Здоров'я під час вагітності та після пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Дуже хочеться розвивати саме таку тему, тому що більшість із нас\вас не знає нічого про це, точніше, всі знають, що на перших порах вагітності...є токсикоз...але чову він виникає?! Ось тому, я хочу більше дізнаватись, та ділитись з своїм маленьким досвідом!

    Додано через 6 хвилин
    Дівчатка, пишіть, які в кого є проблеми...будемо їх вирішувати...в кого що болить, кого що тривожить...бо самій інколи страшно...тут закололо, там заболіло...:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    Ви шо!?
    Та всі знають! (у кожного - своя версія, Ггг...)
    І Вас навчать, "чому?"
    І давно роблять це у сусідній гілці про майбутніх мам. :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    Чесно кажучи...гілка для майбутніх мама, але не про їх здоров'я! Тому я собі так подумала...чому би ні? Чому б окремо не винести НАШЕ здоров'я?:)

    Додано через 1 хвилину
    100%, що кожен трактує все по свому, я на рахунок того самого токсикозу, але наприклад є мами, які зеленого поняття не мають, звідки воно...і з чим його їсти

    Додано через 3 хвилини
    Я, наприклад не знаю що це той токсикоз, бо в мене його не було..зато в інших є ті болячки про які ми..майбутні мами зеленого поняття немаємо
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    Хіба, разом з майбутніми мамами... :)

    А скільки сторінок прочитали з ММ?
    Читайте, і будете всьо-всьо знати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    Тоді вже було виділяти все: Я, наприклад не знаю що це той токсикоз, бо в мене його не було...
    :) :)
    Чому не можна це обговорювати окремо?:sad:

    Додано через 3 хвилини
    Та як на мене, там дуже багато інфи...поки щось знайдеш...вже забудеш що шукав...а здоров'я...воно як і було, так і буде
     
  6. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    Та через деякий час,ця тема теж може стати схожою на ту що каже Левандівка).Тільки будуть дописи повторюватись.Такщо краще загляніть в тему для майбутніх мам-там багато корисного е)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    Досить нормальна темка, як на мене:)
    Чому про вагітність може бути одна тема (яка вже ну дууууже переповнена і знайти щось конкретне в ній дуже важко), а наприклад про авто аж 93 теми? :D
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    можу також скажати,що тема досить цікава!і заслуговує окремої гілки,тому що на гілці для майбутніх мам ми обговорюємо абсолютно все,що стосуеться вагітності,а відокремити розмови про здоровя вагітних-дуже доцільно!

    Додано через 2 хвилини
    на рахунок токсикозу правда ніц сказати не можу, бо на щєстя його не мала,але моя коліжанка через той токсикоз не може з нами ні на природу виїхати ні погуляти ні на морозиво:no: а як їй допомогти не знаю,бо того не мала!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    На рахунок токсикозу - то в мене його аж такого дуже сильного не було, тошнило щоранку але рвала всього декілька раз. Можу порадити одне - не пити на голодний шлунок чай і вітаміни. Для мене то було жахливо:shutup:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    А я мабуть відчула на собі усі муки токсикозу, ситуація виглядала так, що навіть серед ночі по три рази вставала спорожняти шлунок, хоча рвота була одним шлунковим соком, за цей час тобто перший триместр я втратила 7 кг, нічого їсти взагалі не могла, згодом почала відчувати болі в правому підребер"ї, почала вже печінка давати знати про себе , так от я тоді лягла в лікарню прокапатися для дезінтоксикації та живлення через капельниці . Скажу часно поступово я почала повертатися до життя :) А от щодо того, щоб не встаючи з ліжка щось перекусити то це істинна правда, помагає. Недавно з чоловіком згадували перший триместр (було справді важко) але тепер я скажу чесно, заради того щоб відчувати ці лагідні, а інколи й різкі стусани, я ладна витерпіти все! Така наша доля :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    а які причини токсикозу?
    я не мала ні токсикозу, ні натяку на нього
    класно, скажу я вам :)

    а от під час вагітності перший раз за 5 років заболів зуб
    оце дуже зле
    відколи народила, то зуби стають все чутливіші до всього - холодного, гарячого, солодкого і звичайного
    коротше - то звіздєц, інакше не скажеш
    більше мене нічого не турбує після пологів
    волосся випадає, але волосся мене не турбує і так загусте було :)
    а от зуби... про це треба було думати і до і під час вагітності
    тепер лишається тільки лікувати :sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    на рахунок зубків-коли лялі не вистачає кальцію ,вона "достає" його собі просто з вашого організму-або з зубків або з кісток! тому потрібно активно його поповнювати,щоб того сі не стало.я,наприклад,не люблю молочне,то поповнюю за рахунок меленої яєчної шкарлупи-0,5 ч.л. в день-і має дитинка порцію кальцію.(я посипаю собі хліб з маслом тою шкарлупкою,її навіть не чути,можна і в кашку добавляти)
    а от з волоссям шо робити????то вже і сама не знаю,думала з вагітністю покращиться стан волосся,бо все таки-вітаміни,не фарбую цого-а воно ні, не хоче,навпаки.але то ще може бути і від води,так як я переїхала до львова і зміна води мабуть на волосся повпливала, бо коли приїжаю додому і мию там голову-волоссячко просто чудо!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    Прочитавши ваші дописи, зрозуміла, що в мене серед вас була найлегша вагітність. Ніяких токсикозів, болячок, чудовий апетит (коли цілий день думаєш, що би то таке ще з"їсти), купа енергії, квітучий вигляд. Але тепер.....Мінус 6 кг від нормальної ваги, бліда з синяками під очима. ех, тяжко.
    Одне що в мене було погане, на останньому місяці нерв в бедрі защемлювався, то така біль, що я не могла кроку ступити, нога підгиналася. Але то було пару раз і ненадовго.
    А на рахунок кальцію. Я молочного теж не люблю, їла тільки йогурти і домашній сир. Та воно мені так набридло, що перестала їсти. Та як мені одного разу судорога ногу звела, то одразу згадала про кальцій. Бо якщо його недостатньо, то дитина його забирає не тільки з зубів, а ще й з колінних чашечок. Звідси і судороги в ногах.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    то є так,я от потихеньку вчу себе ще й кефір любити:) апетит аж занадто хороший,тиск в нормі,усе вері гут,але розумію,що є продукти,які просто необхідно давати лялі,щоб їй всього вистачало:)
    я правда ще лише на 28 тижні,але поки вагітність принесла лише купу нових відчуттів і якогось невідомого почуття щастячка:radist: :clapping: :radist: мабуть усі проблеми почнуться пізніше,а може і не почнуться, хоча в спеку думаю буде важкувато у місті:no:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    Гелена, та інші дівчатка... Є маса причин по яким виникає токсикоз...
    - це те, що під час вагітності у жінки виробляється спеціальний гормон, він так і називається "специфічний гормон вагітності"
    -це може бути імунологічна несумісність матері та дитини, огранізм матері має привикнути до дитинки
    - причинами можуть бути хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту
    - нерви, спадковість і т.д
    Але...в основному...ви тільки не смійтесь...це глисти! І це факт!
    Сама я токсикозом не страждала, але його чекала, маю подругу яка 30 травня стала мамою:radist: , то вона мені розказквала як то було в неї, а я все чекала, і думала, ну коли...коли...ага, а його не було.
    Я вже готувалась, що не буду на роботу ходити, що буду дома лежати і їсти лежачи..ага...нароботу ходжу і зараз:sad:
    Але має бути щось приємне в тому токсикозі...наприклад, ти\ми маємо усвідомлювати, що на нас покладена велика місія, виносити дитинку!

    Додано через 19 хвилин
    Ви знаєте..зуби то вдійсності проблема, сама сиджу і думаю, а може мене ця біда мене, в мене і без того зуби погані, в тому плані, що дуже псуються, та ще і декілька коронок стоїть, тому і переживаю..але проблема вирішується:
    - потрібно зробити біохімічний аналіз на Са, щоб лікар подивився скільки його є по нормі, якщо його мало, він вимивається з організму...тоді потрідно їсти Са, це може бути Са глюконат, чи як робили наші предки, перетирали шкарлупу від яєць, але, але з нею потрібно бути дуже обережною, тому, що я таке поняття як "курячий грип", тому шкарлупку топрібно добре вимити, і прокалити в духовій шафі (духовці) при температурі 160 градусів, а потім їх перетерти в кофемолці. Сама таке не їла, але люди які їли кажуть, що терпимо. Одна подруга сказала: Ти що ніколи пісок не їла...НІ пісок не їла:) але знаю як він скрепить на зубах:)
    І звичайно...потрібен стоматолог!!!
    Наприклад в мене стали кровити десна...треба піти...але як завжди немає часу!!:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    Глисти основна причина токсикозу????? Який жах!!!!
     
  17. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    ЗОЛОТІ СЛОВА
    У мене під час вагітності було практично все: ранній токсикоз, постійний тонус, печія, судоми ніг, защемлення нерву від чого було дуже боляче ходити...
    але то все дрібниці, бо я маю бажану ДОЦЮ
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    У мене десна теж кровоточили, але при користуванны пасти локалут, але купленоъ лише в аптеці ця проблемка зникла, щодо кальцію молочного взагалі не вживаю, не переношу раз заставила , то потім цілий день нудило. А от волосся моє з вагітністю ще густіше стало. Як кажуть, кожному своє :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    В мене теж таке було, аж друзi смiялись як я перекошена з дивану вставала, як бабка... а пiсля пологовий перiод в мене теж був "веселий". Тiльки нiхто про це нiколи не говорить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Жіноче здоров'я під час вагітності та після пологів

    а Ви часом не подруга доктора Алекса ? : )
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.