Жінка-кар'єристка

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Marianka, 18 Жовтень 2008.

  1. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Жінка-кар'єристка

    А як ви у 22 роки стали директором? В США, наприклад, в 22 роки або щойно закiнчують унiвер, або ще вчутьсi :) Якщо хтось i добивається до директорiв то мiнiмум в 27р., а то i 30 iтд. (тим бiльше якщо це велика корпорацiя, а не власний чи маленький приватний бiзнес, бо звичайно, це величезна рiзниця).
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. gannusja

    gannusja Member

    Відповідь: Жінка-кар'єристка

    От я обожнюю свою роботу! І кар'єра для мене є дуже важливою у житті.

    На мою думку, є неправильним сидіти вдома з купою дітей і світу білого не бачити. Дуже часто стається так, що такі жінки стають просто нецікавими чоловікам, що поряд. І дуже сумно, що жінки себе не реалізовують.

    Звісно діти - це дуже добре! І я сама хочу їх мати. але не зараз. зараз хочеться попрацювати! І пожити в своє задоволення! :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка-кар'єристка

    Я вважаю, що жінка може зробити карєру і той час мати хорошу сімю. Звичайно, це дуже складно поєднувати, бо якщо ти хочеш досягути успіху, мусиш працювати не від, умовно кажучи, 10 до 18, а набагато більше. А ще буває, що приходиш додому і там далі "живеш" роботою. І плюс - для себе треба час. Але якщо є величезне бажання, можна знайти компроміс. Я не уявляю себе без роботи і своєї професії (чи спорідненої), але сімя для мене так само дуже важлива. В різні етапи життя щось може виходити на перше місце, щось ставати на друге, але все воно має бути, бо інакше життя стало б неповним.
     
  4. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Жінка-кар'єристка

    Здається мені, що слово кар*єристка само по собі має негативний відтінок.

    КАР'ЄРИЗМ, -у, ч. Намагання зробити кар'єру (Швидке, успішне просування у службовій, суспільній, науковій та іншій діяльності; досягнення слави, вигоди тощо.), не рахуючись з інтересами громадської справи; гонитва за особистими успіхами.

    А якщо ж маються на увазі жінки, які успішні в роботі і багато часу їй приділяють - чому б і ні? У кожного своє покликання, свої цінності і свої пріоритети.

    Особисто мені страшно залишати роботу задля декрету... але напевно ще страшніше просидіти на роботі свою сім*ю...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка-кар'єристка

    друге страшніше звичайно. А задля декрету страшно залишати, бо у суспільстві панує прекрасна думка, що декретчиць тяжко беруть потім на роботу?, то це трохи не так, бувають випадки, але це випадки а не панацея.
    Я особисто знаю багатьох декретчиць, у яких все добре.
    Особисто я шукаю зараз роботу на пів дня, і то приблизно з вересня - жовтня, коли б дитина нормально могла 2 рази без мене прикорм їсти, тобто якщо таке вдасться, бо наразі про це рано говорити, то я буду в принципі не проти спробувати - не думаю, що то була б проблема відлучатись на 5 годин, тим більше, що є з ким залишити дитину, але я не вмію зціджуватись, а поки не бачу іншої можливості залишити донечку на 5 годин саму, отже - не вийде, піду на роботу пізніше, не бачу в тому проблеми. Буду тоді може щось з дому робити. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Жінка-кар'єристка

    не люблю слово "кар"єра", але вважаю, що жінка може досягнути вагомих професійних висот, за умови, що має надійний тил. Бо у всіх в добі лише 24 год, а сон, побутові жіночі справи ніхто не відміняв. Проте, якщо є хтось хто б міг взяти на себе частину обв"язків (навіть просто посидіти з дитиною), то вивільняється маса можливостей
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Жінка-кар'єристка

    Для мене основна кар"єра-це мої діточки!Маю багато знацомих котрі робили кар"єру, а коли дійшло до дітей, або вже пізно, або здоров"я не дозволяє. Маю чим похвалитися В мене чудові діточки Аня та Данилко. Мая ка"рєра, моя надія, мої сподівання. Настуний крок кар"єра на робочому місці. З таким тилом море по коліна!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Veronicka

    Veronicka Active Member

    Відповідь: Жінка-кар'єристка

    Я також турбувалася до тепер кар*єрою,вчилася,працьвала,бувало і на 2 роботах і все по тих сходинках кар*єрного зросту. Але зараз бачу що все наше щастя в житті це посмішки наших дітей і ні на яку кар*єру я більше не поміняю час провдений з донечкою. Ато робота,часу немає,машина все бігом. переросла напевно .....
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Жінка-кар'єристка

    Дануся, з твоїм пробивним характером та почуттям гумору ти i через 10 рокiв декрету знайдеш собi суперову роботу! :girl_cool: