Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт!Дівчата як ви боритеся з печією? З першою вагітністю такого не було((( ..... вже пробую їсти дуже малими порціями, бо за годину/дві починається..... зараз трошки краще, але фрукти їсти тяжко після них буває не дуже(((((
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я
    п"ю поляну квасову, там є з такою позначкою "від печії", або на крайній випадок - таблетки "печаєвські" - беру половинку, вони ефективні, є з різнии смаками
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    від печії допомагав шматочок натуральної крейди, до 1 кубічного см було достатньо. Розсмоктати в положенні сидячи або напівсидячи. За півгодини можна лягати, нічого не пекло
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    є ціла окрема тема про печію. Не змушуйте мене вагітних штрафувати.
    --- дописи об"єднано, 9 Липень 2019 ---
    Токсикоз і печія
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Пила мятний чи мелісовий чай. Десь прочитала, що помагає.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Баян Баян x 1
  6. Papish

    Papish New Member

    Гініпрал таблетки 0,5мл. 20шт. Від гіпертонусу при вагітності. Виробник Австрія. Кого цікавить дзвоніть 0686615084
     
  7. ohra

    ohra Well-Known Member

    Привіт. Зробили нині перше узд, 12-13 тижнів, виявили високорезистентний кровоплин в лівій матковій артерії і я стала пацієнткою з групи ризику виникнення прееклампсії. Поміряли тиск, а там 137 на 80 при моєму робочому 90 на 60. В вівторок біжу ставати на облік. Знаючі форумчанки, підкажіть, мені готуватися до веселої вагітності? З першими двома вагітностями такого не було.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Лідії рік і 2 місяці, тож на релаксин грішити не можу.
    Але за останній місяць маю кілька травм суглобів - вивихи. Плечовий суглоб вже має "звичний вивих" :sad: Я його у вагітність вивихнула, просто вмикаючи передачу в машині. Старалась тоді трохи берегтися, і якийсь час не турбувало. А тепер вивихнула взагалі дуже по-дурному - знімала сукню через голову, "зняла з рукою".вивихнула взагалі дуже по-дурному - знімала сукню через голову, "зняла з рукою".
    Навантаження звичайні побутові. Робота фізично не тяжка. Лідія маловагова. Сплю на ортопедичному матраці в зручній позі.
    Збираюся до хірурга, але оскільки запис задовго, то думаю якісь обстеження пройти... З чого би почати? Загальні аналізи в нормі.
     
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Сходіть до ортопеда, хірурга))
     
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Дівчата, вапрос.
    Вагітність 6 тижнів, перша.зараз по календарю мали б бути місячні. Два дні йшли коричневаті виділення,небагато. Зараз стали жовтішими( чи світлішими). Лікар виписав Лютеїну 200. Вагітна начитась побочок і показів і в ужасє - не знає шо дєлать. В п'ятницю була на узд всьо ок. Питання: чи є доцільним приймати ті ліки?
    Лікар ніби нормальний в неї, але вона перестрашена, тож хелп мі. Буду вдячна за ваш досвід/поради:)
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    З точки зору доказової медицини - не є. Але чи готова вагітна взяти відповідальність за рішення на себе?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Та от справа в тому, що в мене крім мінусового резусу проблем не було. І порадити нічого їй не можу, бо тих різних ліків не приймала і нічого путнього їй порадити не можу. Її основний страх, чи не зроблять ліки гірше/ чи в майбутньому не буде наслідків для малюка.
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю реальний досвід). Отже, друга вагітність. Почало мазатись. Лікар з ЖК виписує купу всього, і лютеіну теж. Лікар з пологового радить нічого не пити. Що має зберегтись - збережеться, а що ні, то ні. Я пила, але за два дні вже нічого не було. Саме все пішло. І нічого ті таблетки б не дали. П’ята вагітність. Мазатись почало десь 7-8 тиждень. Теж щось призначили, пила, вставляла. Потім чистка. ЗВ. Через 4 місяці непланована шоста вагітність. Одразу побігла по всіх знайомих гінекологах. Призначили лютеіну, я боялась не приймати. Було у вагінальних таблетках. Крім того був ще аспірин. Це одразу після тесту на вагітність. Я реально боялась. Було те лікування майже до кінця вагітності. Виносила, народила. Жодного впливу на розвиток дитини не було. Під час цієї вагітності теж мазалось, але навіть нічого не робила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Те саме мала з утрожестаном 200.
    Лікар призначав ТІЛЬКИ після аналізу на прогестерон.
    Першу вагітність пила до 20 тижня, живіт нив, низька плацентація, прогестерон на нижній межі.
    В цю вагітність все було в нормі, живіт піднивав, але аналізи добрі.
    Нічого не пила.
    Кажуть перші 3 місяці в ті дні коли мали б бути місячні можлива мазанина.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Taniasmile

    Taniasmile New Member

    Всім привіт. Маю 32 тиждень вагітності, почали страшно псуватися зубы. Вчора один лікувала але з анестезією бо болів сильно. Чи не шкодить це все? Бо треба ще хоча б один залікувати. Переживаю. Дякую за будь-яку відповідь
     
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Чому немає теми зовнішній вигляд після пологів :girl_crazy: Манікюри, педикюри залишились в далекому минулому :d23: Хто як дає собі з цим раду? :girl_in_dreams:Для мене зараз в душ піти завдання не з простих, не кажучи вже про складніші процедури. Але так не хочеться перетворитись на клушу :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  17. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Я чесно кажучи до вагітності не дуже робила манікюри/педікюри, зараз роблю все вдома, лаками не малюю, просто обрізаю/підпилюю... Маю ввечері 2 год. сну без мене то всі процедури тоді і роблю, от треба постригтись то піду тільки чолку підрівняю бо неможу на годину вдень я ще піти від малечі бо сон неможу підлаштувати під якусь конкретну годину... Але то таке все другорядне і діти так скоро ростуть, що потім буду сумувати за тими часами малючковими:girl_in_love:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Цілком згідна. І якби моя воля, то я би навіть в душ не ходила, лиш би з синочком цьомалась і обнімалась. Але є зовнішні фактори :cry:
    Я теж нігті тепер тільки стрижу і обпилюю, але то якась жахлива картина :facepalm:
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тому що вона (тема) є.

    Визначення Клуші в студію. І я перенесу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Для мене це відсутність бажання гарно виглядати :)