Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене після третіх пологів були дужееее болючі скорочення. Реально було важко терпіти. Після перших двох такого взагалі не було. І виділення якось дуже швидко закінчились.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    І мене з обома в 2011 і 2018 рр.відправляли на узд. І лікар платний дивився.

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
  3. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Палатний. Чистку ту дряпучу перший раз робили, а другий - ні.

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
  4. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Я після других мала болючі скорочення, особливо при годуванні, а зараз нічого не чую або вони дуже слабкі.
     
  5. Danuta

    Danuta Active Member

    мені не зробили ні узд ні чистки, то на 10 день темп підскочила до 40, лікар казав що його робота ідеально зроблена і то мабуть груди, від узд вперто відмовляв, а я дурна слухала. Потім все ж сказав, що то запалення матки, і знову ж таки без узд назначив мені цілу торбу антибіотиків. За 1.5 міс після пологів мені просто стало зле, поклали на Русових, чистили 1.5год під загальним наркозом. короче ледь спасли і мене і матку. Дитині 2 роки, я досі на гормональних таблетках
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  6. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Мені навпаки казав, як тільки температура, одразу в пологовий(не думати на груди і кликати консультантів). А там вже будуть дивитися від чого саме.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  7. Danuta

    Danuta Active Member

    мій від мене чомусь морозився, на контакт йшов не охоче, хоч до пологів навіть сам дзвонив і питав як справи. Призначення ліків виписував на папірчику без підпису і печатки, в коридорі під сходами. Для мене досі загадка чому саме зі мною так все вийшло. Досі дуже болить(морально), не можу відпустити це з голови
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  8. Siania

    Siania Love Life

    Напишіть прізвище лікаря. Дуже допомагає, коли шукаєш лікаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Danuta

    Danuta Active Member

    Та я писала не раз відгуки про нього. Ковальчук І Я. Тоді приймав в меді
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хто знає, в які дні приймають кров в жін консультації на Симоненка?
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    пн., вт., ср.: 8-9 год, але беруть і трохи довше, якщо є люди.
    чт і пт - беруть тільки на толерантність до глюкози.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    таки напишуся тут окремим постом, може хтось шось мудре скаже. Завтра мабуть задзвоню ще лікарці.
    І так питання в тому, чого мене тягне в туалет по великому 2-3 рази на день. Іноді воно має поносний характер, але то не є стандартний понос, з яким бігаєш пів дня раз за разом. На отруєння теж не спишеш, бо були б і інші симптоми. Але то триває вже певно з тиждень і я вирішила задуматися чи то все в порядку , і чи варто це ігнорити :scratch_one-s_head:
     
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Retaret, в мене (памятаю про третю вагітність...) в середині 37го тижня почало чистити - рази 3-5 на день. (По-всякому...).
    Десь на межі 37-38 т почав відходити корок, три дні всього він відходив - а там, ПЛЮХ (підтікання-вихлюпування вод невеликими порціями) і я через 12 годин народила.
    П.с. дитинка собі рухалась в звичному режимі, то я просто то чищення відносила до передвісників і не сильно переймалась. Чекала, коли ж народжувати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ого, цікавий сценарій. Мене та штука просто стримує трохи від поїздки в той санаторій. Бо ще крім того маю всякі не дуже приємні і навіть болючі відчуття . З першою В взагалі нічого не відчувала до останнього дня ( ну і мене тоді простимулювали на 42 тижні). І то все разом мене трохи насторожує, не знаю коли і чого чекати далі.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я теж сюди щодо виділень. Пройшло 2 тижні, а їх майже нема. Вже два дні зовсім чуть-чуть, і такі жовтуваті, що достатньо щоденної прокладки. Перед тим виділення збільшувалися протягом дня, якщо багато рухалася, а зараз і рухаюся багато, а вони не збільшуються. Чи може бути, що 2 тижні - то нормально, чи таки треба щоб тривалість була більша? Температури нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я думаю, у Вас просто "перерва", це ще точно не завершення. Кількість буде зменшуватись, але кров ще буде. Якщо нема Т, болів, різких неприємних запахів - все ОК.
    але тут на останніх сторінках всі про малу кількість лохій пишуть. Відпочивайте, годуйте, розслабляйтесь.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дууууже хочу ванну. Гугл каже що не раніше 6 тижнів після пологів. В мене нині тільки 4 тижні. Виділень останні днів 6 практично немає, якісь капелюшечки часом, рожеві або майже прозорі. Правда, якщо нізя але сильно хочеться то можна? :girl_crazy:
     
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    І я хочу. Сусідці по палаті лікар казав не раніше, ніж через 2 місяці. Але я і не маю поки що часу на ванну :sad: Добре, що душ встигаю прийняти
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я знову в нашому кліматі і знову щось мені не так. Для різноманіття не кашляю, а тече з носа. Річками. Уже п'ятий день і таке враження, що лиш посилюється. Що то з тим робити?!

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
  20. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Щось я все більше думаю, що то алергія. Хоча ніколи раніше такого не мала. Сльози ріками, соплі прозорі (хоч одна сторона ніби більше забита), Т нема (була 37,3 пів дня на початку), пчихаю, симптоми посилюються. Нурофен не допоміг "розкласти" то все діло.
    Зараз на Шацьких, приватних лабораторій тут нема, щоб кров здати. Може, щось антигістамінне можна прийняти, щоб перевірити теорію? Моя лікар у відпустці - не хочеться турбувати...

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1