Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    І я не знаю, чи за адресою...
    Чи треба обмінювати права старого зразка (ну не паперові радянські, а такі вже пластикові (по-моєму, видані десь у 2008 році) на нові щоб їздити за кордоном без проблем?
    Я чула, що треба перездавати якийсь екзамен щоб це водійське посвідчення нового зразка отримати...
     
  2. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Здається, якщо водійський стаж є меншим ніж 2-а роки, то потрібно перездавати екзамен.
     
  3. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Добре, що попередили.
    Я в січні цього року їздила з інструктором приватним, бо права вже 8років маю але з певних причин не їздила, то 180грн брав за півтори години....Мені здається, що є і дешевше по 150грн....але мені його дуже рекомендували, як хорошого вчителя, тому його й вибрала.
     
  4. Isa

    Isa Well-Known Member

    То вина того,хто скотився,відкат має бути не більше 20-30 см по пдр...
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    ну що ж, практика це більше ніж я думала...
    2,5 місяця щоденних самостійних поїздок по місту, і вже не треба ручника щоб стартувати під горку, і вже назад не відкочуюсь, і все тепер так якось легко і само собою, є відчуття що я з машиною одне ціле. Це мені ще рік тому було таким дивним, і незрозумілим і здавалось недосяжним. Задоволена - це не те слово, мене просто переповнює гордість за себе)))
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я не їздила десь тижнів два сама по місту, після навіть такої невеличкої перерви мандражик і патєряность тут, як тут але не надовго, бо їхати , то потрібно)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    зацитуйте чи зазначте номер пункту з пдр, будь ласка
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я також кілька тижнів не сідала за кермо, але, крім того, я ще ніколи не їздила взимку, коли сніг і місцями лід (так-так, я вчора і таке знайшла на віддаленій від основних доріг вуличці).
    А от вчора тре було їхати, та ще й самій. (Можна було, канєшно, перебитися, але тоді б точно не встигла все, що запланувала). Спершу включила паніку, муж швидко то припинив.
    Поїхала, без жодних пригод і з задоволенням усе встигла.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    О, мені чоловік може лиш сказати "Будь обережна" і тоді все ОК, сказане щось в приказово/наказовому тоні на мене діє 100% навпаки))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я напаки після піврічної перерви як сіла, то перших сто метрів щось дивувалася, як то воно їдеться. А потім як роз'їздилася, краще ніж до перерви.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    У Вас загальний стаж набагато більший, то і психологічна складова міцніша. В мене той мандраж пропадає напевно від відчуття відповілальності ))
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    А я їздила, частково через те що в той час треба було їхати, а чоловік був зайнятий і не міг звозити, частково черед те що колись же треба вчитись і зимою їздити, тим більше чоловік не був проти щоб я їхала. Ну і звичайно обережно, потихеньку, правда 1 раз здуру вирішила тут у себе в дворах перевірити чи не слизько, рано вранці машин по наших вуличкахі немає, я трошки розігналась і затормозила))) ну мене розвернуло майже впоперек, більше не експериментувала )) А в загальному наразі без пригод іздила.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я нарешті записалась на курси водіння. В понеділок перший урок Може хто вчився в автошколі на Пасічній? Навчать мене там водити? Чи треба додатково ще буде уроки брати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Згадалось, інструктор розказував, що в нього була учениця, яка кермом не вміла повертати, не відчувала керма зовсім, то перший урок в них був в полі і дві години вона лише на місці вчилась вертіти кермом в різні боки)))
    А навчити навчать 100%, принаймі з інструктором їхати будете точно.
     
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    це так би мали у всіх уроки водіння проходити. Я недавно сама на майданчику вісімки заднім ходом малювала, то перших кілька хвилин просто не могла зрозуміти куди я їду і що робити:girl_cool:.
    А я теж так хочу спробувати. Парочка штучних заносів і інструктора не треба. Але у наших вуличках навколо є припарковані машини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    прийшла з теми про повістки,
    бачу, що мало хто знає про існування такого документу
    ІНСТРУКЦІЯ №111 з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС
    якою керуються працівники ДПС, перераховано підстави зупинки, порядок зупинки і ще багато корисних речей, які має знати кожен водій, як Отче наш пдр
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
  17. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Дівчата, ще хочу запитатися дещо....я водій-початківець але прочитавши про ті проблеми з рушанням під горку: з ручніком, без річніка, з щепленням і т.д ..виникають думки....в мене, якось такої проблеми, ніби ,не виникало по дорозі. Чи можливо, що за рахунок того, що машина-автомат, проблем з рушанням під горку не виникає...вона не котиться до низу? Чи то я ще просто на такій гірці не була, щоб відчути всю "прелєсть" скочування донизу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    саме так у вас 2 педальки або газ або торомоз), а відкочуєшся назад коли не відсинхронізовано одночасне натискання газу і відпущення зчеплення. Коли на газ натиснув а щеплення ще достатньо не відпустив, катишся назад. На автоматі такого не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Я дякуючи Саші з регашколи навчилась рушати без приколів,до того все думала як то в корку не заглохнути , не тупити на світлофорі, не котитись..,а потім практика-практика-практика і я не відчуваю жодного дискомфорту.Єдине парковка моя хромає, ще 1 заняття не відїздила і все нема часу.Зимою їздити хвилююсь,особливо сама з малими, але от тепер коли конче треба то їду, легенькопомаленькозістрахом, але їду
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я сьогодні була на першому уроці в автошколі. купила правила дорожного руху. застряягла на параграфі із термінами. Як же я того не люблю. Оті всі визначення... Що таке зупинка, газон, водій, учень.... ну ніби всям ясно що це, а треба ж мудрими словами....