Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    гугл просто у воду не народжував :) пошукайте на сайтах англомовних, там мала би бути справжніша інфа
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тю, я вже скоро 6 років як ванну після перших пологів не приймаю :girl_crazy:.
    Останні 2 роки, як що раптом і хочеться, то власне ванни нема.
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    В мене вже різні навязливі думки стосовно лохій.
    В пб узд було в нормі, від 15дн більше як щоденка не ношу. З другого місяця теж такий період був
    І тут на тобі 50день - ні то місячні (по вигляду і запаху), ні то що, до сьогодні як останній день місячних (пройшло якраз 9тижнів). Думала, вибиратись до лікаря на огляд 2 міс., а тепер боюсь що то таке. Чи може ерозія (ніколи не мала, але можливо появилась?) давати мазню?
    Чи то терміново до лікаря.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене цього разу теж майже 9 тижнів. При тому, що гемоглобін в нормі і я зовсім не худа-бліда, як минулого разу.
    точно - не терміново. На огляд - хіба що як маєте лікаря, якому дуже заслужено довіряєте. Бо після пологів може бути в нормі ектопія, яку на огляді легко сплутати з ерозією.
    "по юзерпіку" причин для паніки нема
    З тими лохіями - то просто якась "смуга на ДП" від травня починаючи :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Це точно)
    В гуглі вичитала крайню норму 9тижнів, та й тут ділились. В мене минуло 2 місяці. Гемоглобін після пологів був пристойний, десь 100+.
    Лікаря аж такого не маю. Знаю, дехто радить йти в 3міс, бо 2 ще зарано. Моя б воля, то взагалі б не йшла наразі.
    Я мала в пологах кровотечу, не могли визначити чи відшарування чи можливо ерозія кровить (хоч її на момент настання В. не було точно). Тому тут переживаю щось, може є якийсь зв'язок.
     
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    здавала вранці аналізи, була в жк пообіді, і вуаля - мій гемоглобін таки піднявся до 110! Останні два місяці він тримався десь 103. Лікарка відразу видала список препаратів, і кожен раз , коли аналіз знов показував 103 нагадувала про них.
    Ну я їла м'ясо спочатку, пила гранатовий фреш. Потім та їжа мене втомила і майже перестала дуже пильнувати раціон, хіба що по бажанню напихалася тим , на що тягнуло - яблука, абрикоси, ягоди всякі. І от лікарка мене питає - а чим ви піднімали гемоглобін? :girl_haha: хех... ну видно малюк собі запасів зробив і перестав тягнути моє залізо ))

    а ще сказала мені нині зробити узд. Востаннє робила його на 30му тижні, вже є повних 38, чи то ше треба мені того узд?
    І ще цікаво, що останнім часом досить жваво чуюся, нема тої вічної втомленості і нічогонехотіння . Чи то теж може бути передвісник пологів?:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Пишу сюди, але якщо помилилась темою прошу тицьнути мені.
    Після пологів пройшло два місяці і у мене впав цукор до 2,4 лікарка каже не переживати, що це не страшно, просто почати нормально харчуватися і відпочивати більше, а я чисто розкисла, сиджу і реву. В когось так було? Можете щось порадити?
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Вже два дні у мене нежить, часто чхаю, болить голова , але температури нема. Ну і слабкість присутня. Чи потрібно то чимось лікувати, чи достатньо пити більше рідини і чекати, що саме пройде? І якщо на повному гв, то з моїм молоком доні надходять антитіла від моїх хвороби? Тобто, годуючи я її не заражу? Чи якщо в мене такі симптоми , то може передатись їй?:sad:
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Так, все пройде. Можна маску вдіти і міняти часто, провітрювати. Парацетамол, якщо буде темп. вище 38.
    Ні, навпаки, це дуже добре!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У мене чоловік з такими ж симптомами. І як ми від нього не ізолювалися доня нині запчихала і засопливила. То мали нині "веселий" день( Але то нам так "пощастило", у вас і справді з молочком антитіла передаються. Пам'ятаю, як я з малим на ГВ раз хворіла жорстко (з температурами), але він не хапнув.
     
  11. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Дівчата болить горло, важко ковтати, годую доцю груддю, що можна прийняти для полегшення?
    Полоскала содою поки безрезультатно.
     
  12. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Дівчата, хелп!
    Підхопила від дочки якийсь вірус. Нежить, кашель, біль у горлі.
    8 тиждень, чим збити температуру? Приймала половину панадолу, ставила вібуркол - не допомагає. Росте, вже 38.5.
    В пошуку нічого не можу знайти(((
     
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Emmy, пити чаї, гарячі (але такі, що иожна ковточки робити). Спокій. І за донькою так само. Хімію я би не радила. Температуру спостерігати, панадол.
    У мене в стані 38,5 було майже добу, не росло і не збивалось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Щоб я не розслаблялася, тільки шви від епізіотомії стали менше відчуватися, місце уколу окситоцину заболіло сильніше - там запалення :girl_cray:
    Наразі пробую компреси солені і гель на основі кетопрофену. Але щось не дуже мене то рятує :not_i: Прийдеться з понеділка іти здаватися лікареві...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  15. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Поділюся я з вами продовженням цієї історії, а то донині навіть не знала, що так буває. Одним словом, сьогодні мене прооперували - видаляли інфільтрат (гній) на сідниці. Сама процедура не довга, але тепер маю дренаж, та і чекати треба, поки те все заживе.
    А почалося з того, що боліло місце уколу на сідниці. Я думала, що синець залишився (я завжди з синцями після уколів), то навіть і не заглядала. А варто було - тоді ще були би шанси проблему вирішити без різання.
    Ну і думка "нічого страшного від активного ведення третього періоду не станеться" вилізла ще й таким неочікуваним боком.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Іду сьогодні на огляд до гінеколога. Зазвичай на огляді гінеколог робить кольпоскопію, так як маю дисплазію, яку треба контролювати чи не збільшується. Під час процедури робиться проба Шиллера з використанням розчинну йоду. Сумніваюся чи можна робити це під час ГВ? Кому не робили, чим замінювали?
    П.С. Щось дуже хвилююся загалом перед оглядом. Після пологів я якась перелякана і настрашенна щодо оглядів лікарем. Підтримайте мене, будь ласка, в кого теж таке було. Як ви справлялися з цими емоціями та страхом?
     
    • мімімі мімімі x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Все буде добре.
    Йоду, там одна крапля, яка НЕ всмоктується. Абсолютно безпечно для ГВ.
    Якщо лікар нормальний так йому і скажіть «я настрашена після пологів».
    Якщо ненормальний - знайдіть нормального.
    Після полонів жінка настільки емоційно вразлива, що потребує супер делікатного ставлення.
    --- дописи об"єднано, 28 Вересень 2018 ---
    Ну і я з групою підтримки ходжу.
    В Альтернативі мені дозволили з дитиною зайти і ще всіляко її забавляли, щоб я не хвилювалась.
     
  18. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Лікар мені знайомий, спострерігалася в неї до вагітності . Відношення делікатне. Ніколи не боялась, а зараз наче вперше. Ще після пологів десь через два тижні на узд трансвагінально в Ошуркевича теж так неприємно морально було. Він ще прокоментував , що таку велику дитину родила, а такого малого датчика не "пускаю". І щось в мені перемкнуло і я тепер боюся огляду.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Беріть чоловіка.
    Ошуркевич аборти робив (робить?), чого від нього чекати.
     
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Хотіла порадитися щодо післяпологового догляду за собою. Справа в тому, що під час вагітності дістала алергічний висип на улюблений гель для інтимної гігієни, яким до того користувалася 2 роки. Тож почала підмиватися простим господарським милом і все налагодилося. Проте після пологів, коли продовжила користуватися господарським милом, почало виникати відчуття печіння і подразнення після миття. І тепер не знаю, який засіб використовувати, аби не порушувати мікрофлору й не мати неприємних відчуттів.
    П.С. Післяпологові лохії закінчилися, молочниці нема.
     
    Останнє редагування: 28 Вересень 2018