Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Питання не до мене, але мабуть, щоб підняти гемоглобін, або щоб мати залізні нерви))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Все вірно, анемія :sad:
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене 80 з хвостиком)
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    В мене першу вагітність більше 90 не було ні разу. Залізо провокує закреп, пильнуйте
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Взагалі-то на другому триместрі норма 105, але потім в третьому знову 120. Ось лікарка і страхується. Але я його виключила, бо крім болю ще й нудота і загальна слабкість добавилась.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    гггг анемія. Це норма для вагітних. Хіба вам дуже погано - тоді краще лягти в обнімку з біфштексом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  9. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Дивують наші лікарі, їм би в страховій галузі працювати, моя Г при гемоглобіні 106, який аналіз лише раз показав, вже до кінця вагітності писала в обмінці, що в мене анемія. Теж пробувала пити залізо, але через закрепи перестала, перейшла на гранати, салати з буряка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а я кашляю- кашляю- кашляю. Чим лікуватись? крім пиття.. вже і пити не можу.. Сил вже нема з тим кашлем
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  11. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У мене старші мали грип десь за 3-4 тижні до моіх пологів, я від них заразилась, темпу мала лиш один день 37,5, але кашляла до пологів і ще десь тиждень після пологів, нічим не лікувала, багато пила, якщо було вже тяжко від кашляння, то смоктала рошен з ментолом. Вичитала, що вагітним від кашлю нічого не можна, моя дільнича казала, що можна якийсь один сироп, але назви не пригадую. Пийте багато теплого чаю, мусите викашляти, виздоровлюйте
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    моя лікарка каже що для вагітних має бути від 100, я пила залізо коли гемоглобін скотився до 80, за три тижні піднявся до 128 то пити перестала, в п'ятницю йду до лікарки і буду бачити чи він знову не впав
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А яка причина кашлю? Бо я от маю хронічний трахеіт, і тільки щось, одразу там лоскоче і кашель страшенний. Тому намагаюсь щось постійно смоктати, щоб не провокувати. Бо він чим більше кашляєш, тим більше кашляєш. Якщо треба відкашляти слиз, то рясне пиття, ну і не намагатись той кашель зупиняти.
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    застуда. спочатку горло дико боліло.соплі рікою. потім захрипла. тепер кашель.. я і спати нормально не можу від того вже скіки..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я пила варення з соснових шишок. Колись тут порадили. І тепер воно в нас як основне при кашлях. А ще Боржомі допоможе відкашляти, якщо там слиз. Воно типу содового пиття. Ще колись давно робила інгаляції через небулайзер з фізрозчином. Добре було навіть на трахеітний кашель.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Оформили мене в патологію.
    Якщо коротко про причини:
    1. Передчасне старіння плаценти - 1 ступінь. Ніби не найгірше, але далі по списку
    2. Порушений кровоплин («ІА ст у лівій матковій» так пише в заключенні)
    3. Гідронефроз 1 ступеня правої нирки.

    28-тий тиждень вагітності. Вчора на узд були.

    Обстежують, здаю аналізи. Вже призначили Тівортін в крапельницях і Дексаметазон.
    Таке от невеселе.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а самопочуття як?
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Непевне. Вчора нирки (?) після узд боліли, вже пекли. Колінно-ліктьова годинами не допомагала. Десь аж вночі пройшло.
    Тиск низький.
    Появились набряки, менше стала ходити в туалет, і малявка якось підозріло, як не мене, рухається (хоч на узд з нею власне все ок).
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    тобто підозріло?
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Раніше сильніше копалась, не так часто, як старший, але рухи візуально видно було. Останні дні притихла, таке ніби метелик тріпоче крильцями.