Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Чи то банани допомогли, чи то слідкування за позою у якій сплю (хапало зазвичай тільки одну ногу і помітила, що від пози у сні залежить).
     
  2. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Сплю завжди на боці бо пузик вже добряче заважає, сробую вечером їсти банани.
     
  3. Shamna

    Shamna Мамуся

    І мене банани допомагають, навіть не обов’язково на вечір, просто раз в декілька днів банан їм і про судоми поки забула.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ой, той гемоглобін багатьох напевно мучить) тобто я вже пила і тотему, і ще якісь препарати, а він не сильно піднімається.
    Лікарка почала виписувати все то, коли гемоглобін впав з 132 до 108. Потім ще більше впав) і зараз коли він став знов 107, то відчепилася покищо, бо як сказала, " шось у всіх вагітних той гемоглобін такий низький, що жодного результату нема з високим показником". Наступного тижня знову здам кров, то побачу, що там з моїм гемоглобіном робиться.
    А судоми серед ночі теж час від часу хапають. Сьогодні взагалі якось аж під коліном крутило ногу. Добре, що то хоч не часто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Банани і родзинки, дівчата вже написали. Там є калій.

    Хто такий магнікум не знаю. @ylicha
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    вони не чули про природне і потрібне (!) падіння гемоглобіну у вагітних?
     
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну моя лікарка з ЖК взагалі таке враження, що мало про що чула, і ще менше знає:) я вже в сусідніх темах писала про її знання, поради, страшилки і інше) добре, що не все сприймаю серйозно, хоч деколи таки їй вдається мене налякати)
     
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Забула вчора написати. Так-от виявилося, що мої аналізи сечі є непогані, ніякого там запалення чи ще чого катастрофічного нема. Є тільки трохи солей. Лікарка сказала, що саме від них мене може боліти. Отже, наразі прописана дієта, колінно-ліктьова і Канефрон у півдози. Все чемно роблю, бо вчора на вечір теж нирки чула, та й вдень час від часу дають про себе знати.
    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2018 ---
    О, дякую, завтра куплю то і друге, бо нині теж відчула як то "прекрасно", ще не вставши з ліжка, скрутитися калачиком від судом(
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    В мене таке враження, що вона "тунель риє", і відчуття, що її голова от от вилетить. Може то бандаж купити, ніколи його не носила, і не задумувалась над такою покупкою, а тепер 3-4 тижні потрібно якось ходити...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це технічно неможливо :) бо вона "риє" зараз передню стінку нижнього сегмента матки і реагує болем, скорше за все, Ваш сечовий. З кожною наступною дитиною ці відчуття гостріші, співчуваю, але тут справді нічого не зробиш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Лягаю я в лікарню :girl_sad:
    Вночі почало мазатися( зранку пішла на узд - дуже коротка шийка (15мм)
    Сподіваюсь, все буде добре
     
    • Співчуваю x 7
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
  13. Danuta

    Danuta Active Member

    я носила з 30 тижня, я дуже маленьких параметрів, і майже не набрала ваги, лікар наполіг щоб бандаж носити. І чесно з ним легше було
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Я це знаю:girl_crazy:, але я недумала, що при третій вагітності буду так переживати, що народжу швидше. Ота біль дуже напрягає морально, сидиш і думаєш, Боже допоможи доносити до 38 тижня, а ще як знайдеться "добра" людина яка починає страшити і розказувати всякі небилиці, підсвідомо то все збираєть на купку і я тоді день - два ходжу перестрашена, не їм і не сплю. А той стрес ще може нашкодити моїй лялі.:girl_sad:
    Добре, що мій чоловік до того зовсім по іншому ставиться, каже "Що ти напрягаєшся, лязь і відпочинь, і нікому більше не розказуй, що тебе щось болить"
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    до повних 37 - і можна зовсім розслабитись :)
    з кожною наступною дитиною ці відчуття гостріші.
    небилиці на смітник. Відфільтруйте коло спілкування - дурниць менше, шоколадок більше :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    А я ніби не маленька, вже набрала 9.5 кг, ніколи не думала про бандаж, але останній тиждень почала відчувати біль при рухах дитини і дискомфорт при хотьбі, деколи навіть болить живіт, то приходиться зупинятись і віддихатись, ніби марафон пробігла.
    Ой шоколад мені не лізе, я весь час хочу кави, вона мені так пахне, як наркотик. Я зараз в пошуку цукерок з кавовим смаком, вже багато перепробувала, але ще не знайшла потрібних:girl_crazy:
    @cjomcjomka, а як проходить ваше відновлення після пологів? Легше чи тяжче ніж попередні?
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я регочу аж плачу.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Креативно Креативно x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, перші 2 КР - не до порівняння, звісно
    порівняно з попередніми пологами легше в плані того, що нема тріщин.
    але важче в плані повернення на місце кісток. Перший тиждень почувалась розвалюхою, ніколи ще такого не було. Зараз вже легше, але я дуже на себе вважаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Як думаєте - чому нема тріщин, якщо порівняти з минулими пологами?
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тоді вони теж були в дуже мінімальному форматі. Тому - навіть не знаю, не думала про це...
    зараз дитинка по вазі трохи менша, але і на зріст менша, тому сумарно - "грубша" при народженні.
    можливо, різниця в тому, що перші і не_перші пологи. Можливо - молочниця (цього разу я лікувалася в 40 тижнів)
    але і тоді то були дрібні подряпини, а не розриви. перші пару днів було боляче ходити в туалет, а потім забулось
     
    • Подобається Подобається x 2