Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Я міняла, місяці три назад. Дуже багато мороки. Міняла, бо в мене ще старе посвідчення, заламіноване було. Але це не обов'язково, я питала в поліції чи потрібно обов'язково міняти, сказали, немає такої норми в законодавстві.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мова не про тримання задля тримання, а вміння правильно володіти руками і кермом, особливо в нестандартних ситуаціях, де до того ще додається дуже багато різних навиків, які потрібно мати аби "викрутитись".

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    В мене теж на дівоче, не міняла. Десь читала, що немає закону, який би зобов'язував змінювати права, але свідоцтво про одруження має бути нотаріально завірене.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    То про мене, і це теж
    Казав інструктор, що при потребі навіть не зможе мені підрулювати.
    Вчора їздила ввечері, дощ, погане освітлення і тіні, перебігаючі дорогу де заманеться.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Provizor Ви тільки почали? То не дивно таке тримання керма, ще присутня напруга, страх і т.д. З часом і досвідом пройде.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене теж ще заламіноване, не міняла поки, їжджу з свідоцтвом. Але треба все ж себе заставити змінити. Бо по-перше, за кордон з таким посвідченням не поїдеш, а по-друге, хоч і норми в законі немає, але і людини з таким прізвищем теж:pardon:. А посвідчення водія часто заміняє посвідчення особи. @Mashulia, напишіть мені в пп алгоритм зміни того посвідчення будь ласочка, куди їхати, що з собою мати, ціна питання?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    @Mashulia мені теж опишіть процедуру, будь ласка.
    @NataliaFed сподіваюсь, що мені вдасться, на другий день після заняття крепатура від того перенапруження:ed4d70def841dc74b57
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Погоджуюся, в мене теж так на початку було, тепер все нормалізувалось. Але раз Ви Provizor в Олега Пилата - то Ви в надійних руках. Суперовий інструктор, я вже сама вожу, тільки два тижні, але поки проблем не було. Навіть вже кілька раз в центрі сама паркувалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Для того, щоб замінити посвідчення на нове потрібно:
    1) Оригінал і нотаріально засвідчену копію свідоцтва про шлюб;
    2) Екзаменаційну картку з автошколи де ви навчались;
    3) Паспорт
    4) дві фотографії 3,5 х 4,5 см
    5) медична довідка про придатність до керування
    6) Сплатити квитанції - якісь копійки, вже не пам'ятаю скільки.
    7) Старе посвідчення водія
    Також, мені здається, що нотаріально завірену копію свідоцтва про шлюб мені повернули, лише глянули оригинал.
    Я спочатку онлайн заповнила в них на сайті заявку, але після того, як не отримала жодної відповіді почала їм надзвонювати, якщо потрібно - завтра на роботі знайду вам номер куди дзвонити. Дзвонила місяць майже кожен день, і кожен день мені говорили що нема бланків і подзвоніть через кілька днів. Потім я до них приїхала, і зробила скандал. Так прямо і сказала, що мені місяць говорять що нема бланків, а я знаю людей які вчора - позавчора отримали посвідчення і можу назвати їх прізвище. Було багато крику, пробували мене футболити, але потім взяли документи і сказали прийти через тиждень. Прийшла, знов годину чекала, але потім мене сфоткали на посвідчення (фотка, до речі, вийшла жахлива) - я просила жінку що фоткає показати фотографію, але вона сказала що нема часу, хоч я сиділа в кабінці хвилин 5, з яких 4 хвилини вона говорила по телефону по своїх справах.
    Також, ви можете здати своє посвідчення і вони за місяць вам ніби мають видати нове, але ніякої довідки про те, що вилучили ваше посвідчення не дадуть. А мені таке не підходить, мушу їздити кожен день.
    P.S. Щодо медичної довідки - десь тут вище вже писала послідовність як робити, в мене зайняло по 2 години протягом двох днів.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Оце так процедура... Я колись любила добиватись, скандалити, а зараз просто втомилась.
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мала сьогодні насичений поїздками день. А оскільки їжджу рідко, то приїхала як вижатий лемон. Я не відчуваю габаритів машини, а довелось їхати в центр, де треба міліметражі, щоб запаркуватись. На майданчику, де колеса, все виходить. А коли стоять реальні машини, починається паніка:girl_cray: Я розумію, що постійна практика мені в поміч і з часом я відчую машину. Але що до того часу робити?
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    шукати вільніші вулиці, навіть якщо до пункту призначення доведеться пройти хвилин пятнадцять - заодно погуляєте і на центрові красоти подивитесь:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я так і роблю:girl_smile:Але так вже хочеться нормально паркуватись:girl_in_dreams:
    Сьогодні запаркувалась, а інший водій став навскіс і перекрив мені виїзд. Нормальний, досвідчений водій там би вирулив потихеньку. А я тикалась-микалась і не могла, боялась себе чи його коцнути:sad: Добре, що він вийшов, побачив "У" на машині і допоміг мені... Ех, більше практики треба.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Оскільки Ви рідко їздите, тому й не відчуваєте габаритів, не звикли до машини вповні. Навіть найкороткотриваліші виїзди але часті багато будуть означати.Навіть, в один і той же пункт призначення.А в паркуванні відчуття і розуміння габаритів, відстані має певно найважливіше значення.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Їздити. Інших варіантів немає. Я в свій час теж задавалась питанням габаритів. Рік їжджу майже щодня, але центр якось оминала. А тепер мушу регулярно через центр їздити - то перші рази теж стрес дістала. Більше правда від тягучки.
    Повірте, не всі досвідчені водії вміють паркуватись. Гляньте як стоять машини на парковках в торгових центрах. Не бійтеся попросити допомоги при паркуванні. В мене було кілька таких ситуації. Часто чоловіки пропонують сісти і вирулити але я прошу просто покерувати мною. На парковках в торгових центрах принципово паркуюсь задом. Перші рази хвилювалась, тепер спокійно. Ми просто боїмось здатись смішними, що хтось нам буде сигналити бо ми щсь робимо не так (а, наприклад, таксисти на світлофорах на жовте світло завжди сигналять))) і т.д. А я не стидаюсь зайвий раз вийти з машини і глянути відстань до бардюра, до сусідньої машини і т.д. Ще під час паркування можна включити аварійку, тоді можна трохи краще зрозуміти де край машини. Також під час руху по вузьким вуличкам поглядати у бокові дзеркала, звертаючи увагу на відстань між вами та запаркованою машиною.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Негідник. В мене коло ВАМ-у на південному таке недавно було. Хвилин 10-ть виїзжала, по сантиметру.
     
  19. Musti

    Musti миється в бані

    А коли саме мають відбутися ці зміни? То можна буде пройти огляд в поліклініці за місцем проживання?
     
  20. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Ніби вже закон вступив в силу. Ось що я знайшла в інтернеті:
    Таким чином, вважають ініціатори цієї реформи, відтепер будь-який медичний заклад має право створювати медкомісії для водіїв (кандидатів) і видавати їм відповідні довідки, якщо в його штаті є необхідні фахівці. А це - терапевт (голова комісії), невропатолог, отоларинголог, офтальмолог і хірург).
     
    • Подобається Подобається x 2