Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    я кажу що краще взяти 10-15 раз інструктора, правила вечорами попідчитувати , думаю результат буде кращий ніж від курсів, і сама зможеш регулювати дні і час зайнятть
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Мені тато казав вчитись на жахливій машині і бажано взимку і їздити в центрі а не по окраїнах,ЩОБ ПОТІМ ПОТІКУ МАШИН НЕ БОЯЛАСЬ.Так і робила.Машина копійка ледве дихаюча-на одному з уроків ричаг від передачі в руці лишився,зимою в гололід,правда він мене не в центр, а на городоцьку поволік-Ото відчуття були!І муж мені щодня свій екзамен влаштовував ,щоб переконатись,що я вчусь.Все таки знання там дають нормальні.Інструктора краще брати на їзду додатково,але курс послухати все таки варто.Бо вдома добре знаки і правила вивчити малиш навряд чи дасть.просто не зосередишся.ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Я 5 років тому на права здала. На теорію ходила, але вже ніц не памятаю, бо практики нема. А на машині не їздила, бо з інструктором не зжилася...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Щодо теорії ,то найкращим варіантом вважаю диск із екзаменаційними завданнями ,там є два варіанти-навчальний та екзаменаційний.Власне,це ті ж іспити ,які вам доведеться (чи не доводеться)складати в автошколі та у МРЕО.:clapping::clapping::clapping:
    Спробуйте дати правильні відповіді на 200 варіантів по 20 питань:8::8::8:-і теорію ви знаєте 100%.
    Залишиться ще така дрібниця як водіння.:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Все..я остаточно заплуталась...а якщо я приватно бартиму уроки, то як проходить поцедура з оформленням меддовідки і т.п, а також "клеянням" прав...
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    ідеш до автошколи, знайомишься там з інструктором, попередньо взнавши який з них кращій ( прям як з лікарями в ПБ) кажеш що хотіла бм приватно з ним позайматись водінням бо тіпа дуже зайнята... на теоретичні заняття часу не маєш але водити позарез треба навчитись, займаєшся з ним водінням, одночасно взнаєш та домовляєщся з ним про процедуру оформлення прав...... як правило тобі треба буде лише доти гроші і пару фотограій.... вісе зроблять за тебе.

    До речі інструктор може вчити їздити як на машині учбовій так і на машині учня, якщо той хоч трошки вміє їздити і не боїться на своїй вчитись...
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Ну і як воно після трьох років балдьожу вийти на роботу???:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    ой згадала прікол.....:xaxa:
    Колись дуже давно вчилась їздити на таврії...... а там перша передача сама ліва..... ну і я свято вірила що так воно у всіх машинах, а потім вже їздячи на нашій старій а потім на новій не звертала увагу що там чоловік включає......
    Ну і якось стоїмо ми на світлофорі.... а ми тільки тоді купили нашу Авешку.... чоловік по мобілці говорить.....вже зелене світло..... натискає на зчеплення а я думаю, дай допоможу...... і врубаю саму ліву передачу..... він газує... а машина їде назад.....:xaxa::xaxa::xaxa:
    В чоловіка шок:suicide:... в тих хто за нами ще більший :scare:
    Тоді я багато про себе дізналась нового :cesored:... не і то що в іномарках сама ліва це задня передача :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 16
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А я зараз своєю прозою всім переб"ю кайф:no:. Я сьогодні по дорозі на роботу переїхала курку:sad::sad::sad:. Так паскудно на душі:bad:, капєц якийсь:no:
     
    • Подобається Подобається x 14
  10. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Якщо знаєте чия,купіть живу і віддайте.:umbrage::):confused:
    А з іншого боку курка- це ж не собака:umbrage::8:,тоді чому такі переживання?:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Не знаю чия. Та я згідна, що це не собака, але як глянула, як пір"я з неї полетіло, шкода стало, але вона сама винна - стояла-стояла, перед самою машиною надумалась дорогу перебігати:confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    ой я вчора вже чула історію про курку збиту :confused: а де саме ви її збили?
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Та я сьогодні, по-дорозі на роботу. Але я не у Львові, я на "раёне". Шкода мені її, і чого я така сентиментальна:confused:, наші на роботі кажуть, що просто господар буде мати позапланово бульйон:no:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А вся причини в тому,що права купили,а їздити -ні:xaxa::xaxa::xaxa:
    Чи як там Уляночці вчора радили-навіщо нам та теорія:no::no::no:
    Ой,згадала, я ж сьогодні ще маминих курей не бачила і не рахувала:confused::xaxa::umbrage::)
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    І що то за українська натура:xaxa:, ще "масла в вогонь доливає".:sad: Їздити я вже теж купила, кажу, вона стояла - думала, а перед самим колесом вирішила, що їй срочно на той бік дороги треба:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Меган, та не переживайте ви! Її й так рано чи пізно би зарізали! А може вона була важко хвора і вирішила покінчити життя самогубством? Жарти жартами, розумію що це неприємно, але справді, не переймайтесь!
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення


    та ви шо дійсно так спереживались за курку:8:. вони надзвичайно тупенькі пташки :xaxa: і в них є така мулька: стояти, стояти, а потім летіти як з переляку кудись, я раз ішла то та дуреписька так від мене втікала, шо з підрізаними крилами, вискочила вище моєї голови :xaxa: та й бачите я вчора чула про збиту курку, ви сьоня збили, видно в них зара дійсно криза і період самогубств :) так шо не беріть собі дурного до голови :)
     
    • Подобається Подобається x 13
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    :lol::lol::lol: Дякую, розрадили.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Меган, не ображайтесь на мої зауваження . :confused:
    Просто мені здається,що краще відволікти вас на іншу тему,ніж ви маєте цілий день шкодувати ту" ГАЛІНУ БЛАНКУ":xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41813

    Я зовсім не ображаюсь:), але от з вами поговорила, і вже легше стало:), в обід маю за малим по тій самій дорозі їхати, боюсь, щоб якась бабулька за мною патиками не кидала:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7