Жінка-кар'єристка

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Marianka, 18 Жовтень 2008.

  1. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Цікаво, хто як уявляє або відноситься до таких жінок або як складається життя у жінки кар'єристки, якщо є на форумі такі жінки, дівчата цікаво би було почути їхню думку. Чи є такі жінки, які живуть роботою, можуть працювати 24год на добу (в разі дедлайнів) і так декілька днів підряд, відмовитися від особистого життя на тих декілька днів - бо треба здати роботу, на скільки вони задоволені в житті і все ж таки чого на вашу думку їм не вистачає.
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    Рано чи пізно в такому режимі полетить здоровя, і фізично важко буде довгий час працювати у постійному стресі - це перший мінус.
    Здається, що цим жінкам всього вистачає, якщо жінка правильно вміє відпочивати з рідними. Немає нічого поганого в шаленому прагнені до самореалізації і в шалених темпах. Іноді жінка не може себе відчути щасливою без цього шаленого темпу і можливості працювати.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    жінка карєристка - це напевно я, але вже з підірваним здоровям(
    чесно вам кажу, якби в мене було кінське здоровя, я б могла працювати 16 годин на добу - це факт і мене б це не турбувало. Не знаю, якісь такі прагнення, бажання досягнути кращого, в школі мені здавалося, що я божевільний вчений, який хоче стільки всього дізнатись і сиділа в своїй кімнатці і читала...))):xaxa:
    зараз я і досі буває маю дні а-ля "14 годин напруги", але стараюсь берегти себе, ще ж навіть четверть століття не прожила :) та й друзі втрачаються, якщо їм перестаєш звонити і зустрічатись з ними місяцями, ображаються...

    і найголовніше - зрозуміла! Трудоголізм, заняття спортом понад міру - це залежність як і алко, тютюнозалежність... для тих, хто до того схильний - зявляється привикання, в кров вприскуються гормони - ендорфіни, адреналін і подібне... з цим треба боротись!!!

    а щодо карєри, карєризм і трудоголізм це зовсім інші поняття з тою відмінністю, що можна вміло чалапати по карєрній драбині, не знущаючитсь над собою, просто робити небагато, але мудрих дій і рішень... без 24години на добу за роботою...
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    ви описали жінку-трудоголічку, а це всеодно що діагноз
    в кожної людини, імхо, має бути і робота, і особисте життя в нормальних пропорціях
    зацикленість на роботі говорить про якісь психологічні проблеми, тому в трудоголізмі нема нічого хорошого
    виняток - просто етап в житті, коли доводиться багато працювати і відмовлятися від особистого життя, але то за потребою, а не за принципом
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка


    Повністю згідна!
    От зара пашу "як дурна" - на роботі проблеми з персоналом і треба бути "flexible" ("гнучким"). Вчора порахувала шо за останні 5 тижнів в мене було тільки 3!!!!! вихідні :crazy::8:
    Але то не завжди так - з понеділка вже нормалний графік - 38 годин в тиждень і до свіданія :cowboy:

    А про карєризм - тут важливо не скільки працюєш а як. Для карєри не тільки професійні знання потрібні, а й вміння спілкуватися, вміння бути лідером, харизма - щоб "нород тягнувся", ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    Карєрист - це скоріше та людина, яка не уявляє себе без роботи, потребує постійно руху та самореалізації, а в поганому змісті того слова таких жінок як правило, ображають:no:.
    Але, на мою думку, зробити карєру може людина успішна у всьому, і в перше чергу в особистому житті, в сімї, і вже тоді на роботі. Бо хто не має хорошого тилу, то стає залежний від роботи і його називають карєристом в поганому розумінні того слова, і тихенько всі ненавидять, бо така людина як првило втрачає гальма і не хоче розуміти нормального перебігу подій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    Olma та Багіра, я вас розумію, бо сама такою є. Люблю працювати, якщо дуже треба можу не доспати тих декілька ночей, лиш би був результат. Насправді якщо глянути в глобальному розумінні поняття трудоголізм і кар'єризм переплітаються. Трудоголіки досягають високих результатів, і швидко рухаються по кар'єрному щаблі, якщо їх помічають інші та вони дійсно показали ефективний результат, але тут все ж таки залежить все і від професії та фірми на якій людина працює. Для мене робота - це засіб самореалізації, неможу всидіти на місці, рух для мене - це і є моє життя, неможу жити без нових знань, ради неї можу пожертвувати вихідним днем чи зустріччю з друзями, така вже я є..і можу в підтвердження моїх слів сказати через мій трудоголізм я добилася просування значно по кар'єрному щаблі і це мене тішить, і справа тут на першому місці не в грошах, а в тих емоціях та задоволенні собою, які ти отримуєш, коли тебе підвищують, саме ці 10хв "слави" дають людині як на мій погляд поштовх працювати далі і намагатися робити це ще краще..
    Гелена писала:зацикленість на роботі говорить про якісь психологічні проблеми, тому в трудоголізмі нема нічого хорошого
    можу сказати я зовсім не згідна - трудоголізм це є засіб самовираження людини, в цьому немає нічого поганого...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    все життя мене називали карєристкою, цілеспрямованою, самовдоволеною, впевненою у собі. завжди робота, робота і ще раз робота. мені подобається працювати на результат, завжди рухатисю вперед і ніколи не зупиняись. так зараз я можу сказати, що маю роботу, яка мене забезпечує і в мене нема грошової кризи, але що я маю натомість???? розірвання шлюбу(((( самотність.
    На даний момент я одружена на роботі, обмаль вільного часу. з одної сторони це добре - на роботі мене поважають як цінного працівника, зі мною радяться і питаються як краще зробити те чи інше. негативна сторона в тому що крім роботи в мене не лишилось нічого. сумно коли приходиш в пусту, холодну хату, де тебе ніхто не чекає. адже їа моїм життєвим ритмом важко встигнути)
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    Для мене слово карєризм взгагалі має якусь негативну конотацію.
    От подивилась у Великий тлумачний словник української мови і знайшла таке:

    Дивимося:

    Поняття такі схожі і такі різні в той же час.

    А якщо Ви прагнете кар'єри, успіхів, підвищення, визнання - то називается це амбіції.

    Про кар'єру - то все добре в гармонії. І якшо викидати з свого життя друзів, вихідні, сім'ю, сон.. - То...... дивіться самі... як на мене - то це звичить не дуже здорово :confused:

    Малесенька гарно все пояснила!:y:
    Marianka, а Bи часом не на SoftServe працюєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    Звичайно все має бути без фанатизму. Любов до роботи і фанатизм, це зовсім різні поняття. Рано чи пізно цей фанатизм може підірвати здоровя. Малесенька ваші поняснення the best of the best. От я собі теж так інколи думаю робота роботою, але я жінка і звичайно приходять дні особливо після дедлайнів чи ще якихось проблем на роботі, так хочеться втікти зі Львова з коханою людиною десь наприклад в Славськ і відпочити морально. Якщо правильно розпланувати все, думаю можна встигати всюди і вдома і на роботі і відпочити, звичайно з однієї сторони хтось скаже, що це життя за графіком..але в кожного своє розуміння щастя

    Ні Olma, на SoftServe я не працюю, але працюю в їх конкурентів :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    Я теж так подумала, прочитавши Ваш допис :)
     
  12. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    спробую згаднути - елекс?
     
  13. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    Жiнка кар'єристка, хмммм
    1) я нею не є... так я працюю але тiльки виключно тому що менi потрiбнi грошi. Якщо б мiй чоловiк мiг повнiстю утримувати такий рiвень життя як мають нашi двi зарплати, або якби я виграла СУММУ у лоторею - О-ГО-ГО мене б тiльки й бачили!
    2) Не думаю що бути кар'єристкою погано. Навiть якщо жiнка вдається до нетрадицiйних методiв просування по службi. Я дуже рiдко зустрiчала дурних начальникiв. Нiхто не пiдставить свою шию заради дурепи навiть якщо вона йому вiд.... ну ви зрозумiли. Йому є набагато бiльше що втрачати.
    Працюючи в корпорацiї величезнiй бачила й жiнок що вiдданi своїй кар'єрi, майже немають особистого життя, нi дiтей, нi чоловiка (чи коханки хi хi хi). Не знаю чи вони щасливi поза роботою, але їх це не зупиняє на досягнутому, iдуть вперед i вперед.
    3)Але є й жiнки з феноменальними кар'єрами та й сiм'єю в додаток. Наша VP - двоє чи троє дiтей, чоловiк, все як має бути. I вона не вийняток, в нас таких багато.

    Я особисто, як ще досить молода людина, перше хочу сiм'ю. А кар'єру, вже потiм. Деякi мої колiжанки навпаки, перше вивчитись, викар'єритись, а потiм дiтей. Я не погоджуюсь, але це моя справа не погоджуватись. Хто сказав що я права?
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    не вважаю поняття "кар"єра" чимось негативним. просто у всьому треба вміти "без фанатизму" все робити.

    для мене завжди були важливими і сім"я, і робота.
    склалося так, що спочатку була робота. улюблена. з шаленим ритмом (мабуть, тому, що початок - професійне становлення і т.п.). збоку сім"я, але без дитини.

    потім - вагітність, декрет - страшенне щастя материнства і жахливе сумування за роботою (як за фактом - не за конкретним місцем роботи - не знаю, чи це можна назвати кар"єризмом). в декреті протішилася аж.... півтора року. притому встигла здійснити кілька проектів.
    повернулася до роботи, переконуючи себе, що сім"я на першому місці.

    по-трохи темпи все-таки наростали. ставало важче морально, ну і, зрозуміло, фізично. наслідки на здоров"і і все таке.
    але прийшов момент, коли я змогла контролювати цей ріст темпів. все залежить, звичайно, від професії, але і від людини - теж дуже багато.

    я усвідомлюю, що в плані професійного росту багато від чого свідомо відмовляюся, хоча раніше ніколи не втратила б жодної нагоди. визнаю - не без жалкування (прихованого, десь там).
    проте, допопмагає те, що чітко розставила пріоритети - намагаюся збалансувати все в розумних пропорціях.

    можна сказати, що я вилікувалася від трудоголізму і кар"єризму. )))))))))))

    але не працювати взагалі ніколи не змогла б.


    P.S. Хоча кар"єра на теперішньому етапі стоїть на серйозній заваді народити другу дитину. Вилікуйте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Natalo4ka

    Natalo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    дуже сподобалося те, що ви написали. так, з трудоголізмом терба боротися, але як???? від вживання алкоголю, наркотиків чи сигарет - ще придумують якісь "лікувалки", а від бажання працювати????? якщо хтось знає - виручайте!!!!!!
    був у мене навіть момент, коли бігала на пари та ходила на дві роботи з частковою зайнятістю - ой, людоньки, я в добу як була годин 6 дома, то це була просто фантастика. схаменулася лишень тоді, коли два місяці підряд пробігала хвора - здоровя далося в знаки.
    тепер стараюся із розумом підходити до питання роботи. але чи на довго мене хватить - важко відповісти....
     
  16. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    Я захоплююся жінками-кар"єристками (якщо вони при цьому well-balanced women), тобто робота і особисте збалансоване, але вони мені здаються з іншої планети:)
    А я - точно не вони, я вже десь писала що з 9 до 6 на роботі я би просто ЗДУРІЛА. Я чесно кажу: краще б я пішла працювати прибиральницею, але з вільним графіком і без дед-лайну:haha:, ніж видатним начальником, але з постійним напруженням. Добре, що наразі в мене досить вільний робочий графік:)

    Для Наталочки - від бажання надмірно працювати напевно рятує те, коли Ви хочете чимось дійсно ЦІКАВИМ зайнятися вдома чи з друзями, і ви так чекаєте, що от прийдете, а там вашу піаніно любиме, або щось недовишиване, або квіточки непосаджені, або гулянка якась планується (потрібне підкреслити:))
     
  17. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Жінка кар'єристка

    Є... Так - можу, якщо є необхідність і потреба. Так - задоволена, бо маю інтерес в роботі і суміщаю її, як не як з особистим життям, при цьому отримую повну підтримку. Ніц не бракує і нема нестатку, просто є самовираження в тому, в чому є інтерес і добре орієнтуєшся. І там видно степінь оцінки, не на словах, а на ділі (премія, підвищення, похвальна, чи просто визнання). Якщо брати по Маслоу - найвища сходинка. Чому так?! Мабуть компенсація того, чого не змогли добитись і дати батьки, або доказ комусь і собі, що можеш більшого ніж від тебе очікують чи сподіваються... Нічого поганого нема, просто в кожного своє життя, свій стиль і власні погляди. Сонце про це знає, син сприймає, батьки розуміють - всі щасливі... І це не трудоголізм, а відповідальність, самовираження і наробіток на майбутнє. (Принаймні як на мене, трудоголізм, це коли нема жодного інтересу крім роботи нині і тільки, без планування чи прогнозів, а тим більше окремого від роботи життя)
     
    Останнє редагування: 14 Квітень 2009
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка-кар'єристка

    Жінка-кар'єристка. Підозрюю, що я цим відстраждала.

    Погоджуюсь зі сказаним
    Це я теж пройшла пройшла.

    Можу з впевненістю і, виходячи з власного досвіду, сказати: якщо тільки КАР'ЄРА - це спустошує. Якщо тільки сім'я (дивлячись на деяких своїх товаришок) - це затуплює. Можна і працювати, і бути одруженою, і досягати успіхів в кар'єрі і материнстві одночасно, просто треба вміти це все поєднувати, правильно розставляти пріорітети і гармоніювати самій з собою, своєю сім'єю і навколишнім світом. Хоч "...жити спішити треба, гляди ж не проспи...", проте "...усе на світі треба пережити, і кожен фініш - це по суті старт, і наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт..."
    На все свій час, і у кожного він інший. Кар'єристка - це не погано, проте це має мати границі. Робота не може ставати сенсом життям, це на мою думку, неправильно. Але, як кажуть, кожному - своє.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: Жінка-кар'єристка

    На мою думку, кар"єристка - це жінка, яка не те що не має особистого життя, а просто не знає, що таек отримувати від нього задоволення.
    Років 10 в мене на 1-му місці була кар"єра, хотілося самоствердитись, самореалізуватись, вибитися в люди, врешті-решт). Я працювала по 12-16 годин на добу, поміняла кілька робіт - шукала таку, яка би задовільнила всі мої вимоги. Але й особисте життя в мене було - просто воно було на 2-му місці.
    Нарешті я знайшла прекрасну роботу, яка мені підійшла по всіх параметрах - відома компанія, хороша посада, шикарна перспектива! Але...Особисте життя вийшло для мене на перший план, а все тому, що зустріла людину, до якої хотілося втікати з роботи, завігітніла і зрозуміла, що дитина - це найкраще, що може бути в житті, і ніякі гроші і посади не замінять цих почуттів...
    Кар"єристка - це жінка, яка не знає сімейного щастя, і тому вона всі зусилля, правдами і неправдами направляє на досягнення своїх цілей в роботі, драпання по цій службовій драбині, але це і не означає, що вона тяжко працює саме по своїй спеціальності:). Нехай не образяться на мене жінки, які вище описували, що вважають себе кар"єристками, але й мають прекрасні сім"ї - мені здається, ви просто роботящі трудоголіки і любите свою роботу:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Жінка-кар'єристка

    Я згідна з Геленою-всьо має бути в міру!!!
    Я в 22 роки зайняла посаду директора в одній компанії. Зараз в дикреті,але на моє місце нікого не взяли. Якщо є потреба то я іду і вирішую питання.
    Але від якби від цього страждала моя сім'я,або моє здоров'я я б кинула все!