Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я ходила три вагітності з гемоглобіном в районі 90. Мені нічим не загрозило. Але як вам млісно-погано, то хто зна. Тахікардія у вагітних - це варіант норми.
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    мені пд час вагітності теж нічим гемоглобін низький не заважав, але от відразу після пологів - було легше, коли він був вищий. бо пісял перших пологів я кілька днів попід стінами лише ходила і то з перервами на відпочинок.
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    залежить, як Ви почуваєтесь.
    Я при 87 пила, бо сісти-встати було важко, в голові паморочилось.

    Для історії. 17 днів моїй маленькій Ліді, сьогодні я вперше майже правильно стаю на стопу. До цього часу через "розходження" кісток ходила як качка. Бедра (по тазовій кістці) зменшились за цей час на 7 см в обводі. Ця малюся, щоб народитись м'яко, мусила розібрати мене, як конструктор. От, тепер "збираюсь по запчастинах"
    Звісно, що в таких умовах про якесь спеціальне схуднення не дуже думається; зараз хочу налагодити "годувальний" обмін речовин, і нагадую собі поїсти.
    Вени починають трохи втягуватись. Панчохи ношу; за пару тижнів, напевно, куплю менший розмір.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Demetra ,без претензії на істину, просто невролог мені пояснювала, що низький гемоглобін під час вагітності дорівнює гіршому постачанню кисню до дитини, а це у свою чергу не є добрим
    Не лякаю.Просто ділюся почутим.Сама ще питання не встигла вивчити.
    Якби хтось досвіченіший би розжував:girl_yes2:-було б добре
     
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    От тобі і " звична ніч - чого не спиться"...
    Певно вчепилася нас шось вірусне, спершу малу, а тепер і мене (( Вчора якось різко почало боліти горло, призаклало носа, перед сном все промила-виполокала. А тепер вночі малій шось неспокійно спиться і мене підняла, а я чую - такий сильний біль в горлі , просто капець!!! І якось так потягнула носом до себе, а мені в горло провалився такий добрячий шмат слизу. І то би нічо , але за ним пішов якийсь такий кровяний слиз, шем такого в життю не мала. Накапала я в ніс соленоі водички, прополокала горло з календулою, зажувала декатилен і в ніс ще ізофру. Трохи біль в горлі минув відразу, але тепер мені страшно через ту кров і вже не спиться!
    Та ще й мали завтра поїхати на пару днів з міста, типу відпочити , а я тепер така перелякана, що геть незнаю чи їхати і шо воно все взагалі таке!!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    При сильних нежитях слабші судинки в носоглотки можуть тріскати, то і соплі "з кров'ю" бувають, особливо, як слизова пересушена, або як сильніше шмаркнути. Промивайте частіше підсоленою водою, щоб соплі не прилипали, легше будуть відходити. Вночі, звичайно, як не п'єш і не промиваєш, то загусають... Я часом зранку поки 2 а то і три рази з інтервалами по пів години не промию, то жити повноцінно не можу(перше проживання часто лише починає розмочувати нічні "поклади", а наступні вже допомагають звільнити носа.)
    Навіть у дітей сильні або затяжні соплі десь на 3 чи 4 день деколи дають оті "криваві" домішки. Якщо кров явно сильно не тече з носа, то нічого страшного.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це він, той вірус, який я мала пару тижнів до пологів і пару тижнів після :sad:
    Подразнення слизової таке сильне, що кровить.
    Тримайтесь, пийте багато малими порціями, будьте максимально на свіжому повітрі.
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    йой!! пару тижнів до і пару після, то як мінімум місяць набігає :girl_cray: воно що справді так довго лікується? а температура у вас була ?

    бо я хоч і без температури, але реально вчора ледь вижила. Чоловік організував мені годин так 7 вдома без дитини, то я майже весь цей час провела на дивані, при тому не хотілося ні кіна, ні книжки, і майже нічого не їла. Такого виснаженого стану я вже давно не пам'ятаю. І я ото думала чи то така сильна вірусяка чи то я така сильно вагітна, що той бідний організм не знає в який бік "війська кидати"...:dntknw:
    Нині вже додався кашель і соплі полізли, але хоч трошки живіша, та зрештою нині вже мушу, бо нині робочий день і ми з доціком самі собі мусим раду давати.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, віруси загалом не дуже лікуються. Вони минають. Я думаю, може, то не один був, а пару поспіль...
    Температура в мене була один раз висока, потім ще за 3 тижні раз така помірна.
    Соплі були весь час, запахів не чула. Підчас пологів висмаркувалась постійно. На другий день після народження доці кашляла і очі закисли. Почула запахи аж за 2 тижні.
     
  10. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    @Retaret О, нагадали!
    Я за тими дитячими клопотами не замітила як пройшов мій нежить. На 3день після пологів точно стало легше, я вже спала без капель. А тривало десь як тільки потепліло, квітень-травень.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мене щодня болить голова. Несильно, але нав‘язливо.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    п'єте достатньо?
    може щось типу ефірок помогло би?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мо,то спина-шия тягне? А тиск ок?
    я з тих, що половину болячок бальзамом "зірочка" лікують :girl_crazy:тому теж спробувала би щось таке на скроні чи загривок.
    Ну і ще погода зараз така туда-сюда, що теж не дуже сприяє нормальному самопочуттю :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ой, наздогнала мене наприкінці журбинка. Таке враження, що здає мій організм... А все було таак добре.

    Перездала , робили ставки з чоловіком на скільки піднявся. А він взяв і ще більше впав - 89. Не піднявся харчуванням. Написала лікарю, послала чоловіка в аптеку по ліки. Здалась, і буду приймати.
    Решту аналізу на кров теж погіршився...
    Спина і живіт зліва по низу вже четвертий день ниє. Поки в душі не помасажую, заснути не дає . Не знаю, чи це від навантаження , чи нирки, чи які передвісники, що пологи скоро. Така якась немічна зробилася: сидіти/лежати/ходити важко. Бачу, що набряки з'явилися. Хвилююся. І від того якась така "депресія" напала, що вовком вити хочеться.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я теж сьогодні перездала. Був 103, завтра побачимо результати.
    Але вже кілька днів така слабкість, і голова крутиться... Боюсь, що впав мій гемоглобінчик :sad:
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Гемоглобін не піднімається за тиждень навіть таблетками, бо потрібен час, щоб той гемоглобін набудувався, навіть якщо ви тонну заліза з'їли
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я знаю. Я його вже два місяці піднімаю харчами. Просто останній раз вже прийшлося вийти з підпілля перед лікаркою з жк(попередні результати аналізу вона не бачила), виписала ліки. Та я не приймала, продовжувала їжею піднімати, мала ще надію, що хоч не впаде. А тут вже дійшло до межі анемії, порадилися з лікаркою з пологового і таки думаю треба пити препарати, що вона написала. Мене найбільше лякають побічні ефекти. Та і решту в тому аналізі крові щось не дуже. Просто, старалася всю вагітність не приймати ліків, а тут якось все на раз. Маю зустріч з лікаркою в четвер, можливо трохи заспокоїть мене. Бо якоюсь здихльою себе чую.
     
  18. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я вас розумію, теж під час вагітності не хотіла приймати лишніх ліків. Тому перед прийомом заліза на основі результатів загального аналізу ще здала аналіз на феритин. Він мене переконав - при нормі від 17 до щось 200 з чимось одиниць, в мене було лише 6. Під час вагітності препарати заліза побічки не давали, гемоглобін виріс, а от вже після пологів ті препарати я не мала сили пити через побічні ефекти. Тому не налаштовуйтесь на погане, може ви нормально будете переносити їх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    І я понию трошки. Вже нині і в басейні була а все одно якось тяяяжко. Таке враження, що на бедра мені якийсь металевий важезний пояс привісили. А ще виліз вчора знову геморой :girl_cray:(я так тішилася що вже 1,5 міс не було його чути і на маєш знову :sad: ). Підозрюю то від того, що дуже-дуже тисне мені на низ живота, якось так по всьому тазовому дну, ходити неприємно, сидіти неприємно, все неприємно :girl_crazy: і все дратує. Геть-зовсім не пам"ятаю таких відчуттів минулого разу :scratch_one-s_head:А ще дитина останньо якось ну дуже вже боляче вовтузиться (місця мало чи що?), не часто але щоразу так, що хочеться живіт руками тримати щоб не розірвався :girl_smile: Йой, коротше я щось розклеююся теж, як то ще тих 3 (або 2 або 4 або 5 - як вже пощастить :) ) тижнів доходити? Поліклініку трохи бойкотую (поки не дзвонять, не шукають), бо не маю натхнення до них оце знову 2 рази йти (аналізи здавати і на прийом) але щось подумую, чи то не сходити все ж таки на узд щоб хоч переконатися в якому положенні дитина - чи то вона так тлумиться щоб перевернутися, чи просто собі розважається? :girl_crazy:
     
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ой, @Akina , то якийсь особливий вагітний ниючий вірус. Хоч, здається радій собі, все ще добре. А мені так сумно, що нічого не радує. Ти мені нагадала про таз. Мені почало защемлювати сідничний нерв, чи що там. Та так, що інколи сісти не можу, чи встати. І теж дитинка дуже активна, боляче так рухається, особливо коли сиджу. Деколи здається, що розірве живіт. Хоч, хай краще рухається. Так я відчуваю, що все в порядку. Особливо після того, як гінеколог з жк напророчила мені завмирання на 38 тижні.(З тим швидше в тему забилам би).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1