Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

1. OksyTh

OksyTh Member

Мій чоловік продавав авто в березні. Точно процедуру не підкажу, але прийшов дуже рано щоб зайняти якусь чергу, ще до 9-ї ранку. Але за пів дня точно впорався. Казав що проблеми тільки з експертами були.
    --- дописи об"єднано, 12 Серпень 2019 ---
    Чоловік замовив в салоні і зразу подав оголошення. Цін не завищував, тому продав одразу - і через день-два приїхало замовлене.

• Подобається Подобається x 3
  2. Arika

Arika Well-Known Member

Скільки зараз коштує одне практичне заняття з водіння з інструктором? Яка тривалість?

3. La esposa

La esposa Moderator

Дівчата, сьогодні така дивна погода і настільки скажений вітер, і я нині цілий день згадую вас, те, як я вчилася їздити і задавала в цій темі стопіццот питань. Дякую кожній з вас, всім, хто радив, підтримував, вболівав! пригадую березень, такий самий вітер, дощ, хляпа, в Нестора ДН, я веду дітей в садок, в руках пакети - сік, торт... Нестор послизається і падає в болото.. раз на коліна, раз на дупу... Софія лізе на руки і ниє, а я йду і плачу: дві машини під вікном, а ми з дітьми мокрі як хлющі бредемо в ту негоду. Наступного дня мене трафив шляк і я поїхала.
    Нині вагалася - везти їх до садка чи йти пішки. Кажу чоловіку: бензину шкода (я собі веду графік заправок і рахую розхід, просто цікаво). Він на мене глянув як на якусь ****, ще й насварив! Ти шо - каже, - а тобі машина для чого там стоїть?
    А якби не ви, і досі би стояла. А за це літо бувало вже таке не один раз, що ми з чоловіком виїжджали з подвір'я одночасно, кожен в свій бік.
    дякую величезне :girl_blush2::kisss:

• Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 3
  4. Vyshenjka

Vyshenjka Щаслива мамуся

Згадалося. Міняли авто 2 роки тому. Доволі легко продалося старе, ціну не завищували, хотіли купити трішки новіше авто, ніж попереднє. Пригадую, прибіг чоловік додому схвильований і засмучений, так як дуже звик до старої машини, і не хотів її міняти, але подзвонив доволі наполегливий покупець, який готовий забрати машину вже і без торгу. Нову машину шукали 3 місяці, я на останніх місяцях вагітності з чоловіком каталися по ближніх містах і селах на оглядини машин. Нарешті, знайшли те, що нам підійшло. Купили, просиділи півдня в МРЕО, поки її оформили, приїхали додому. Я лежу на ліжку і так себе легко почуваю, ніби і останні тижні вагітності а отої звичної важкості і нудоти ніби і немає. Встала з ліжка, почали відходити води, так толком і не відпочивши, похапцем зібрали сумки і поїхали до пологового) Через 2 години народилася доня, на 3 тижні раніше, ніж передбачалося.От така сімейна історія у нас з авто

• Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1