Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тейпування?
    Бандаж не допоможе.
    Ну і з діастазом можна прожити до 100 років
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Пила залізо - гемоглобін був 118, перестала - став 126 :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
  3. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    @Jusi там спрацьовує ефект накопичення, почитайте анотація до таблеток. Пише, що нормалізується гемоглобін після місяця прийому, а тоді ще варто закріпити ефект.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну а ще гемоглобін природньо найнижчий в 28-30 тижнів вагітності.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дівчата, я в паніці:girl_cray:прийшли аналізи 1 скринінгу.
    Вільний Бета ХГЛ -272,55 при нормі 14,21-114.70 відповідно Мом - 7,9 при нормі 0,5-2,0
    Покази по ПАПП в нормі.
    УЗД в нормі ,комірцевий простір 1,2 мм.
    Чи може прийом утрожестану так вплинути на ХГЛ???
    Завтра йду перездавати, то не ставити свічку утрожестану?
    Начиталась купа всього про синдром Дауна і просто місця собі не знаходжу
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Спокійно!!!! Ви перед тим як здавати той аналіз, читали про його результативність? Він реально ні про що. Для заспокоєння напишу свою історію. Навіть дві). Хоча в мене їх три))).
    Друга вагітність не планована. В дні ймовірного зачаття усією сім’єю пили щось ядерне від глистів. Тут дізнаюсь, що вагітна. Перед тим ЗВ. Біжу до лікарки, яка зараз працює в Параскевіі, і яку дуже хвалять. Вона мені з порогу - на аборт. То сильні ліки, бла-бла-бла. Ясно, що на аборт я не пішла. Здала той довбаний 1 скринінг - аналізи погані. І я більше не перездавала. Поклалася на Бога. Маю зараз чудового синочка. Без отого всього, що обіцяв скринінг.
    Доня. Теж непланована), теж після ЗВ. Теж одразу прогестерон і аспірин. І знову я пішла (якогось милого) на той 1 скринінг. Знову аналізи погані. Теж забила і не перездавала. І все в нас добре. З донею ніц не є. Хоча всю вагітність були і гормони, і аспірин.
    Ви не панікуйте. То нічого не дасть), хіба лялі зле буде. Там мільйон факторів, які можуть вплинути на результативність.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Тепер читаю(((
    З донечкою здавала, все нормально, тай тут здавала не задумуючись, про що тепер шкодую.
    Бо як не як думками всеодно буду вертатись до цього.
    Два лікаря підтвердили, що швидше за все вплинув утрожестан. Якого милого тоді це все здавати?
    Я себе трохи заспокоюю, але перед очима всеодно «особливі» діти.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Розумію. В мене була думка перездати. Але, слава Богу, не перездавала. Коли прочитала про те, як треба було підготуватись. Про спокій перед здачею хоча б пів години (а я перед тим в коркові простояла купу часу, потім в звірилась на лаборанта). Про дієту взагалі мовчу. І з днями в мене теж щось там не співпало. А воно дуже важливо на той підрахунок. Одним словом, якщо Ви абсолютно ідеально підготувались до цього аналізу, то все рівно не факт, що він буде інформативний. Там закладено % неточностей.
    І ще мене дуже в таких от випадках підтримувала історія однієї знайомої. Ще десь від середини вагітності їй говорили про серйозні вади у дитини, наполягали на аборті. Вона не погодилась. Усю вагітність проплакала. Був дуже важкий період. А потім народила абсолютно!!!! здорового хлопчика. Як могли лікарі таке говорити досі не розумію. Головне віра у те, що все буде добре). Мені то дуже допомагало!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дякую Вам за підтримку!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Merry

    Merry Well-Known Member

    Під час моєї 2ї вагітності на тижні 34 виявили аномалію в пуповині- 1 артерія замість 2х (це я вирішила переробити узд у іншого лікаря). Лікарка УЗД, на мої розпитування про це, сказала, що таке буває при синдромі Дауна у дитини. Добре що я про це дізналась тільки на 34 тижні, а не на 12, бо переживань було багато. Дома начиталась купу різної протиречивої інформації і просто вирішила прийняти ситуацію як є. Дитина народилась здоровою, хоч і справді була тільки одна артерія.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Саме основне, що лікарі мене заспокоюють, я сама себе накручую, вичитую ,і не можу бути спокійною.
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Саме тому я того всього не здавала. Називається : заплати купу грошей, щоб потім переживати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я дуже багато п'ю, десь під три літри вдень. Ніколи в житті вода не була мені така смачна. Але помітила, що синочок часто щикає. Тут може бути зв' язок?
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Думаю, що зв’язку нема. В мене хтось щикав так, що я аж смикалась, а вночі мусила вставати і стояти. А деякі взагалі тихенько сиділи))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Anty

    Anty Well-Known Member

    В мене старший теж постійно в животку щикав, а зараз малеча тільки раз щикала. Мені було дивно, бо думала, що всі так щикають)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Поговоріть зі мною за виділення після пологів.
    КР 2 травня, 4-5 днів були інтенсивні виділення, потім практично сухо.
    На УЗД на 4-ий день після пологів лікар побачив, що ще є залишки крові, порадив прикладати дитину частіше. Ну прикладання в нас відбулось через 8 днів після пологів і ще через тиждень (18 травня) почались дуже рясні виділення пару днів (так, що прокладка звичайна не справлялась). До сих пір (26 днів після пологів) є виділення кров’янисті, менше значно, але є. ГВ на вимогу, багато тілесного контакту, викладань на живіт.
    Дільнича гінеколог каже прийти на огляд (не зашвидко?). Я то не дуже маю змогу зараз і думаю собі може краще якщо таки вириватись від дітей то на УЗД?
    Чи взагалі це норма отак були-пропали-появились?
    Зі старшим десь два тижні йшли, а за неповних два місяці відновився цикл (при активному гв на вимогу).
     
  17. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене були 2 місяця виділення. То відновлювались, то пропадали. Казала гінеколог що таке буває і то нормально.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене ще є виділення, дуже рідкі, як в останній день місячних. майже 40днів після пологів
    Після перших пологів було, що пропали, а потім ще трохи йшли, навіть довше, ніж 40 днів
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    З опису все нормально. Так, це норма були-пропали-відновились. Залежить від фізичного навантаження, ГВ і ще певно дестяти факторів.
    Стандартно в світі огляд післяпологовий, якщо нічого не турбує, через 6 тижнів.
    З першою дитиною я прийшла в 4 місяці, з другою не пам‘ятаю, з третьою в 6 тижнів, з четвертою в 5 місяців, чи півроку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В мене так було, майже пропадали, і потім знову поновлювались.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1