Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене в 15-16 років таке було. І я не була худа. Не боліло, не турбувало, пройшло.
    --- дописи об"єднано, 3 Травень 2019 ---
    Навряд. Поліпи - окрема пісня.
     
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Впишуся і я зі своїм делікатним питанням. Ще під час другої В мала кашель на пізніших термінах, точк сильніше кашляла чи навіть пчихала, то автоматично робився маленький "пісь". Я себе заспокоювала, що переживу В і того більше не буде, але таки доводилося на той період хоча б щоденки брати постійно. На вулицю взагалі ніяк без того.
    І от зараз вже пройшло 8 міс після тої В, в мене знову сильний кашель і той ефект присутній знову. Дратує мене страшно. Чи то у всіх так буває і шо з тим робити ? Чи воно колись хоч трохи само поправиться чи не надіятися?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Retaret у мене таке було і зараз десь колись турбує, бо часто забуваю це робити. Робила вправи, не знаю точно як називаються, але суть в тому що чим частіше і довше тримати їх напружені тим краще. Само навряд чи пройде....
     
  4. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    впрпави Кегеля. Не губи, а м"язи. Коли сидиш на горшку, в момент пісяння, тоді намагаєся затримати сечовипускання. Так пару разів потренуватися- і можна робити такі вправи навіть в транспорті, будь де. Там насправді є дуже багато різновидів. І при коханні теж знадобляться)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    кістка пройшла? Чи це ніби як припухлість, яка минула?
    Я теж не худа зараз, але коли лягаю на спину - то помітно. А головне - зрозуміти не можу. Якби щось розійшлося підчас пологів, то боліло ж би страшно.... що воно є? най би минуло
     
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мене скидало папіломами, найбільше на шиї. @svoybox, Ви, здається, писали, що у Вас теж таке було. Є шанс, що після пологів пройде?
    Зима це все маскувала светрами, а зараз навіть не хочеться це скривати. Та й для чого? Більшого прийняття себе, ніж під час вагітності у мене не було. Може, це вже межує з байдужістю до своєї зовнішності?
    Чоловік питає, чи ці папіломи пройдуть, я його заспокоюю, кажу, що ні. Він такий "Тобто краще вже не буде?" Жартівник.
     
  7. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    У мене при першій вагітності також таке було, потім все пропало я навіть не замітила коли). Були і пігментні плями нові ( веснянки, перчики) ті що були світлі - потемніли. Також, все пройшло я і не замітила коли). Але якщо дуже багато і турбує то скажіть про це своєму лікарю.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Проблема мабуть є у багатьох жінок, але не всі про це говорять. З усіх знайомих хто родив то про це казали і у всіх по різному проходило. Я особисто окрім Кегеля купила ще вагінальні яйця (є шари) і носила їх. І на мою думку потрібно завжди робити ці вправи Кегеля бо це той мінімум, який ми можемо зробити для зміцнення тих м"язів. Ще в мене була така проблема і вона є, це опущення органів, яке тисне на органи малого тазу( і це також проблема і нас ніхто не інформує перед родами і після них про профілактику, яка необхідна. Мало хто з нас займається своїм жіночим здоров"ям, а починають думати про нього коли зазвичай вже критична ситуація(((( ми не вміємо нести відповідальність за своє здоров"я, але маємо шанс вчитися). Дівчата зараз безліч інформації в інтернеті, а також питайте у лікарів (якщо не дає відповідь і не пояснює шукайте, що когось). Я вже десь писала, не знаю наскільки то вірно але з другою дитиною так робити буду. Після народження дитини підвязуватися поясом щоб підняти органи і носити його, бо є плівка між хребтом і органами,яка тримає органи і вона перерозтягується що спричиняє опущення органів, також практикувати перевернути пози (в йозі є багато), щоб розвантажувати ограни малого тазу. Але мало хто з нас це робить і багато хто не знає. Я сама забуваю про ці речі) але нагадування Кегеля на телефоні 2 рази блимає на день)))
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Посвітліли точно, щодо розмірів не впевнена, бо кожного дня не приглядаюсь, але то тільки 2 тижні після пологів
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Бенкунг класна штука, а то, що продають в аптеках -ні, бо воно робить худшими, то точно, але нічого від ребер аж до лобкової кістки не тримає. Перевірено на костях, які не ставали назад.

    І перевернуті асани можна як воно все там на місце стане. Бо то вже якась манія з тою йогою - поможе на всьо, марафони, ретрити, чоловік так собі майже вилікувану звязку ще разок потягнув. А обережно, а повільно, а з тренером? Накипіло, вибачте
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    я не знаю цього анатомічно. Мені лікар пояснював, що після родів де була дитинка різно все падає до низу. Мова йде, щоб підтягнути той простір догори де був животик, щоб підтримати органи, які були до того підняті (за допомогою малятка), а вони саме кріпляться до хребта. Бо піднімали ми поступово протягом 9міс, а опустилося швидко(. І казав брати пояс післяпологовий і підвязуватися так щоб підтягнути все знизу до гори. За перевернути пози то це більше, як профілактика для мене, про йогу я навела як приклад, бо більш зрозуміло про які саме пози йде мова. Ще я хотіла походити на масажі живота (вісцеральний масаж називається), щоб підняти органи, але це довгий процес і я не встигла бо завагітніла)))) На місце щоб стало треба працювати і на мою думку ті перевернуті пози і зміцнення мязів, лікувальна гімнастика і правильне харчування мало б допомогти, але це довгий процес і тут треба терпіння та постійна праця над собою. Я написала те що мені рекомендували і я планую робити, які будуть результати думаю покаже практика), це дуже індивідуально бо ми всі різні.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ви написали, що варто питати у лікарів, так власне вони і рекомендують носити щільні післяпологові бандажі, від чого може бути більше шкоди, ніж користі.
    А от підв'язування тканиною вже інше.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Отак було як ти кажеш, лобкова кістка дуже видавалась вперед. Жодних припухлостей. Видно (мені) було і настоячи.
    Симфізит справжній болить і не дає ходити.
    Я б дихала.

    Просто в якийсь момент я помітила, що кістка вже не виступає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Anty

    Anty Well-Known Member

    Дівчата, а де можна почитати про ті підвязування після пологів? Бо після перших була впевнена, що це некорисно. Але УЗД після народження дитини показало, що органи опущені. Я ще думала, що це пов'язано з тим, що дитину мені витискали. Зараз хочу зробити все правильно, на скільки це можливо. Виягуючі шорти носити можна?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І тойво,
    некорисно носити бандажі. А підв‘язуватись корисно.
    Якщо після пологів пройшло кілька місяців, тоді тейпування і вправи (тільки не перевернуті асани). Шорти не можна, якщо є діастаз. Якщо нема носіть, але здоров‘я від утягуючоі білизни не додається.

    Органи тримаються купи внутрішнім тиском, а не як в мішку на дні лежать. Тому «закидати» їх назад не треба.

    І уви і ах з вправами Кегеля теж можна перестаратися.
    --- дописи об"єднано, 4 Травень 2019 ---
    Вправи Кегеля, присідання, вправи від діастазу (навіть якщо його нема - вони тазове дно зміцнюють).
    Може і саме пройти - не робити вправи на прес - ті що піднімання тулубу, не носити нічого животом і спереду в руках. Носити що треба на стегні. Вставати з ліжка через бік. Крутити обруч.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Навіть після КР?
    На Джамбула після перших пологів ніхто не говорив про пояси бандажні, а тут на Мечникова тільки й мови про них, типу вставати-сідати без пояса не можна, і ходити тим більше.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Про КР не знаю. Але я би спитала Ліду Коноваленко і Юлю @cjomcjomka , а лікарі можуть радити, я вам вже про це писала. Їм головне щоб ви були здорові 28 днів, а потім це вже інші лікарі будуть розгрібати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    стосовно бандажу - я після першого КР одягала післяопераційний корсет, такий від грудей і до тазу на ліпучці. Мені було легше вставати з ним, і не так болів шов перший час. Довго не носила, бо парив. Він мене не стискав.
    Але чомусь через деякий час з'явився геморой. Не можу прямо це пов'язувати, але отак було. Ні після другого КР (не користувалася бандажем), ні після обох пологів такого не було.

    Зараз я би скористалася бенкунгом.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @aknytsU , в мене після важкого КР моя лікарка нічого подібного не радила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Дівчата, а при діастазі хтось носив бандаж? Чи тільки вправами спасалися? Бо моя картина живота дуже сумна, напротязі дня не маю часу про то думати, але ввечері як гляну, то .... діастаз надпупковий, рукою прощупую кишки :girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1