Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Взагалі варто пити в краплях, так. Та якщо там таке серйозне запалення, що нирки аж болять (Ви точно впевні в локалізації болю, що то нирка? Вам сьогодні не краще з тим болем?) то теоретично мала би бути і температура. Ну, аналіз дасть, звичайно, ясність.
    Думаю, Вам призначили наразі таку символічну дозу радше для "заспокоєння", + якщо відзначали вже пієлоектазію на УЗД, то, можна сказати, типу профілактично.
    Дозування точно вагітним виписують і в рекомендованому виробником об'ємі.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    я кілька тижнів тому з тим мучилась. Крім таблеток - дієта без гострого, жирного, смаженого. І пити аж дуже багато не можна. В мене теж були болі, спочатку думала що хребет. Аналізі були погані і на УЗД зразу сказали що проблема з нирком. Я тижні 2 мучилась, потім полегшало
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @сніжна @Orman і всі, кому не лінь :) порадьте, будь ласка, нормальне щось почитати про розміри матки після пологів/
    бо я вже двічі ходила на УЗД - день після пологів і ось тепер тиждень після. І щоразу матка "завелика", а зараз УЗДистка каже ,що порожнинв матки завеелика (15 мм в середгій частині і 28 мм ближче до шийки) і що вмісту в ній вже не мало би бути. Написала, що застій крові в матці.
    а в мене і живіт добре зменшився, і лохії йдуть, і запахів непотрібних нема, температури чи болів - також. (біль лише в кістках, складаюсь як конструктор).
    Застій крові ("гематометра" пише у висновку) - а як це, хіба на 8 день після пологів в матці може бути порожньо?
    Лікар минулого разу не казав нічого приймати, коли я показала той висновок.
    і я трохи в розгубленості, бо ніколи не контролювалась УЗД ось так, одразу після пологів...
    загалом, підкажіть, будь ласка, де пошукати інфу
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2018
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    УЗД в ЖК? Вони нічого не знають як там має що бути. Якщо тебе цікавить компетентна думка піди на УЗД в пологовий.
    Якщо б ти не знала «діагнозу» тебе щось хвилює? Зважай, що четверті пологи і вони теж таке не часто бачать.
    Отак як ти розказуєш, то я не чую нічого страшного.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та взагалі ні.
    В перший день після пологів, коли мені сказали "ого, яка матка!!!" я повірила, бо у мене був животяра, але вони одразу сказали, що "четверта дитина, крупний плід, може таке бути". Сказали, що вміст неоднорідний (а мені це і без особливих знань ясно, що неоднорідний - лохії вони ж такі і є, трохи слизу, трохи згустків)

    а зараз в мене вже живіт майже плаский, і відчуття легкості і що все стає на місце...
    жучок солодкий їсть мене інтенсивно. І частину ночі спить у мене на животі.

    ну і розміри матки, зрештою, по тому ж УЗД - ДУЖЕ зменшились. І стан покращується - думаю, якби було щось недобре, я б не "відживала", а навпаки.

    Просто я би щось почитала. Чи то соло-роди почитати? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Що почитати я не знаю. Я читаю переважно всіляких заграмничних. А в них до 6 тижнів ніхто нікого не оглядає (якщо нема скарг). А в 6 тижнів підозрюю 99% приходять до спільного знаменника і очі круглі ніхто не робить. Про м‘ячики для гольфу я вже казала.
    Ти підклеюєшся, чи підв‘язуєшся?
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    підв'язуюся.
    Але потреба в тому йде більше з кісток - таз, поперек - ніж з самого живота.
    а скарги - це біль, температура, припинення лохій, запахи, - вірно?
     
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Власне біль не гострий, а такий типу віддає час від часу в спині. Скоріше дискомфортний, але на 95% впевнена, що то від нирки. Бо і локалізація та, і при рухах не посилюється (тобто виключаю м'язи чи хребет).
    От власне, що списую це загострення на дещо переїла на вихідних (була і піца, і вареники), дещо попрацювала фізично, та ще й мало пила води. Думаю, то все вкупі із навантаженням від дитини моїм ниркам не сподобалося. І що цікаво разом із нирками печія виникла (раніше не було). Поки не знаю, як від неї рятуватися, окрім Боржомі, яка трішки приглушує. То вже сіла я на дієту від сьогодні.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Скарги - це коли «щось не так». В тебе все так, поки тебе в ЖК не налякали.
    Мене так минулого разу теж налякали, що плацента замала. Хоча поки вона цього не сказала - плацента виглядала мені ідеально. А потім я прочитала, якого розміру має бути плацента. В мене була така як треба. Я тобі кажу, що в ЖК в них тяжко з цим. Вони не бачать щойно народивших ніколи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    ЖК взагалі незнати, що добре. Пішла на КТГ в 30 тижнів, серцебиття монотонне, пішла сьогодні, а ляля так розбушувалася, що ледве зловили і серцебиття їм знову не підходить, бо зашвидке в деяких місцях. Дитина погано розвивається, бо з терміном не співпадає на тиждень, короче замаленька, ще й плацентація мала, зато 40мм.
    Йшла туди щаслива, що усе добре, а вийшла з дурними думками в голові, вміють вони настрашити. Ще й манюня рухається сьогодні так ніби в неї дискотека, а знайома каже значить кисню бракує:girl_sad:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Siania

    Siania Love Life

    Не слухайте нікого. Може малеча так вклалась, що Ви більше чуєте. Гулчйте, відпочивайте і думайте про хороше :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Aylin, я вас розумію. В ЖК напевно така стратегія - наговорювати, лякати. Я минулого тижня писала , що там мене майже до сліз довели. Не знаю навіщо їм таке робити, мали би навпаки підтримувати , заспокоювати вагітних. А не казати всякі фрази типу Деяким лікарям з ЖК напевно протипоказано працювати з вагітними.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  13. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    О, коли я перший раз завагітніла, тож молода зелена була, мене почало щось тягнути внизу живота і я пішла в ЖК, була тільки на прийомі акушерка, я їй ситуацію розказала, а вона мені каже так спокійно: "Ну якщо у вас буде викидень, то не переживайте". Після цих слів моєї ноги там не було.
    @Siania та я сьогодні цілий день гуляю. Я ще лікарку заспокоювала, аргументи наводила, що у мене все добре, вона ще так подивилась на мене здивовано чого це я така спокійна. Дивно, що мені нічого не виписали:girl_smile:.
     
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Gloria Tempus, що там ваші аналізи показують?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ще не знаю, лікарки нема на прийомі, буде пізніше. Але я вже більше на позитиві, дієта добре впливає на печію, надіюся, і на нирки. Побачимо як там буде далі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть будь ласка, чи нормально, що рухи моєї малюсі трохи болючі для мене, а коли вона біля сечового міхура, то хочеться дертись на стінку? Я щось забула як на останніх тижнях вагітності рухалися мої діти.
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    О, та, по сечовому - дуже боляче.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Danuta

    Danuta Active Member

    У мене на 40 тижні було таке відчуття, ніби донечка хоче "роздерти" мене з середини. Не знала куди себе засунути і як лягти . Дуже важко було, сечовий міхур - це сплошні позиви по-маленькому, як правило ложні))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я останні пару місяців без перестанку ойкала :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата підскажіть чим рятуєтесь від судом бо вже третю ніч повний капець, спочатку хапало одну ногу, а сьогодні вже дві. Магнікум п'ю і вночі попускає хіба після натягування ноги але дуже неприємно.
    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2018 ---
    І гемоглобін зі 118 впав за 3 тижні на 99, виписали мені Сорбіфер пити а я ще в роздумах.
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2018