Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Не можу пояснити(( там є якийсь момент що ніби ти маєш їхати, але також починає в той момент їхати інший потік, і от я не розумію хто кого має пропустити...
    --- дописи об"єднано, 15 Березень 2019 ---
    А ще там по дві по три смуги, і я його просто боюсь )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    почну здалеку - я прихильник повільного навчання. Коли треба планувати наперед маршрут, і робити два праві, щоб не робити один лівий поворот.

    Так от до наших баранів: на Липинського часто тягнучка, якщо вам треба на Миколайчука, і в ту сторону - сплануйте маршрут так щоб вам їхати по Чорновола і Мазепи - вийде швидше. Якщо вам з Липинського на Промислову, то можна через Хмельницького (але скоро обіцяють ремонт, і там теж і рух і дорога не для слабкодухих).

    З поворотом з Липинського - все просто, їдете за світлофором, там окрема секція.

    Якщо повертати треба з Промислової, то можна звернути в останній поворот наліво перед перехрестям і городами виїхати на світлофор навпроти заправки. Дорога городами погана, зразу кажу. Якщо зі сторони Миколайчука, то можна через Лінкольна поїхати і потім на Замарстинівську.

    Я кожного дня проїжджаю це перехрестя, але мені прямо з Промислової, то навіть з Промисловоі нормально лівий поворот роблять треба почекати, звісно, але зазвичай пропускають зробити маневр в кінці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Якщо ви повертаєте з Промислової на Липинського, ви в лівому ряді виїжджаєте по своїй полосі на середину перехрестя і зупиняєтесь. Скоріше за все у вас там не буде можливості проскочити швидше ніж почнуть рух зустрічні машини. Ви стоїте на перехресті, у вас блимає лівий поворот, включена перша передача, ви готові стартувати і дивитиесь за потоком зустрічних машин і їх світлофором. Які тільки утворилось "вікно" або зустрічні зупиняються на своє жовте, ви газуєте і їдете наліво. Але рухаєтетсь уважно бо там ще й пішоходи переходять. Вітаю, ви проїхали перехрестя:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Яка болюча для мене тема.
    Я боюся їздити (правда, рівно до того моменту, поки сяду за кермо). Якщо є можливість не їхати - я піду пішки з радістю. Але треба, то треба.. Одного разу треба було мені в аеропорт. Зрозуміло, що я ще там не була. Складали з чоловіком маршрут. Він мені склав два оптимальних маршрути (з точки зору, відстані і кількості авто), включила я навігатор на повну гучність, який мені показав один з варіантів чоловіка, але ж я блондинка:girl_crazy:. Я по ходу вирішила, що поїду тою дорогою, яку добре знаю. Хоч там купа перехресть, 2чи 3 кільця, але я її знаю. А інші - ні. Чоловік потім довго сміявся і дивувався.
    А ще я боюся паралельного паркування. Навіть коли за кермом чоловік, я хвилююся. Певно, треба сідати і вчитися самій так паркуватися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А я по Львову часто використовую навігацію з гугл-карт, особливо коли мені треба кудись, де я не знаю району (в плані трафіку).
    Я зауважила, що гугль будує маршрут з урахуванням заторів і пропонує оптимальний по часу варіант.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Мене такі перехрестя страшенно лякали, я не завжди розуміла до якого саме місця середини перехрестя маю виїхати, дуже бракує мені по Львову нормальних розміток, знаків. Ще одне з улюблених перехресть, коли з Коперніка їдеш на Героїв Майдану. Чесно, спочатку об‘їжджала через Сахарова і Стрийську.
    Теж оберу дорогу, яку знаю. Я не люблю парковок, з яких потрібно виїжджати задом на жваву дорогу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    О в мене так було, що поки в машину не сяду, то так страшно. Це проходить.

    Паркуватись я почала вчитись тільки недавно. А до того часу я просто вибирала де є купа місця, і там ставала. Я швидше пройду зайвих 800м, ніж буду випарковуватись.

    Коло Арсенів, коли була маленька машина, то без проблем, а мінівеном я вибираю де ставати, бо мені там завузький проїзд між рядами (для маневру).
     
    Останнє редагування: 16 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Так як я не вмію коротко писати (і говорити) але поділитись досвідом з новачками і невпененими водійками охота. Тому велкам:girl_smile:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, а шо то за джекпот нині на дорогах?

    Канікули шкільні, чи що? :girl_crazy:
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    нє, Спарттак відкрили.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Холєра, точно.
    плюс 1 світлофор по дорозі на роботу.
    :girl_devil: ще би дороги хоч ямково підремонтували на під"їздах до того Спартаку.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Взагалі, ота тенденція на кожному повороті/перехресті будувати ТЦ, то якийсь капець.
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    ну не знаю, як кому, а СПАРТАК особисто мені дуже і дуже пасує.
    Бо наш район - як ізгої якісь.
    Хочеш в кіно - пхай на другий кінець міста або плати в ФОрумі на 30% дорожче і ще за паркування оплати.
    До кінг-кросу громадським транспортом без пересадок не доїдеш (відповідно, якщо піти на якийсь вечірній сеанс в кіно, думай потім, як добиратися).
    Супермаркету нормального (де в разі потреби можна купити лігумінів заморських) сильно бракувало (знаю про Сільпо на Б.Хмельницького, але особисто мені туди незручно, і після роботи тре вистоятися в корках на Липинського і біля АС 2, щоб туди втрафити).
    Плюс спортлайф нормальний (я надіюсь) буде. Бо на Чорновола - конюшні, які давно потребують ремонту.

    Тому я в цілому задоволена, надіюсь, відпаде потреба їздити на шопінг, закупи, спорт через ціле місто.

    До речі, Львів - самий НЕ покритий ТЦ (у порівнянні з Києвом, Одесою, Дніпром).

    Особисто робила маркетингове дослідження в час, коли відкривалася Вікторія Гарденс.

    Тобто ще є куди рости :girl_crazy:
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    але ж не на розі.
    це точно
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    з точки зору бізнесу і клієнтопотоку - як на мене, кращого місця в нашому районі годі знайти.
    З точки зору нових заторів для пересічних людей - звісно, що краще би в якійсь глушині той ТЦ розташувався.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а головне, з точки зору готової чаші під басейн, який ще за Польщі зробили. Але там ще світлофор не працює, а проїхати стало дуже невдобно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kroshka Enot нам він також локаційно ) підходить навіть дуже, але з точки зору руху транспорту- трешак ще один в місті. І, як на мене таки по немудрому зроблено заїзд/виїзд загалом. Та, звикнеться, що вперше?)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    ооо, то головне розчарування мого чоловіка. Бо, маючи такий добрий "фундамент", умудрилися то споганити в угоду прибутку: доріжки будуть не 50-ти метрові, а в поперек - 25-ти метрові.
    нині зраня працював. водії були в шоці :girl_crazy: