Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    У нас, як завжди, пАкращення. Я півроку тому (наприкінці серпня 2015 р.) міняла права, то зайняло мені 2 дні. За один пройшла медкомісію, а на другий здала документи і в той самий день отримала нові права. Одні забрали, інші видали. І що можна з ними цілий місяць робити???
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тим, хто переживає за паркування (як і я)
    Ставлячи машинку, задайте собі три питання:
    - в дерево (будинок, інше авто) не в'їхала?
    - запаркованим машинам виїзд не перегородила?
    - проїзд не перегородила?
    Якщо відповідь на всі питання "ні", то запаркувалась нормально. Ідеальна паралельність машинок, передом чи задом, "ніхто так не ставить", "всі одразу побачать, що я блондинка" - це все дурниці. Головне - безпека та функціональність. Інше прийде з досвідом.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Дівчата, тільки нещодавно почала їздити потрохи сама, без суфлера по праву руку. А так з чоловіком, співробітником збоку, то і по Львівській обл. моталась (Дрогобич, Золочів). Після першої самостійної поїздки трусилися руки... Отаке, але для мене водіння це важкий шлях, в першу чергу важко психологічно. А ще я не люблю паркуватись, коли на мене дивляться. :girl_mad:Планую взяти кілька занять і поїздити в час пік складними маршрутами з паркуванням. Бо оце паркування в мене кульгає :girl_devil:, а ще страшніше - виїзд задом з кишеньки з поруч запаркованими авто на пожвалену трасу:girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Можливо Вам додаткові заняття і допоможуть, але мені особисто з них толку мало, бо я тоді відповідальність на інструктора перекладаю і слухаю, що він скаже. Тут головне самостійна практика, коли ніхто не допомагає. Голова починає працювати і з'являється розуміння як вчинити.
    Я включаю аварійку і потихеньку висуваюсь. Коли бачу, що нема машини чи машина зупинилась, щоб мене випустити - швидко виїжджаю на дорогу і дякую аварійкою водієві, що почекав.
    --- дописи об"єднано, 1 Липень 2016 ---
    І ще мені дуже помічні схеми. Їх можна просто на ютубі знайти. Схематично показано, коли завертати в парковку передом/задом. Так само і з виїздом. Треба вивчити траекторію машини. Потім воно все робиться на автоматі, коли вже є навик. Спочатку ті схеми краще просто завчити і постійно практикувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    То для мене ключове. Мені здається, що якраз під керівництвом інструктора завчу ті траєкторії.
    От тут навпаки я починаю переживати, що торможу рух і гублюся, ще йможу заглохнути...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Порадьте будь-ласка я рідко їжджу і невмію паркуватися хочу знайти інструктора на кілька поїздок щоб пояснили і навчили. Можливо хтось може дати рекомендації, і ціна питання напишіть будь-ласка.
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2016 ---
    я давно права маю колись якось їхала і не боялася але мало практики було і небуло автомобіля( зараз коли сідаю руки всеодно деколи трусяться і вся і піт( особливо коли з дитиною кудись їду( дуже боюся їхати бо їду по правилах а тут купа мудрих( підрізають і обганяють( ніхто не дивиться що дитина в салоні(...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    @shokoladochka мала толкового врівноваженого інструктора, зараз знайду тел., ціну не підкажу зараз, бо вчилась з ним три роки тому
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    в районі 220 грн за 1,5 год(здається), принаймні останнє що я чула)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Подзвоніть в школу Реги. Мій інструктор мені все схематично малював, потім ми це відпрацьовували.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підкажіть якісь онлайн тести по водінню, щоб нагадати собі правила. Колись такі знаходила, а зараз не знаю де шукати.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    вчора я випарковувалась зі складного місця, і на мене кричав якийсь придурок з балкону. Ні, і не біля його машини виїжджала, але ж йому краще знати, що мені робити:girl_devil: особливо коли я про допомогу не прошу. Стільки нервів мені зіпсув, без нього виїхала б вдвічі скорше і в 100 разів спокійніше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Siania

    Siania Love Life

    Мене злять помічнички в паркуванні, бо я нікому не вірю, тільки власним очам.
    Вам теж не раджу користуватись такою допомогою. Співробітнику так прохожий допомагав, що той влупив бампер, а прохожий втік.
    Щодо паркування паралельно до бордюру - тільки задом, тоді все буде окей :)
    Виїзд з кишеньки - помалесенько, як бачите що Вас пускають - газку і вперед.
    А потренуватись можна і самостійно на Арені Львів. Візьміть собі кілька картонних коробок, створіть бордюр, автомобілі і вперед. Коробки бажано збивати, щоб відчути габарити.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Я вчилась водінню в Рега.Ще маю контакти інструктора з автошколи на Личаківській (здається 150грн година на його авто), але в мене з ним не склалось. Дуже відчуваю, якщо інструктор злиться, мінімальне підвищення тону - і я на автопілоті, не сприймаю інформацію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я одного перехожого вже відправила, пішов навіть не з першого разу :)
    а то махав руками що вентилятор, ніфіга не ясно. Мало того, що виїхати треба, так ще і думай, щоб не переїхати того помічника
    ? маєте на увазі ситуації, коли мало місця, а треба стати акуратно?
    "вік живи, вчися вік і помри дурний..."
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  15. Siania

    Siania Love Life

    Якщо спереду і ззаду машина, збоку бордюр, то їдете вперід до передньої машини, здаєте назад, і максимально викручуєте кермо вправо. Їдете так щоб заднє праве колесо майже дотулилось до бордюру, до задньої машини ще має бути місця, але менше половини. І потім максимально кермо вліво, а далі по трошки відрвідрегулюєте.
    Таким методом найпростіше запаркуватись, передом майже нереально :)
    Головне не боятись, а пробувати.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Так, це дуже допомагає - мені теж спочатку схему намалював і просто пояснив як в якій ситуації діяти. Я тої парковки найбільше боялась, бо у свіх знайомих з нею проблеми. Але якщо я, творча натура, за два заняття навчилась паркуватись, то мені здається, то кожному підсилу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Sadie

    Sadie Active Member

    Даремно ви так кажете :) Бувають ситуації, коли допомога потрібна і не довіряти нікому не вихід. Навіть в правилах прописано таке, принаймні було)) Звичайно, що в першу чергу треба довіряи собі і думати добре, кого про допомогу просиш, бо допомогти можуть тільки водії. Але геть зовсім не довіряти то це теж зле :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. premier

    premier Member

    Дівчатка, може я не по темі, підкажіть потрібно купити зимові шини, думаю в Інтернет- магазині. Порадьте, хто знає...
     
  19. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @premier, зараз ціни наскільки я знаю то всюди дуже подібні. Якшо звичні магазини то можете глянути в шипшині або автопартнері. Якшо інтернет магазин то хіба пораджу шина-онлайн. 3 комплекти а них купляла, правда останній 3 роки тому, то тоді мені найкраще ціни подобались
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Ми на всі машинки - ми з чоловіком + наші батьки купуємо в інтернет-магазині резина CC. Ціна хороша + великий вибір.
     
    • Подобається Подобається x 1