Жінка у відрядженні

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Dolche, 10 Липень 2010.

  1. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Збираюся у понеділок у відрядження на 4 дні.
    Вже починає з"являтися азарт, бо на роботі йде підготовка повним ходом.Їду у нове місто, де ще не була жодного разу... ех, був би тільки час подивитися на нього...:girl_tender:
     
  2. LidaBatyuk

    LidaBatyuk New Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    а в командировках к сожалению только работать приходится :sad:
     
  3. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Співчуваю, а я завжди знаходжу час після роботи щоб погуляти новим містом, яка б я втомлена не була. Адже, така можливість випадає не так часто...
     
  4. LidaBatyuk

    LidaBatyuk New Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    последний раз была в киеве в офисе на выходных при +30 в помещении ( как оказалось на выходные там отключают кондюки). мне потом уже в принципе ничего не хотелось
     
  5. sv-ukraine

    sv-ukraine New Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    О ! Я б з радістю у відрядження поїхала - бажано за кордон, а ще бажано з начальником - иолодим і красивим!!!!
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Чоловік категорично проти. Якщо не міг мене зупинити - кидав роботу на заступника і летів у відрядження зі мною. Мене це влаштувало:)
    А от в знайомих жінка часто їздила, то прийшла до сватів свекруха і сказала, що буде сину казати аби шукав жінку, яка більше вдома буває. Правда там кобіта більше в роз"їздах аніж дома, і то тижнями.
    У бідь-якому разі як я розумію знайдеться хтось добренький, що капатиме чоловікові на голову, чого його дружина стільки відсутня. До цього треба бути готовим і десь вважати на скільки і на кого залишати. Бо було навіть знайома залишила умовно на близьку подругу, а вона й почала собі з ним жити.
    Але всього не передбачиш. І таки так - в кожної сім"ї своя історія і своя "культура відряджень".
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    для мене звучить ніби ви про кітку чи песика пишете.

    погано собі уявляю як можна лишити дорослого чоловіка "на когось", а тим більше напрягати з цим подруг.

    а які обов"язки "доглядача", бо в мене асоціації тільки з тваринками - вигуляти/поміняти лоток і погодувати.
     
  8. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Сначала любила - новый город, новые впечатления, а потом стало утомлять. Для себя решила, что лучше я просто сьезжу в этот город предметно посмотреть, если интересно, а не вынужденно буду бродить непонятно где замотанной после дороги и рабочего дня. Особенно ненавижу такие варианты как однодневку в Киев зимой. Или в какие-нибудь захолустья, где кроме нужного мне предприятия вобще ничего нет.
     
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Як воно звучить чи виглядає - то їх проблеми. Світ такий різноманітний:) Чоловік професор, але в побутовому плані абсолютно безпорадний. От подруга мала йому домашню їжу носити))
    Доглядач додав собі ще одну функцію потім - ол інклюзів влаштувала)) Так і розлучились, до речі, з попередньою дружиною.
     
  10. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    А яким чином він вас мав зупинити, якщо це робота, ходив до керівника і відпрошував?
    І йому не скучно було одному поки ви на роботі були, все-таки по більшості ви туди працювати приїхали?!:)
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Я їду на одноденку в столицю, кажу всім що їду на обід з президентом. (хіба в ружу ту противну заїхати, цікаво чи він буде вдома завтра) :girl_crazy: По суті їдемо на зустріч в Міністерство. Побачимо як то буде. Після засідання має бути час погуляти містом.
     
  12. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Ухххх :girl_tender:, мені з тим повезло!!!
    Моя половинка: розуміє мене на всі 100 :girl_curtsey: за те йому безмежно вдячна!!!

    Робота в мене така, що з відряджень буває не вилажу (event-менеджер -зяймаюсь організацією і проведенням курсів і навчань для лікарів) інколи навідь самій хочеться просто побути в рідному місті, поспати на своєму ліжку зі своєю подушечкою, прийти на роботу і сісти за своє робоче місце :girl_smile:, потеривенити з колегами :drinks: .....ууухххххх.... а то переважно не вистачає часу...
    ЩО БАГАТО- ТО НЕ ЗДОРОВО!!! тому оцей запал життя на валізах за три роки в мене згас :sorry:
    але ПОПРОБУВАТИ було ВАРТО, тому що ВРАЖЕННЯ І НОВІ ЗНАЙОМСТВА, ЗНАННЯ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НАЗАВЖДИ !!!
    :dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2: