Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @cjomcjomka я в повній мірі оцінила камеру коли треба з парковок задом виїжджати. Кут обзору такий що видно чи їде машина чи ні. І це виявляється так зручно :)
    А кайф від партроніків отримала з часом, коли прийшлось в центр щодня їздити і паркуватись в такі вже дзюрочки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @WinterDog в бусі камера не виконує всіх тих функцій, що в легковій. Задні кути не показує, лише відстань
    Ну я і не сперечаюсь, що корисна річ. Просто вперше з нею розгубилась. .а далі мусимо спрацюватися :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас нема камери і парктронік не працює, я паркуюсь по бокових дзеркалах і взагалі в дзеркало заднього виду рідко заглядаю (в мінівені в нього і так мало видно.

    А в чоловіковий легковій все навпаки. Майже не дивлюсь в бокові.
    --- дописи об"єднано, 7 Липень 2020 ---
    Я до того, що камери і парктроніки - це дуже зручно, але де ж романтика і водійські історії :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я теж, виключно, бо
    в бусі у ньому не видно практично взагалі ніц :)
    так само :) в легковій панорамне дзеркало рулить
     
  5. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    До доброго звикаєш швидко. Коли була одна машина без того всього, я навчилася їздити і прекрасно паркуватися в центрі універсалом, користуючись дзеркалами. Коли купили мені хетчбек, а тут є камера заднього виду і парктроніки, я казала, що мені того не треба, воно тільки заважає, бо користуюсь дзеркалами. Нічого, звикла, дуже зручно! Але, все таки, корисно спочатку навчитися без цих додаткових функцій.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Leila

    Leila Well-Known Member

    Дівчатка, маю панічну фобію рушати під горку, порадьте як її позбутися, боюся вниз котитися і заглохнути, обираю маршрути щоб не було навіть невеликих гірок. Як краще з ручніком чи просто привідпускати зчеплення
     
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я недавно поставила камеру заднього виду, щоб малому було зручніше паркуватись. Але сама по ній не вмію їздити, зеркал бокових хватає. Хоча я і без них їздила, коли вкрали, ото реально жесть).
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Leila нічого крім практики не допоможе. Виїжджати на маданчики і тренуватись. Пробувати і з ручніком і без. Можете взяти пару занять з інструктором, який по полочкам розкладе техніку виїзду під горку.

    але все таки практика вирішальна.
     
  9. Leila

    Leila Well-Known Member

    Та без практики точно ніяк, просто на майданчику легше, тому що нема ззаду машин, а в місті одразу паніка
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ніколи не пробувала навіть з ручником. Для мене це зайва дія в і так [умовно] нервових обставинах.

    Ну і так практика. В мене просто такий район, що уникнути гірок не вдасться ніяк, то глохла, нервувалась, але їхала. І я така була перепуджена, що ловила гальмо так швидко, що назад не котилася.

    Заглохнти не бійтеся. Ну заглохнете - заведетеся. В усіх буває. Я недавно заглохла на абсолютно рівній дорозі не зважаючи на досвід і взагалі. Глохнуть всі. Просто досвідчені не приділяють цьому уваги, а новачки кожен свій прокол дуже тяжко переживають.
    --- дописи об"єднано, 7 Липень 2020 ---
    Може для початку шукати гірки, де задні можуть вас об‘їхати?
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Коли бракувало досвіду, то рушання під гірку з ручним гальмом дуже навіть допомагало. Підняли його, газ і відпустили. Ще важливо не пережати газ, щоб не в їхати в авто, що попереду, зважати на дистанцію.
     
  12. Leila

    Leila Well-Known Member

    Просто після автомата де про ті гірки і рушання не думала, важко психологічно. Я і тримаю ногу на гальмах там де треба газ вже.
     
  13. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Leila виїжджати рано вранці коли машин менше, і тренуватись.
    Після автомата я собі уявляю як складно на ручне керування перестроїтись (мені б особисто було б важко, бо досвід їзди на автоматі зараз значно став перевищувати досвід ручного керування).
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я колись теж казала тільки автомат, вже 10 років їжджу на механіці, вчора катнулась на автоматі... і.... мені скучно))) просто кожен звикає до того, що має
    @Leila все вдасться, час і досвід, і все буде

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Leila

    Leila Well-Known Member

    А чого скучно, я зараз спеціально беру машину на механіці щоб таки практикуватися, щоб навички вироблялися
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Просто люблю механіку, люблю сама керувати процесом, а на автоматі тільки ногу переставляєш)) не хочу образити власників машин з акпп, просто вияснила доя себе особисто - наступна машинка буде механіка

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а я з ручніком ніколи й не пробувала, тільки зчеплення-гальма-газ ))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Leila

    Leila Well-Known Member

    Та і я не пробувала з ручніком, головне все робити швидко, а це ясно що практика, тренування. Дякую за підтримку
     
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    розкажу вам смішну (взагалі то не дуже) історію як моя кума на тих партроніках розбила фару в новій машині. Воно то зручно, але дуже розслабляє.

    Але свою камеру заднього виду дуже люблю, виїжджати з-під будинку, де в будь-який момент може вилетіти дитина на самокаті, то мега зручно
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. OksyTh

    OksyTh Member

    А я щось перестраховуюсь, особливо на крутих підйомах, коли хтось зупиняється - рука сама на автоматі ставить машину на ручне гальмо. Хоч може і дійсно зайве, в моєму випадку, але так надійніше.