Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Навіть не знаю, можливо, що й вірусне, бо мала хворіє зараз, правда перше висока Т, тепер наклався ентеровірус.
    Промила, дула зі всієї сили - мало що зрушила. Зараз так на сон хилить, що мушу капати, бо здурію. Боюсь, на фоні того щось серйозне підчепити.
    Так хочеться свої будні чимось розбавити, поки не загрузла в пеленки, а з тим всім і відкритим ротом нікуди не йдеться
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене хоч і друга вагітність, але вперше я народжувала геть не так як мало би бути (стимуляція з 0), тому чим ближче до ПДП, тим більше розгублена якась... Розкажіть мені, як виглядають тренувальні перейми? Першого разу геть нічого такого не було. А тепер от вже кілька днів мені вечорами ниє спина (десь так як в перші дні місячних і десь так як минулого разу було спочатку в ПБ після ламінарії). Отак досить безперервно по півгодини просто собі ниє (переважно вечорами), живіт при тому в принципі майже ніяк не відчувається :scratch_one-s_head:. От думаю, то воно - тренувальні? Бо так згадую, що і в пологах мені поперек значно сильніше відчувався ніж живіт. Чи то, може, просто спина втомлюється і болить? (бо я в басейн вже другий тиждень не потрапляю через різні причини :sad: )
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Тренувальних в мене не було, але початок перейм тих перших так і відчувалося, ніби тягнуло, нило, як при місячних якийсь час і відпускало. Але власне низ живота нив, а не спина.
    А от в знайомої вдруге були тренувальні перейми з тиждень чи і два, і в неї суто спина нила.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тягнучі відчуття внизу живота при тому я відчуваю ну дуууже мінімально, хіба як прислуховуватися навмисно (тому не впевнена, що то я не придумую їх собі :girl_crazy:) а от спина внизу значно відчутніше якось дається знати. І цікаво, що в основному ввечері, чи то вдень просто не помічається так :girl_in_dreams:
     
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ну я з першим ж таким відчуттям вже зрозуміла, що то воно. Сумнівів не було) бо воно мене розбудило і я далі заснула на пару годин.
    А от в знайомої справді все починалося з ниття суто крижів вкінці 37 чи 38, здається. Потім додалося твердіння живота, загалом їй той період добряче дошкулив в фізичному плані. До пологів терпіла кожного дня майже два тижні, з думками і режимом "виїжджаємо :)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нє, виїжджати я згодна ще хоча б через тиждень-два, бо поки у мене памперси не куплені навіть і плед не дов"язаний :girl_crazy:Просто реально не пам"ятаю такого минулої вагітності... Та й тренувальні чомусь мені чисто теоретично уявляються більше в животі ніж в спині, тож цікаво було почути як воно буває у кого :)
     
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member


    А в мене болить низ живота і спина, коли з лежачої пози починаю вставати, чи з боку на бік перевертаюся. Але то ніби вже давно так є. Як ходжу, сиджу, то все нормально. Але зате, встати після лежання буває складнувато) потім ледве ходжу)
     
  8. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    З першою дитиною в мене тих тренувальних не було,бо народила в 37 тижнів(відійшли води і потім була стимуляція)
    Тому з другою вагітністю я боялась ,що взагалі не знаю як воно правильно має бути і як пологи нормальні починаються
    Десь на 37 тижні почалося - тиснуло дуже вниз живота ,твердів живіт і мені здавалося,що це вже ось воно
    Але ні ))))
    Я лягала на ліжко трохи відпочити і все миналося
    А от коли вже на 40-ому тижні почались справжні перейми то їх точно ні з чим не пеоеплутаєш --тоді вже розумієш що це вже не тренування ,а реально пологи
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну, ниття - це теж підготовка до пологів)
    У мене останні два тижні були і тренувальні перейми (затвердіння, "хапання" і відпускання) і такі епізоди ниття, і саме попереку - одного разу думала, що вже початок пологів, бо без теплого душу на поперек годі було витримати+ ще й нудило (а то ознака, що шийка відкривається), а потім як рукою зняло, але, як потім виявилось, робота робилася)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене якась повна амнезія, нічого не пам‘ятаю). Вже навіть задумалась, чи то таки серйозно. Ну бо пройшло реально мало часу.
    Єдине, що пам‘ятаю, то десь з 35-36 тижня почало «хапати-відпускати». Але я не була готова народжувати), тому навіть не рахувала оті хапання. З меншим сином в мене вже біля ПДП теж оті хапання були, постійно рахувала. І так зарахувалась, що ледве встигла) на пологи приїхати. Просто лікарка. Казала рахувати до стабільних, а вони були геть нестабільні). Мусили води відійти, щоб я таки зрозуміла, що то воно). В пологовий їхала з переймами по 40 секчерез кожні 2 хв. За годинку без стимуляцій справилась.
    З донею теж не було стабільних. Але вони були болючіші за тренувальні. Я була в пологовому, в патології, мені було не страшно), в мене була купа справ): лекція по ГВ, здача мільйона аналізів, купівля чогось там тощо. І попри то мене весь час хапало. Потім могло раптово перестати на пів години. Я вже навіть розстроітись встигла, бо довго в пологовому лежати не хотілось. А потім мене в 18-00 покликали на огляд до лікаря. Пішла я в коридор, там ще дві до нього. Так ми його й чекали до 21-00. За тими балачками перейми якось не так і боліли. Лікар добряче запізнився, за що йому велике дякую). Бо вже на огляді мене терміново направили в родзал), поки зібралась, поки душ, поки знов в приймальний, поки чистка), то в родзалі до самого народження певно хвилин 40 було. Все як я й хотіла).
    Ніби щось і згадалось)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Мені лор сказала промивати Квіксом і капати Ізофру через два дні попустило бо голова тріщала.
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Прийшла пожалітися. Другий день температура 38-39, Горло болить жахливо і насмарк. Кожна клітинка болить, спати не можу. Лікарка для збиття температури призначила панадол. Чи чим краще збивати? Боюся щоб поганих наслідків не було...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Про гемоглобін. На 16 тижні показник був 130, на 32 тижні- 95, зараз 36 тиждень - 91. Лікар призначила сорбіфер. А я так не хочу тих таблеток. Цікавить чи це вже критичний показник? Чи може моє безсилля бути симптомом анемії? Чим взагалі грозить низький гемоглобін ?
    Місяць стараюся підняти показник продуктами і не виходить.
    Ну і понити) Була здорова -здорова, а наприкінці і коагулограма погана, і в сечі щось знайшли(не білок, іду перездавати), нерв в попі защемило, кістки чи то м'язи тазу болять, так якби трохи набряки почали з'являтися, безсоння... І страшенно втомлююся! Їсти приготую і вже мушу піти полежати. А кудись іти , це справжнє випробовування. Сьогодні здається далеко і довго не ходила, а така вимучена, що вже нічого не можу і не хочу.
     
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    В мене 103, і теж назначили сорбіфер. Але я ще сподіваюсь продуктами підняти.
     
  19. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Та моя гінеколог з жк і не знала про те, що він впав. А то би вже був шкандаль! Забула , чи що, мені дати чергове направлення на аналіз крові. Я до сімейної ходила, жалілася на тахікардію. Вона запідозрила анемію і дала направлення. То я собі сама зкоригувала харчування, і не признавалась гінекологу про низький показник.
    Вичитала , що від 89 це вже потрібно медикаментозно піднімати... Дала собі ще тиждень, маю одну чудо штучку про яку зовсім забула. І піду перездавати аналіз. От думаю, якщо гемоглобін не підніметься від харчування і не пити таблетки, чим це загрожує мені?
     
  20. phobika

    phobika Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1