Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. gnoma

    gnoma Member

    Підкажіть чи може бути нормою кров'яні лохії на 6 тижні після пологів? Йшло вже ніби до завершення, були жовто-прозорі, а останні два дні виділення стали такі ніби в період КД тільки не рясні.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    якщо кров яскрава і її багато, варто показатись лікареві.
    В мене 7 тижнів, крові як такої нема вже давно...

    Але якщо вже про лохії, то в мене питання теж є.
     
  3. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @gnoma, у мене так було, то вже йшло діло до завершення, то знову кровило (не рясно). Після обох пологів лохії відходили по 9 тижнів.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Siania

    Siania Love Life

    І в мене так було. Ніби вщухало, а потім починалось. Але було до 6 тижнів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @gnoma у мене після третіх довго таке було. Декілька сторінок тОму в цій темі я описувала то..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Дівчатка,підкажіть чи це нормально.. зараз у мене 33-34 тиждень і сьогодні з обіду жахливо почав боліти таз... Ходити, лежати вставати та й рухнути ногою - то така біль((( не живіт, а таз... Де ноги кріпляться))
    Думаю чи то таз розходиться чи що то зі мною твориться... Ледве з пошти додому долізла...певно так жалісливі виглядало, що дідусь з таким скривленим та жалісливі обличчям на мене дивився... Що просто нема слів)) ніби жалів поглядом)))
     
    Останнє редагування: 28 Червень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Про лохїї теж. От сьогодні тільки 3 доба почалася, а їх вже значно менше і якісь світлі і жовтуваті... То вже сукровиця так швидко? Вчора була на узд (перед випискою), все ок сказали. Хоч цього разу все якось швидше - молоко прибуло вже за 1,5 доби і в принципі нічого не болить, не рахуючи шалееених спазмів при годуванні (добре хоч не щоразу, а десь так раз через три :) )
     
    • Оптимістично Оптимістично x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В мене після 2х пологів лохії до місяця всі вийшли. Я переживала, чи нема застою... через 3 тижні взагалі нічого не виділялось, а потім через пару днів знову світленьке дотекло до тижня часу. Все ок), якщо не піднімається температура тощо. І ще до 2х місяців можуть колір, консистенція змінюватись.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вдома повернуться лохії. В мене кожен раз (крім першого) так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shamna

    Shamna Мамуся

    Знаю, що тахікардія під час вагітності звична річ. Але чи не впливає вона якось на дитину?
    Бо в мене останнім часом серце ледь не вистрибує з грудей і відразу слабкість напливає, трохи посиджу і норм. Серце в нормі.
     
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Наскільки я знаю, не впливає. Тахікардія - це якби "побічна дія" вагітності. Тобто у Вас слабкість, нудота, печія і крутить ноги - а дітка файно собі порсається в животику, поглинаючи все корисне, що їй необхідно :) . Від мами. Через плаценту. Може відчувати стук серця, але то як шум і вібрація...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Підкажіть, а 40днів після пологів нормально, щоб вже на велосипеді їздити?
     
  13. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Сьогодні нарешті добралася здати кров і сечу. І як на зло підхопила якусь бяку: горло болить, лице горить, шое зашкалює. То треба такою везучою бути?! Ще й якраз тур проплатили - маю 5 днів ще на реабілітацію. Паралельно з роботою :sad: Завтра консультація у гінеколога, лікарняний, і довідочки для літака. Цікаво, що вона тепер на мої грандіозні плани скаже...

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    вчепилася мене молочниця, така пекуча і шкрябаюча, шо капці :girl_cray:
    і спина останній тиждень почала боліти просто нестерпно, як лягаю ввечері спати, то навіть лежати не можу. Зранку встаю в нормі, а до вечора так та спина починає боліти, шо вже ні сидіти. ні лежати. Чоловік шось там масує мені ту спину, а толку від того майже нема.:girl_sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Retaret, співчуваю щиро. Що таке болить спина не можу забути вже роки два(. Напевне щось защемлює. Мені мій лікар казав, що поправить лише до 32 тижня, далі відмовлявся. А у Вас вже термін більший. З масажуванням будьте обережні. Мені категорично забороняли, навіть ногу. Можете спробувати траумель. Мені, правда, ні мазь, ні уколи не допомогли, але в мене і ситуація була дуже серйозна. Ну і плавання також ніхто не забороняє). Плавання і ходіння по 8-10 км в день мене тоді таки врятували. Тримайтесь!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    О, я з молочницею у вагітність не розлучаюся... Не знаю, чи добре роблю, але минулого разу лікувала лиш перед пологами, а так то просто по максимуму усуваю дискомфорт...

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Другу вагітність мене смикало та дьоргало від тої молочниці, жуть... Не спасало нічого. В жк якісь 5 свічок прописали - толку нуль. Ромашку заварювала, солодке прибрала...Спина відносно не боліла, проте я 3-4 рази в день останні місяці потребувала стояти під струєю тепло-гарячого душу. Стояла, лила собі на ключиці - і ставало легше і з молочницею, і зі спиною...
    В третю вагітність посилились виділення молочного характеру, аналізи виявили кандиду, але мене воно не турбувало взагалі. На початку 20х тижнів лікарка порадила разово прийняти Залаїн свічку - з тих пір виділення зменшились раз в 5 і посвітлішали. Молочниця ніяк не проявлялась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    мого терпіння вистачило на 4 дні, подзвонила вчора ввечері лікарці, запитала що взяти від тої молочниці. Так шо на ніч вже мала свічки Кандібене. Нині майже вже не чухається, швидше навпаки - болить. В минулу В теж десь наприкінці терміну воно вилізло таким злісним проявом. Ну воно ж ніби трохи вимордовує слизову, нє? з тим в пологи якось не дуже хочеться, та щоб і малюку потім не пошкодило... До речі лікування там прописано три дні, лікарка відразу казала брати подвійний термін - 6 днів.
    до речі, я помітила, що справді спина більше болить тоді, коли треба довго посидіти. Якраз в червні було трохи ДН і всюди як посиділа трохи за столом, то до вечора вже просто конала від болю. Плавати наразі попала лише раз. І шось воно мені так важко плавати, втомлююся. Навіть годину тоді не відбула, десь за 40 хв здалася. Чи то я призабула як плавати чи то якось з пузом інакше треба?
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То і так довго. Я плавала 10 басейнів туди-назад. Виходило десь до пів години. Але я майже не відпочивала. Плавала звично, чергувала на спині та на животі. На спині при сильних болях було важко плисти, але коли вже боліло менше, то було зручніше. Загалом плавала в комфортному темпі. Зараз буквально як пару тижнів тому знову пішла в басейн, то відразу відчула різницю. Таки невагітній плавати легше. Басейн для мене в цю вагітність був просто рятівним. У воді почувалась ніби без живота), було досить легко та комфортно на спину.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тут питання в тому, що при ходінні все рухається і кров краще циркулює.