Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені дуууже допомагав прополіс. Відколупувала шматочок і постійно смоктала. Навіть спала з ним. Реально допомагав завжди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я поплакати...
    Лежу вже третю добу в патології.
    Лікарі перестраховуються, колять Дексаметазон (4 мг). А цукор від нього тааааакий високий, аут. Вже другий день поспіль знаходять ацетон в сечі, хоч практично ніколи його не знаходили, і я сама кожного ранку коли робила тест-смужками вдома аналіз, ацетону не було.
    Я в розпачі.
    Чи потрібен так той Дексаметазон, щоб натомість мати зашкальний рівень цукру.
    До прикладу: коли я поступила першу добу, то не кололи ще Дексаметазон, цукор був 6,0 після їжі, 8,0 після їжі. На наступний день почали колоти і вже 9,0-13,8 той цукор((
    При чому дозу інсуліну я збільшила, додала ще довгої дії інсулін, а ситуація просто плачевна((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Співчуваю. А чого колять дексаметазон? Є ризик передчасних пологів? Поговоріть з ними, якщо є з ким.

    І дивіться, в лікарів в ПБ така задача, дотягнути вас з дитиною до пологів і щоб ніхто з вас не вмер в перші 28 днів, після цього. Їх не цікавить, що у вас після цього через рік може відмовити підшлункова. Я не для лякати, я для розуміння що у вас з лікарями не одна й та сама мета. Вам (обом - мамі і дитині) треба довго і щасливо жити, а їм щоб їхня звітність була нормальна.

    Найкраще було б радитись з кількома лікарями (толковими), але як це організувати в умовах ПБ я не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Кажуть, що швидше за все буде передчасне родорозрішення і вони мусять бути готові.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я розумію. Але наскільки передчасне? Чи мусить бути така доза прямо зараз? Чи є зараз загроза? Наскільки серйозна?
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дозу мені зменшили з самого початку. Я схиляю і палатну і свою лікарку і терапевта до того, що може не варто більше колоти, щоб подумали про наслідки. Вже цілий ранок «рішають» що робити.
    Ендокринолог роки не відповідає, я намагаюсь додзвонитись.
     
  7. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    зазвичай його колять 2 дні кожні 12 год. тобто 4 рази. скільки вам його вже вкололи? Розумію ваш страх, але на такому терміні ризик нерозкриття легень у дитини дуже великий.
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Вже було 4 уколи, ще два.
    Так, що 12 годин (8 ранку-8 вечора).

    Змінили мені схему ін’єкцій інсуліну, додали ще купу крапельниць від ацетону.
    Боже, я так переживаю за малявку. Як їй то все сприйняти, чи не буде їй гірше, то ж стільки всього вливають в мене...
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні їй не буде гірше. Вони компенсують, те що не виробляє ваш чи її організм.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    А от що робити не треба - то переживати. Нервами можна наробити багато біди. У вас завдання зменшити свої діагнози, а не збільшити. Можливо, прийом такої кількості препаратів і не є добрим, але якщо ризик негативних наслідків більший ніж потенційна шкода, то треба з цим змиритися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Помилка в аналізі. Залізо не може напрацюватися так швидко. Бо воно не прямо з таблеток в кров іде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  12. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    не думаю, першої вагітності так само піднялось лише таблетками... Доречі зараз знову гемоглобін 85((, знову почала пити таблетки, на аналіз через місяць, побачимо як буде цього разу...

    В мене ще одна печаль - дитинка сидить сідницями вниз, знаю що зараз і так народжують, але воно все більш небезпечно і травматично для дитинки, тому буду пробувати "домовлятися" з малечею щоб вона повернулась, наразі стою в колінно-ліктьовій позі, лежу на підлозі з підставленими подушками під тазом, розмовляю з малечею, прошу перевернутися. Найгірше що в процесі пологів лікар може прийняти рішення про екстренний кесарський якщо щось піде не так :girl_cray:... І це ще не все, трохи порушений плацентарно-матковий кровоплин, п"ю ліки і у вівторок маю йти на доплерометрію, бо якщо нічого не зміниться то покладуть в лікарню(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я з тих, в кого дитина за тиждень перевернулася з сідничного положення в головне;) Тому все можливо.
    Щодо екстреного кесерського, то тут все не передбачиш. Я от після декількох годин перейм, вже з проколотими водами, не зразу зрозуміла, що лікарка пропонує ( чи хоче) відправляти мене на операцію. Добре, що інші лікарі,яких вона покликала, погодили лишити мене в пологах. Бо я реально, хоч була змучена, але зла.половину відмучила, а тут операцією лякають, і то чому? Бо води зелені! Ну мої пологи я взагалі згадую, як страшний сон)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Креативно Креативно x 1
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    за тиждень перед пологами? ви щось для цього робили?
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Lemeshchuk, в мене теж повернулась десь перед самими пологами. Навіть за день до пологів було не правильне положення, якесь діагональне чи як. Тому я більше ніж впевнена, що все буде ок. Хоча чудово Вас розумію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    лежання в патології - не вплине на кровоплин. Я би порадилась ще з одним лікарем. Та зробила біофізчний профіль плода.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну перед пологами десь за тижні два, чи три ( я народила пізніше, ніж ПДП):) За тиждень від того часу, як на УЗД побачили те сідничне положення і дали мені час на "домовляння" з донею. Бо інакше хотіли в лікарню класти і призначати плановий КР. Через тиждень на черговому УЗД положення було правильне.
    Що робила? Те ж, що і Ви. Тобто колінно-ліктьову позу, подушки під таз, розмови, прохання )
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    ви якось відчули той момент перевороту? Бо мене постійно чоловік питає чи може я відчула що дитинка перевернулась)
     
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Та ні. Вона в мене в животі дуже товклася, особливо останні місяці. Я до 5 ранку не могла спати через ті її поштовхи, удари.Зараз теж отака))
    Тому, що до повороту я удари відчувала у всьому животі, так і після). Я взагалі думала, що може вона там постійно крутиться))) Вже аж боялася, щоб знову не сіла сідницями)
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, виписують мене додому! :)
    З дитинкою на узд все гаразд (вчора якраз була на обстеженні), кровоплин ніби в нормі.
    Гідронефроз мій не погіршується, ттт (Канефрон, нирковий чай, колінно-ліктьова по пару годин).
    З плацентою нічого не зробиш, тобто з її старінням, але прогулянок на свіжому повітрі має стати більше :)

    Цукри потрохи приходять в норму після того гормону, ацетону немає.
    Щодва тижні консультація з лікарем з ПБ (обрала таки, Жемела).
    Щодений контроль вдома цукру і ацетону в сечі. Але то вдома :) І аналізи в лабораторії часто робити.
    Головне, щоб рівень глікемії зараз був в нормі.

    На контрольне узд через 3-4 тижні.

    Фух, я видихнула. Стало легше і морально і фізично. Появилась впевненість, що ми з малявочкою доносимось до «готового» терміну.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1