Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

1. Тетянка

Тетянка Well-Known Member

Але його реально здати самій, без хабарів. Ваш реально хотів хабаря. Моя коліжанка сама (!!!) здала іспит в лютому цього року, принципово ходила й перездавала. Але з такими вимогами, як були в неї, я не впевнена, чи сама б здала з першого разу. Вона мала запаркуватися заднім ходом у вузький "гараж", жодного разу не коригувавши рулем вперед (не можна під"їхати вперед), тобто це потрібно було зразу ідеально так стати, що тільки задом заїхати. Ну й ще купу приколів із включеним/виключеним світлофором на пульті (пульт схований в кишені інспектора). Вони як хочуть завалити - найдуть купу дрібних нюансів. Але вона таки вперлася й здала сама. Хоч і з перездачами. Казала, що таких принципових на всю групу було двоє.

• Подобається Подобається x 1
  2. HOPIC

HOPIC Well-Known Member

За 2 чи 3 раз?
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2018 ---
    Я запаркувалася, але заблизько.

Йду почитаю вимоги. Незнання законів не звільняє від відповідальності, в цьому випадку, постояти за себе

3. Тетянка

Тетянка Well-Known Member

За 2 разом здала

4. Olessya

Olessya Well-Known Member

Та і хіба машини з реги їздять в мрев на іспит, щоб на них вчитися?
    Точно їздять, я два роки тому здавала з їх інструктором. Крім того машини Реги обладнані відеоспостереженням, тобто камера знімає не тільки те що зовні, але й те що в салоні. Це гарантує максимальну об'єктивність екзаменатора :) До речі, коли я здавала, ще не було майданчика, і паркуватися мені сказали не у гараж, а між реальними машинами.

5. Raven

Raven Мама малятка

Дівчата, порадьте курси водінння в районі ашан сіті