додому (останнім часом часто), то все що треба читати, дивитись, всі перевірки пошти тощо роблю тільки на підлозі, "рачки"
    Так само і коли треба якісь речі в стосика поскладати - на ліжку або на підлозі, колінно-ліктьова.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так оце з ванною ви даремно. Прохолодна ванна від набряків - саме те. Це д не треба півгодини в ній бути 10-15 хв достатньо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А прохолодна то яка температура? Бо я страшна зюзька:girl_blush2:, в не теплу ванну не полізу. Нині ніжкам робила душ після прогулянки, то водичка справді робить краще.
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То, певно, така, щоб пара не стояла в ванній кімнаті і дзеркало не потіло :)
     
    • Смішно Смішно x 2
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    То вже страшно звучить :girl_smile:
     
    • Смішно Смішно x 2
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені і тепла - дуже те :) я тут вже про водні пологи починаю читати, бо раніше в ту сторону навіть не думала, а тепер як відчую ті всякі трансформації підчас купання - так і думаю :)
    і душ мені радили холодний або контрастний на ноги. Ну коли спека - так, саме те. Але в більшості випадків я приходжу ввечері пізно, коли хочеться скорше зігрітись, ніж охолоджуватись. І від теплого душу мені також значно краще і з венами і з набряками.
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2018 ---
    і - трохи ниття. Хто ниття засуджує - прошу під стрілочку не ходити і не засуджувати :)
     
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    І я цю вагітність розслабляюся в тепленькій ванні). Минулого разу мені забороняли, а цього я не питала ;)
    І так, я мрію про пологи в воді (тим більше, що дитятко за гороскопом - рак))))
    А щодо шугарингу, то я вирішила хіба на 9 місяці ризикнути)
    Дівчата , а на термали можна на 9 місяці?