Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    я того сама і вмикаю.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я теж не могла зразу їхати на нейтральній, в мене було таке враження що не мотор в машині від‘єднується, а головний мозок і спинний в мене.
    Зараз можу їхати на нейтральній, але практично ніколи цього не роблю. Можу підкотитися 2 м до світлофору, а отак щоб десь пускалися з гори, то ні.
    В мене на цьому місці була би атомна війна.

    @Haidee всі плутають педальки (в сенсі нога заскочила). Ну крім твого чоловіка. Просто коли в подвір‘ї, то трохи розслабляєшся і там їх і плутаєш. На дорозі все ж більша пильність, там би так не було.
    В мене на днях якось застрягла балетка на педалі зчеплення на дорозі, я так швидко зорієнтувалась аж сама здивувалась. Тому таки-да - пробач паркану. Чоловіку атомну війну домашнього розливу не варіант?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    до речі, а що правильно робити , коли є ситуація - сутінки, раптова злива, підйом затяжний з поворотом і траса? я в той момент побоялася переключатися на нижчу передачу (вимикати зчеплення машини і з так слизькою з першим змитим брудом дорогою), регулювала газом. в нас не повнопривідна машина, тому є як є. і мала перший досвід невеликої некерованості машини, заносу, на самому верху, в виїзді з повороту. і як правильно робити? швидкість в районі 40-50 була, хай скільки за мною назбиралося машин , але в той момент навіть виїхавши, ніхто і не спішився обганяти в таких умовах. ситуація не була складною, чоловк десь за два дні спитав - а що то було, ну я ж то знаю, що було))) трохи машина попоплила над водою)
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А яка була передача?
    І ні на отій секунді переключення вниз нічого б не сталося.
    Пригальмувати перед поворотом, а не в повороті.
    При «плаванні» газу дати.
    Гірше бачу (гірші умови) - повільніше їду. 40-50, то забагато для мене в такій ситуації.

    Ну все очевидне, але я інших способів не знаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    3 передача. підйом не крутий, і ніби було до моменту дощу.
    власне виїхала з того заносу, який би не був, газом. але то певно треба відтренувати десь в сторону франківська ті горби в дощ.
    і про швидкість - чоловік такий - диви, скільки машин за тобою назбиралося)))
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мабуть, дехто тут пам'ятає мій феєричний заїзд в ворота минулої осені. Скільки то було вислухано від чоловіка на ту тему, йой. Сьогодні приїхали ми до хати, а паркан стоїть такий весь перекошений. Виявилося, приїжджав хтось з доставки до нас недавно і практично в те саме місце, але я не уявляю, що там з машиною, якщо ворота в різні боки і фіртка похилена. Ходжу підколюю мужа півдня, гг. Паркана шкода, звичайно, але "то тільки ти так можеш" більше не вийде розказувати.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Креативно Креативно x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І що чоловік? Дає машину?
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не прошу. Я абідєлась. Сказала, що поки не купить мені мою, до його хати не переїду, гг. А шо, я дівка горда, в мене під квартирою гарні автобуси їздять. А тама болото і ворота поламані:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я кожного, кожного дня їду по вул Б. Хмельницького по тій стороні, що відноситься до Шевченківського р-ну від кільця АС-2 до повороту на Волинську - це словами не описати. Культура водіння деяких водіїв - це вже інша історія, але теж сумна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Orman я теж там їжджу. І не вірю кожного разу, що таке може бути(
    Її в найближчі тижні закривають на ремонт. Так що шукайте альтернативний маршрут
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Хм, в дитини школа рівно посередині цього відрізку. А звідки і до якого місця будуть закривати, може ви знаєте?
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    1,5 км від АС2, здається до повороту на Замок. Татовий офіс в Лембергу, то їм вже чорнову парковку позаду комплексу відкривають.
    Ще у зв’язку з закриттям на 2 роки площі Двірцевої, весь київський напрямок буде переведено на ст.Підзамче. Відповідно буде збільшена кількість громадського транспорту.
    В Шевченківському районі буде весело найближчим часом.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    о_ОПотяги на Київ будуть відправлятися з Підзамче? Чи автобуси?
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Потяги. Але ви краще погугліть, щоб точно знати, бо я все знаю зі сліз орендодавця, я їх не провіряла )
    Захід нет:
    Від 31 березня поїзди матимуть нову зупинку на Підзамче. Тобто це не відміняє зупинки на головному вокзалі, а додає зупинку на станції Підзамче».

    Щоб до цієї станції було легше дістатися, у міській раді вирішили додати новий трамвайний маршрут.

    «Із 7 березня запускаємо трамвайний маршрут №5. Від вул. Миколайчука до Академії Мистецтв», — додає Андрій Білий.

    Ремонт, на який виділили понад 165 млн грн, триватиме до кінця 2020 року. Та окремі ділянки дороги і оновленої площі відкриють раніше — як тільки вони будуть готові.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Весь «наш» шматок дороги. І як я маю дитину завезти в школу? (Риторичне)
     
    Останнє редагування: 4 Березень 2019
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    "прекрасно"
    Тепер і на відрізку Богдана Хмельницького від Гната Хоткевича до Промислової в години пік будуть постійні затори.
    Але нема на то ради, людям ж треба якось до потягів дістатися.
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, ну чого ви бурчите, як бабусі на лавочках:) якось же треба ті дороги ремонтувати. Ні, я розумію, що конкретно в нас то робиться часто через одне місце, але краще вже об'їжджати, ніж по ямах їздити далі. Я от сподіваюся, що Двірцеву зроблять чічу-лялю. Там такий треш, що зайвий раз їхати поїздом не хочеться.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нє, я хочу щоб відремонтували. Але я не можу об‘їхати школу ))) Мені туди і треба. Враховуючи що я забираю Варвару завжди з мінімум одною дитиною (пам‘ятаєш допис про завантажити-вивантажити всю компанію), то ремон сильно ускладнить мені життя, а зважаючи скільки часу роблять Замарстинівську, то стає страшнувато.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Orman так, вам доведеться залишати машину перед Б.Хмельницького, в бічній вуличці, всіх вигружати і йти йти за дитиною. Або навчити Варвару самій виходити зі школи і доходити до машини. Я стараюсь так робити - вигружаю малого максимально близько до входу і далі він сам, забираю точнісінько так само, але він має годинник телефон, я йому пояснюю де стоїть машина.
    Може, коли вулиця буде закритою для проїзду, проблема з переходом дороги відпаде сама по собі.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, вона сама точно не буде виходити, я категорично проти. Я вже придумала підступний план )))