Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Порушення кровоплину ліками не лікується.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    особливо вітамінами групи В, які лікують нервову провідність.
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    Дитинка відповідає терміну. Це по УЗД поставили такий діагноз. Рухи чую добре, почуваю себе прекрасно, і не хочу ніякого лікування, але переживаю що дитині через це буде поступати мало кисню, як мені сказала гінеколог. А що робити, якщо кровоплин ліками не лікується?
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Йти до доул, малювати мандали, гуляти і дихати. Наробляти внутрішній спокій. Від нього прекрасний кровоплин робиться.

    Якщо можете-вмієте-хочете - помірні фізичні навантаження.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Як на мене то все добре, а Ваші Г перестраховуються. Якби були вагомі причини для занепокоєння, то одними вітамінами тут би не обійшлось. І до Вас ставились би вже більш насторожено і більше залякували (страх, як профілактика чемності).
    Якщо Вам виписують теж, що і людям для схуднення, ну то запам'ятайте кисень в організмі збільшують аеробні навантаження (глибоке повільне дихання, як писала #Orman), а помагають його перенесенню по органам кров`яні тільця (гемоглобін).

    Отже, основне:
    - зранку йдемо на прогулянку глибоко дихати (парк, ліс) не менше 1 год;
    - далі щось смачненьке для гемоглобіну (гранати, мелена суха біла гречка, яблука, чи що Ви любите);
    - п'єте багато води (покращує обмін речовин);
    - і повноцінний обідній сон (обов'язково, бо як я переконалась, обідній сон для вагітних найкращий лікар від "тонусів", "тягне", "ниє" внизу).
    Спробуйте щодня.
    За тиждень побачите результат.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    Дякую Вам за відповіді. Гуляю з сином постійно, гемоглобін остатній раз 130))), п"ю сушку з сухофруктами. А Г виписала тівортін і через 2 тижні повтор УЗД. Пити не буду, настроююсь на краще без лікарств.
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Про тівортін вже писали. Він взагалі нічого не лікує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я минулого року мала нагоду перед пологами 2 тижні в медінституті полежати, то там Тівортін ллється ріками. Виробник стриже касу по-чорному. Я аж почала захоплюватись їхніми маркетологами і представниками, які так вміло переконують у його чудодійності лікарів, а лікарі пацієнтів.
    Мені теж в ЖК його сватали, але не пила. Той порушений кровоплин, який бачили в жк, в пологовому через кілька днів вже був ідеальний, до речі:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    мені призначили для розрідження крові аспірин. Той слабкий кровоплин в мене був що на 13, що на 22 тижні В.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Так, це просто гайки. Ніс закладений, пчихаю, кашляю, голова - як баняк. Виглядає не стільки на вірус, скільки на щось алергічне.
    Таз розколюється і розвалюється, ледве встаю і ледве сідаю. Сходити в туалет - капець, тому що щойно сяду - корчі хапають за сідничні м'язи так, наче якийсь звір кусає. Я правда, такі сильні напади корчів стараюсь "використовувати", щоб знайти симптоматичну позицію для потуг. Бо ж якщо звичайний похід в туалет призводить до такого двіжу, то як же мене скрутить коли піде дитинка?
    Постійне бажання їсти і постійне їдження вже не напрягає, звично. Аж дивуюсь, як це я колись могла пити каву просто так чи їсти суп без хліба.
    Ляля час від часу перетискає судини - і тоді я набрякаю вмить. Якщо все це увечері, коли я випрала панчохи, - набрякають ноги. Якщо вдень, коли панчохи на мені - руки, спина і навіть обличчя.
    Про обличчя взагалі мовчу. Цей ніс - не мій, я його позичила. І ті "намальовані" пігментними плямами брови - також не мої, не терпиться "віддати" :)
    Малюсі також несолодко, вона там в бублик скручена, випирає з усіх боків. Але хто ж їй винен? Тісно - вилізай :)
    Ну і вени мої, бідолашні судиночки. Я вся виглядаю як "карта судинної системи людини". Під шкірою відчуваються вени на матці. Правда, без болю я живу вже майже тиждень, і це також виглядає мені таким цікавим передвісником. Але вигляд... просто капці.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • мімімі мімімі x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    оу, і ще! Мене покусали комарі. І не десь, а на ногах - там, де я не можу почіхати як слід - через судини. Хоч на стелю вилазь.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хник, вивихнута 2 тижні тому щиколотка так і не пройшла повністю. Вже майже не відчувалася, а останні кілька днів я вся якось більше набрякаю і нога знов боліти почала і набрякає вдвічі більше за не вивихнуту (і от тепер думаю чи то болить від того що надувається, чи то надувається від того що болить...) завтра, певно, потопаю до травматолога і на рентген :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дівчата, на якому терміні робили/робите узд 3го триместру? Минулого разу я перед декретом ішла на 30 тижні, а цього разу щось досі не записалася, лікар з жк не категоричний, щоб суто до декрету, та й десь натрапила на інфо, що найінформативніше на 32-34 тижні іти. От думаю на коли то записуватися?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Siania

    Siania Love Life

    Я робила в 30, 36, 40, 41,3
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я робила на 28 тижні, бо лікарка з ЖК мене накрутила. Але так як малюк виглядав на всі 30, то дивились і вимірювали все те, що мали б на плановому в 30 тижнів. Наступний раз планую ще перед пологами піти в 36-37 тижнів. Я не категорична в цьому питанні. Піду, якщо щось хвилюватиме. А так сиджу і не йду.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Піду на 32 тижні, так радила Прокопчук.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мені якраз на 32-33 призначила лікар.
    Щось мене трохи нудить цього тижня. Особливо зранку. Тиск в нормі. Яка би то могла бути причина?
     
  18. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    А якщо серйозно,то магнітні бурі і вибухи на сонці:girl_sad:,у мене невагітної від учора в голові паморочиться,ледь встала сьогодні з ліжка.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я робила з Толіком на 32.
     
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Та я вже трохи відвикла від стану дискомфорту)))
    Просто переживаю, щоб не було пізнього токсикозу.
    На своїй сторінці в фб, Уляна Супрун розказала, що немає такого поняття "тонус" під час вагітності.
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1