Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Після третіх природніх пологів були виділення теж рясні. Десь 70 днів. Пару раз за цей період було вже чисто, а потім знову рясно, я вже панікувала і перебирала варіанти: чи то М, чи то кровотеча...
    Часте прикладання, зберігати спокій :).
    М відновились через 11 місяців.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Була вчора на УЗД, багатовіддя... Трохи страшно, бо знаю з минулої вагітності трабли з цим :sad:
    З малим все добре, правда він вже на 30тиждень виглядає, кесаритись будемо скоро.
    В понеділок лягаю на збереження і буду там вже до пологів.
    Як згадаєте за мене - моліться, буду вдячна :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 10
  3. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Потребую поради. Під час першої вагітності почав "тягнути" живіт десь з 22 тижня. була перестрашена, лежала в лікарні. народила в 38 тижнів.
    зараз живіт теж тягне від самого початку. то природньо? чи гнати знову в лікарню?
    До слова, УЗД і рівень прогестерону добрі. з вад - дворога матка.
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Якщо нема виділень, то нормально, матка ж росте
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Мене обидві вагітності живіт тянув з самого початку, як тільки дізналася.
    Перестав після 12 тижня, коли почала працювати плацента, і виробляти свій прогестерон.
    Головне,щоб це не було постійно, і без болю так як на місячні.
    --- дописи об"єднано, 10 Червень 2019 ---
    А мене до вечора болять тазові кістки, як ляжу, то встаю з болем. Зранку все добре.
    З першою вагітністю теж боліло ,але значно пізніше.
    До лікаря аж 20 червня, варто йти швидше? Чи взагалі це норма?
    Болить сам зад, де копчик, але так ніби зсередини.
     
    Останнє редагування: 10 Червень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мене на початку теж боліло в районі копчика, було важко вставати з ліжка. Все пройшло.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    В нас 17 тижнів вже, надіюсь, що це фізіологія така, і при другій вагітності воно все швидше розходиться/розтягується.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    при кожній наступній вагітності воно все більше і гостріше реагує. Бажаю здоров'я і можливості відпочити
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Виписали мені свічки для підготовки до родів, які мають знешкодити грибки, щоб дитина ними не заразилась. Щось мені це виглядає не дуже необхідно, просто аби було. Хтось таке використовув?
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Перший раз таке чую. Жодного разу таке не призначали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Виписували, не користувалась.
     
  12. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Якщо це Колпосептин, то мені теж призначали, але не для санації, як пише в інструкції, але для розм'якшення ШМ, десь з кінця 39т. ставила, шийка була тверда і закрита, а мені казали лікарі, що переношувати не можна. Народила в 41 т, коли прийшла народжувати, то лікар сказав, що шийка дуже добра, м'яка)))) Чесно, не знаю, чи від свічок, чи сама вже на той момент підготувалася)) Як на мене, шкоди від них не буде, а решта на ваш розсуд. Їх швидше призначають, якщо протягом вагітності є сильна молочниця чи мазки не дуже...
     
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    У мене почались проблеми зі стулом, так невчасно :girl_cray: Читала, що перед родами це не дуже добре, коли пряма кишка забита :girl_sad: (вибачте за відвертість)
    Вже і чорнослив їм, і теплу воду натще п'ю, і йогурт, і банани, і яблука, ефекту немає :cry:Думаю, що від цього мене і болить з лівого боку. Як на зло, мій гінеколог пішла у відпустку :dash1:
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Воно зазвичай перед самими пологами може само "почиститись". А так, то поширена проблема, живіт тисне на кишківник, і перистальтика гірша, ще й гормони своє дають... Мені перед першими і другими пологами робили клізму, а перед третіми - то як почало добре хапати, то ще дома все почистилось. Може і в попередніх пологах так сталось, якби не поспішала в пологовий більш ніж за добу до часу "х"...
    Є мікроклізми, правда я користувалася вже після пологів, бо кілька днів не було "результату" і лікар наполягав. В інструкції пише, що засіб безпечний при вагітності:
    Запор при вагітності
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    їжте ще ківі ))) і яблука печені, й кабачок тушений.
    А я почала мучитися від безсоння по ночах. Вже таке було попередні рази. А потім вдень ходжу як зомбі.....
    Я нарешті, на початку 38 тижня спромоглася частково скласти манатки в пологовий й перепрасувати гору одягу дитячого :girl_crazy:.
    Ще дуже встигнути "вагітну" фотосесію, але не знаю, не знаю....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  16. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Я за 2 тижні до пологів, пила мукофальк та ентерожеміну, ефект супер. В ПБ вже нічого не робили, ні клізми, все вдома гарно почистилось.
    Цього разу планую теж по такій схемі йти.
    А ще пробуйте запарювати звечора 4 шт кураги та 4 шт чорносливу.
    Зранку на голодний шлунок з'ідати і випивати цю водичку, теж ефект супер.
    Ще добре 2-3 шт актімель зранку, на голодний шлунок.
    Це вже я пила після пологів, в туалет пішла на другий день без проблем.
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дякую всім за поради, буду все робити, бо дуже колить зліва :cry:
    Я вчора в другій ночі потягла чоловіка на прогулянку по районі, бо вдома не мала чим дихати. А тут злива як почалася, зразу мене освіжило :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дівчата, хто мав проблеми піску в нирках під час вагітності?
    Мене так це лякає, бо якраз минулого року мала ниркову коліку, камінь заблокував сечовий, чуть не втратила нирку і потрапила на операційний стіл, до того ніяких болів та відчуттів, що щось не те - не було.
    Боюсь повторення ,утворення каменів.
    Сеча по аналізах нормальна, без бактерій та запалень, єдине є невелика кількість фосфатів і сеча лужна.
    По узд є поодинокі мікроліти.
    Моя гінеколог, в якої спостерігаюсь каже нічого не пити, сімейна теж такої думки. Каже ні канефрону, ні чаїв не потрібно, раз на місяць контроль сечі.
    Уролог приписав канефрон в таблетках.
    А мене турбують ті мікроліти, що вони є. За місяць чекає довгий переїзд в 1000 км ,2 тижні поза домом і я вже починаю панікувати, боюсь тої коліки більше ніж пологів.
    Чим ви рятувались та профілактувались в таких випадках?
     
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Naama мені на сліди солей в сечі рекомендували коліно-ліктеву позу, по 10 хв три рази на день.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    УЗД грудей інформативне під час вагітності? Бо все збільшене, всі вузлики, протоки.
    Болить мене права грудь блище до пахви, нічого там не нащупую, але ліва болить набагато менше. Чи то нормально, коли болять не однаково?