Жінка в християнстві

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Orman, 5 Жовтень 2017.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А як тоді бути з цитованим ап. Павлом? Поки Бог явно не вказав йому, що є правдою, він теж вважав, що служить Йому через переслідування Христа. І таких було багато. І ті люди були побожними, виконували Заповіді і приписи, а все одно щось пішло не так.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    О, яка стаття! Стаття англійською.
    Не про дітей.
    Читати з коментарями.
    Marriage Advice for Wives - Sunshyne Gray Christian Counseling
     
  4. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Трішки оффтопу:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Freedom UK ,хай дуже примітивно, але мені свого часу ,допомогло заспокоїти душу.
    Ми всі діти Божі, і Він не хоче для нас чогось непосильного, або того, що нас зруйнує.
    Ну ви ж не будете примушувати свою дитину у 3 роки носити цеглу і мурувати стіни вашого спільного дому.Бо це йому не є під силу. І ви це знаєте, і дитя це відчуває.Тобто не дитина ухиляється від мурівки, вона робить посильну їй роботу - навіть,коли споглядає як ви муруєте дім.
    Споглядає і радіє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Merry

    Merry Well-Known Member

     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    шикарне трихвилинне відео про планування дітей під кутом «яка є поважна причина, щоб не мати більше дітей»
    Англійською. (Всіх люблю, але не маю часу перекладати письмово, якщо цікаво може запишу швиденько відео.)




    @Freedom UK @Haidee @Siania @Багіра @nibysh
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Orman
    А де відео?
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Поправила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    коментарів не читала
    про те, що чоловіку треба бути ведучим в сім'ї вже не раз собі думала. Але не пойму наразі як то зробити на практиці. Задалась питанням і навіть не можу наразі чітко окреслити сама собі в яких же питаннях я занадто лізу вперед. І відповідно наступне питання - як то раптом перестати то робити і віддати в руки чоловіку?
    Я так розумію, що то все буде супроводжуватися таким непростим (невідомої тривалості) перехідним періодом, коли мені можливо буде дуже несолодко від його переймання справ і вирішення невідомо як (ну бо дуже ймовірно, що не так, як зазвичай роблю я).
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    От власне в коментарях був дуже показовий приклад на цю тему.

    Я думаю що варіантів є багато. Або поступово передавати відповідальність без оголошення, пр потребі проханням, або «лягти на диван», з мого досвіду лягти на диван зручно після народження дитини, воно виходить природно і чоловік дуже схильний підтягнутися.

    Ну і тут така справа в більшості сучасних сімей лідерство просто жінка має передати в своїй голові, забути приказку про шию, не вважати, що вона поїла всі розуми і знає як краще, і питати поради/думки чоловіка, або й просто сказати «я не знаю, давай ти подумаєш і приймеш рішення». А потім головне прийняти його рішення.

    І цілком може бути, що у вас все добре і є. Це нормально коли поділені сфери відповідальності і ви краще знаєте яку капусту на голубці брати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Orman, про капусту - сильно!
    Помічаю ,останнім часом, що багато дівчат не конче проти впасти в" інфантильність" ( чому в лапках?- тому,що перекошену). Тобто : "а що? , хай знає"...."а подивіться, як я свого дресанула.."....." ну я ж дєфачка".
    І їм не є важливо,що до цього вони жили собі добренько....Головне - "соотвєцтвовать". І то ніц, що крики-сварки-образи і т.д. в хаті поселились.Головне ж результат ! Тільки от чи таким він вийде, як вони собі навізуалізували ? Це питання, бо чоловіки ж теж не ликом шиті, вони також візуалізатори ще ті .:girl_blum:
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    до речі, це якась повальна хвороба неповаги до чоловіка. Тут на форумі багато прикладів. І взаємної неповаги теж. Головне, самі ж вибирали.
    Хоч з лапками, хоч без лапок, а нездорова це річ.
    це дууууже зручно. І дуже спокусливо (в сенсі для жінки є велика спокуса впасти в дитинство).
    та як воно вийде без поваги і без любові.

    В нас ще велика проблема, що чоловіки мають мало прикладів як бути лідером в сім'ї. Дружини часто на початку шлюбу теж дуже прокачують тему рівноправності, а потім настають діти, і чоловіки тичуть тією рівноправністю в них (тичуть дуже вибірково). Така прєлєсть.
    --- дописи об"єднано, 7 Листопад 2018 ---
    повторюємо як мантру "Інакше не значить гірше", я часто аж підскакую, так хочеться дати корисну вказівку, але мовчу з усіх сил.
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я щось не можу в даний момент такої інформації сприймати.

    Бо має бути рівність в правах, імхо. Але то кожен по-своєму трактує. Коліжанка колись розказувала, як її колега готує їсти, бо чоловік вважає, що готує той, хто менше заробляє. Занавєс. Діти, хата, кухня, а рахуємо все в долярах. Для мене рівноправність трошки інакше має значення, швидше з юридичної і суспільної т.з., ніж з т.з. релігії чи сімейного укладу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Може тобі зараз цього не треба. Сприймати таку інформацію.

    Я написала цілу плахту, але стерла. Може я якось не так пишу. В голові все чітко, а викладення якесь кострубате виходить.
     
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    на минулому тижні довелось мені багато говорити про рівноправ*я в сім*ї. Багато - тому,що "аудиторія" мене кажись не розуміла і опонувала якимись "базарними" аргументами. Тому я мусіла намалювати картинку, "наглядний матеріал" так сказать.
    Сім*я (для мене) - це як тандемний велосипед.
    Якщо крутять з однаковою швидкістю обоє - дістаються мети доволі швидко.
    Якщо почергово -то помаліше, але відчуття "використовуваності" нема.
    Якщо один з партнерів може ,але "ачотоямаю", то до цілі також дійдуть, але присмак вже не той....
    Цілком ймовірно,що за кілька поїздок тандем продадуть і куплять 2 окремих велосипеди..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене сім‘я не так виглядає. Тандем передбачає прикладання однакових зусиль в однакових сферах. Не може ваш чоловік прикладати зусилля по годуванні грудьми дітей, чи їх виношування і народження.

    Мені більше імпонує ідея паротяга і вагона з вугіллям. Без вугілля паротяг далеко не заїде, і без паротяга вагон з вугіллям буде стояти на місці.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Orman, ми всі різні і нам імпонують різні речі. Пра суть від цього не дуже міняється....велосипед-поїзд-літак-тачка...
    Зусилля - це те, що об*єднує і є рушійною силою.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це інша тема. Біблія каже що Богові імпонує коли чоловік голова в сім‘ї.
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 1