Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

1. Almariel

Almariel Well-Known Member

Зцідіться наперед: завтра вранці (однією годуєте, другу одночасно цідите) і поставте в холодильник.

2. Gudzyk

Gudzyk Well-Known Member

Добрий день. Синові вже 4місяці і ось декілька днів поспіль маю ниючий біль внизу живота як під час місячних. Виділень нема. Малий на ГВ. Це організм готується до початку менструацій чи працює своєрідна "памят'ь ", що мали б бути місячні? Дякую

3. Rapsodiya

Rapsodiya Well-Known Member

Я зіштовхнулася з проблемою. Помітила, що останні кілька днів я не розумію, що мені кажуть. От слухаю якесь кіно, чую героїв і розібрати слова не можу... При тому мій чоловік поруч,який чує те саме, все добре розрізняє. А я чую звуки, але враження, ніби мозком не можу їх "обробити" чи що.... І мені то не подобається геть зовсім.. з чим то може бути пов'язано? Може то якійсь вагітні гормони мене гальмують?

4. Gorbywka

Gorbywka Форумна Орхідейка

То прикол чи чесно так? Про таке ще не чула .Може проблеми зі слухом?
    --- дописи об"єднано, 2 Серпень 2020 ---
    Прям слів не розбираєте ,чи бачите що гоаорять але не чути,може просто неуважніст

5. Rapsodiya

Rapsodiya Well-Known Member

Та чесно так... При чому то останні пару днів посилилося. Слова чую, а розібрати не можу. Зазвичай то коли мовник трошки скорше говорить якусь фразу за свій звичний темп. Я ще думаю, може все таки
    Бо назбиралося переживань за останні дні трохи, то думками чуть далеко буваю

6. toria

toria Active Member

Не знаю, що ви маєте на увазі, але я зараз часто відключаюсь, коли до мене говорять. Весь час намагаюсь зосередитись на тому і не дуже виходить. Тому окремі уривки наче чую, а загальний зміст проходить повз. То в мене від розсіяності, тривожності і постійної внутрішньої напруги з'являється.
    А ще буває, що я чую не зовсім те, що говорять) Наче перекручені слова. Чоловік каже, що раніше це було смішно, а зараз вже дратує) Причини, думаю, ті ж. То ще з часу першої вагітності все залишилось. Років вісім.

7. cjomcjomka

cjomcjomka Content - fairy

так. Це - "домінанта вагітності", нормальний стан. Неприємно, але природно. Якщо її силою глушити, це може вплинути на перебіг пологів, тому краще плисти за течією :)

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1