Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @aknytsU я теж боюсь того кору як ніколи до того, тим більше старша моя нещеплена, в нас на гуртку одна дитина захворіла, але то вже було давніше і якщо б заразилась то б уже проявилось.
    незнаю чи воно щось дасть, це ж бактерія і якщо вона вже є то ці дії її не зупинять...
    Я стараюсь мінімум відвідувати людні місця (ми цьогоріч як ніколи не ходили на жодні вистави, кінотеатри, цирки, розважальні центри, кафешки і т.д.), але в мене школярка і не відвідувати школу не може, але в нас у школі ніби спокійно, нічого не чути про кір
    я б не вела, якщо б була така ситуація... але вам вирішувати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    У сестри чоловіка всі троє дітей захворіли на кір, причому дуже важко переносили. Вже коли у 1 дитини піднялася температура, моя мала ще була в гостях і бавилась з ними. Потім вже не ходили, а коли висипало племінників, зрозуміли, що то кір.
    Я на 23 тижні, не щеплена, дочка теж. Коли відкрила інтернет і почитала про наслідки хвороби під час вагітності аж зле стало, закрила. Потім одумалась, прочитала перевірені джерела. Насправді, зв'язок кору з якимись відхиленнями і паталогіями плоду не доведений. Проблема може бути у дуже високій температурі, яку треба чимось збивати. Плюс на фоні кору може бути ускладнення у вигляді пневмонії, а це вже антибіотики на свій страх і ризик.
    На щастя, нас пронесло, мала чудом не підхопила.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Коли я ще була вагітна - гуглила трохи це ж питання. Мої враження від прочитаного - небезпечна патологіями для плоду краснуха. А кір у вагітних приблизно можна прирівняти до грипу у вагітних - звісно, нічого доброго (навантаження на організм, висока Т, можливі ускладнення для мами, відповідно не дуже "корисні" медикаменти), але й дуже-дуже жахливого теж немає, тому панікувати з того приводу точно не треба.
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Не знаю наскільки то правда, бо питалась за кір в дільничного гінеколога, то вона сказала, що вагітним з кором зразу пропонують лягати в лікарню, дитина в утробі ніби також хворіє. Мені от ще трішки, вже 30-31 тиждень, але весь час боюсь того. Одна і друга дитина в школу ходить плюс гуртки, в старшоі в школі в класі вже було 2 хворих кіром, двоє щеплені, то не заразились, оті двоє між собою також не заразились. Молодша мала хворих на кір на танцях, ніби також пройшло. Діти моі двоє щеплені, я не знаю чи маю антитіла, але гінеколог запевнив, що якщо мене щепили, то по кору нема такого, що треба щодесять років повторяти вакцинацію, оті дитячі вакцинаціі створюють імунітет на все життя. Надіюсь, що це так, як себе забезпечити від зараження -неуявляю, бо на гуртки я сама дітей вожу, тому поклалаюсь на Бога
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я в дитинстві мала усі щеплення. Здала аналіз на антитіла до кору, бо мама не пам'ятає чи я хворіла, антитіл немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Шось останнім часом часто крутиться в мене голова. Пару днів то було, як малу годувала. А зараз вже і між годуваннями. Тиск не міряла нормально, бо поламався тонометр. А фітнес - трекер показав 128\78, але я б йому не сильно довіряла. Хоч для мене норм 100\60 приблизно. Що то ще може бути? Чи просто невиспана?) Але я вже пів року невиспана, то навряд чи. Чи то якісь магнітні бурі?)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Гемоглобін в нормі?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене голова від проблем зі спиною (а точніше сверхнім відділом хребта і шиєю) крутиться, тиск кілька років тому від того ж стрибав.
     
  9. Boonia

    Boonia Member

    А в мене з кором особлива історія і я себе бережу по максимуму. Я мала всі щеплення в дитячому віці, а в 19 років мене відкачували в лікарні. Все почалося температурою 38,5 і дуже дрібним висипом на обличчі, а на другий день після обіду швидка мене мчала в лікарню. Я задихалася. Як попала в лікарню не пам'ятаю, лиш наступний день вже більше менше є в пам'яті. Хоч перебіг був складним, під капельницею але за тиждень мене відпустили додому. Організм був дуже ослаблений але наслідків ніяких не було.
    То ж кожен переносить хвориби по різному. Я наприклад майже не хворію застудними але мій імунітет з кором не справився.
    В теорії шанси захворіти на кір вдруге малі але людні місця я стараюся не відвідувати.
    Нікого не хочу лякати але пузатикам краще себе поберегти :)
     
  10. Трендючка

    Трендючка Active Member

    В мене аналогічна ситуація. Пов'язувала з перевтомою. Але лікар порадила здати кров на гемоглобін. Ще не здавала, але вже треба вибратись, бо легше не стає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Гемоглобін не здавала давно, ще як при вагітності. Ну тоді був низький. Треба почитати, що то їсти, щоб піднявся, бо вже забула)
    Ще вчора вночі голова сильно боліла, але то мої традиційні мігрені повертаються;(( А от з крутінням голови - шось нове.
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В гематолога під час В хтось консультувався? Де і в кого, підкажіть.
    Виявили в мене низькі тромбоцити (112 при нормі від 140). Гінеколог по телефону сказала записатись до гематолога. Сьогодні на УЗД лікар (Прокопчук) не написала мені медико-генетичної консультації, бо немаю заключення від гематолога через ті тромбоцити.
    Дізналась, що на Чупринки в поліклініці є цілий інститут патології крові. Спеціалістів багато, хз до кого йти.
     
  13. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Якраз там консультувалась стосовно низького гемоглобіну, моя гінеколог порадила Мільяшевську Світлану Павлівну, лікарка адекватна і приємна, але в самій поліклініці савдепія ще та: стояти в черзі треба ще й в реєстратуру щоб взяти талон до лікаря (доречі щоб його дали має бути скерування від гінеколога або терапевта або ін.), а черги немалі бо в цій реєстратурі оформляють ще й в лікарню. Працюють з 9:00, добре що мене лікарка попередила нічого не їсти, бо там вони одразу аналіз беруть (і тут знову чергиии), але перед аналізом треба до лікарки щоб дала направлення, результати роблять на наступний день після 11:00:girl_devil:... хоча якщо попросити (за пару гривень) то зроблять в той же день, та все ж на нього треба зачекати, і щоб не сидіти голодному бажано мати перекус або як я робила йти щось собі купити. Коли я прийшла на наступний раз через три тижні (на контрольний аналіз) то виявилось що моєї лікарки не буде сьогодні і про це в реєстратурі дізнались десь о 9:30, я щоб не втрачати день пішла на аналіз без скерування (дала 50грн) і на наступний день аналіз був вже в лікарки коли я до неї прийшла... Отакі то пригоди :girl_crazy:
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую за відгук!
    Я з приводу низьких тромбоцитів. Гемоглобін минулого тижня був 119, наче норм.
    А обов'язково має бути скерування від сімейного для того щоб дати талон до лікаря?
    І чи можливо так щоб одразу здати аналізи (без направлення від лікаря), бо чекати стільки я точно не зможу Нехай навіть платно.
     
  15. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Як варіант можна спробувати здати без скерування давши 50-100грн, але все одно там чергу на аналіз треба займати десь з 8:15-8:30 ще під входом в поліклініку. Попросити щоб аналіз віддали Світлані Павлівні і наступний день прийти вже до неї на консультацію. І обов'язково треба лаборанту вказати яка у вас проблема... ще згадала що в понеділок найбільші черги
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Знов сюди :girl_cray:
    Чим лікуєте чи хоча б полегшуєте кашель під час вагітності? Я навіть не кашляю, а гавкаю. В грудях трохи пече, кашель ніби десь аж глибоких глибин йде.
    Кашляю часто, жостко, від того живіт болить((
    П'ю багато, чоловік стукає по плечах, типу масаж. Що можна ще?
    До лікарки обов'язково передзвоню, але її робочий день після 13 сьогодні, до того часу не хочу турбувати, бо і так чуть не кожного дня телефоную.
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @aknytsU, можна ісландський мох заварити на молоці, жменьку, що в кулак поміщається на 200-300 мл молока, добре настояти.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    @aknytsU, я як була вагітна, то варила картоплю в шкарлупі (2шт середні), варену клала в кульок, розминала. І цей кульочок на рушник (щоб не попік шкіру), а рушник на груди. І під ковдру, щоб гріло. Бажано перед сном. Тримала 20 хв.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А чому картоплю, а не грілку? Менше мороки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я не маю грілки, тому так прилаштувалась