Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Дівчата, я минулого року на Личаківську на курси ходила, не пропустила жодного заняття, уважно слухала, викладача питаннями засипала і зовсім про це не шкодую, бо щось та засвоїла, самостійно я б це не вивчила, тому я за курси однозначно! А от інструктора для водіння треба вибирати обдумано, у мене з тим не склалося :sad: Усе, що я вмію, мене навчив чоловік... Хоча не так багато я вмію.. Дівчата,хто їздить, розкажіть як ви вперше їхали самі, бо мені здається, що я не наважуся ніколи сісти за кермо без чоловіка..
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Прям Анна Кареніна якась:) Чоловік на трасі якось двох голубів забив,в мене таке враження було що вони спеціально двоє кинулися під колеса,може в птахів так само буває така любов,шоб аж померти одночасно:):confused: Тоді для нас то була така трагедія,до сих пір як їдемо тою дорогою,згадуємо тих голубів:sad:.
    Ірушка,як так само ше не наважуюся їхати сама без чоловіка,але відчуваю,шо скоро його висаджу,бо починає нервувати:xaxa: Я порівняно з вами ше зовсім зелений шофер,але всі хто їздить сам кажуть шо тільки САМОМУ можна навчитись добре водити машину,коли одна голова думає,а руки-ноги виконують.Для початку можна чоловіка пересадити на заднє сидіння:xaxa: Мій протестує,каже шо не зможе там їхати,до ручніка не дістане:xaxa:,ліпше хай їду я сама,шоб він не бачив.Думаю,я справлюся.Готую себе:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    головне впевненість і ніякого страху
    а от свій перший раз коли їхала сама не пам"ятаю.
    а самий перший раз коли мене посадили за кермо то було в 12 років і в лісі, тато відважився, а мама боялася більше за мене :xaxa: але після того страху до машини в мене не було
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Ви б бачили мою реакцію коли збив чоловік горобця. Я так плакала, незнаю чому, ну дуже мені його шкода було. Їдемо в машині, а я чоловікові кажу "Так в нього ж дітки є, вони їсти хочуть, що вони тепер без мами\тата робити будуть, а братики сестрички?" :haha:)))))))))))))))))))))) Зараз так смішно, а тоді я була вагітна і така сентиментальна :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Я перший раз сіла сама за кермо без благовірного коли треба було на пари з роботи їхати а він мене дуже розізлив напередодні, і я не хотіла чекати на нього, поки доїхала з Личаківської до універу-вся мокра, там же одні пробки, перша-рушати, гальма, але тоді я зрозуміла, що не такий страшний чорт як його малюють:)
    Зрозуміло, що і після того ще місяці зо три періодично зі спини текло, але чим частіше ви будете за кермом, тим швидше то все налагодиться, головне не боятись, а чоловіка висаджувати, бо ті "ниття" на меен по сец день діють, і я починаю чорт зна шо витворяти, хоч вже ніби сама катаюсь майже 5 років.
    Так що дівчата, мужиків в сад, і помаленьку, правим боком до переду)))
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Хто знає, підкажіть, будь-ласка, де найкраще пройти курси водіння, щоб і не дорого заплатити і добре навчитися водити. Наперед дякую. :)))
     
  7. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Ой як ми тут наоффтопили........ :haha:))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    І я на курси чемно ходила, і інструктор мене вчив їздити, а от шліфувати водіння - то вже з чоловіком. Але мої права, то був для нього сюрприз, одного разу він приїхав з роботи, а я йому права, ото реакція була :eek::eek::eek:. От на рахунок страху - треба сідати і їхати, без нього (чоловіка), пильнувати все кругом себе, надіятись лише на себе. Якщо боїтесь і не впевнені в своїх силах - то краще не пробувати. Так як мого чоловіка більше немає як є, то я їду бо треба:confused:
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Ой я в універі на такі курсииии ходила :xaxa: досі без сліз згадати не можу :xaxa: особливо пам"ятаю як здавала, їздили на зеленому москвичі (чобіток такий), там дверцята зі сторони водія погано закривались і руль мені був практично в животі. Треба було при здачі виїхати на горбок потім з"їхати і до їхати до того хто приймав. Виїжджаю на горбок, двері відкриваються, інструктор за руль, я за двері .... :xaxa: :xaxa: :xaxa: здала, маю права, правда тепер лежать на поличці. Чоловік шось намагається навчити, каже шо по прямій дорозі його п"яного додому вже завезу :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Если еще актуально: в 36 школе есть филиал от этих курсов, инструктор Сергей, и с В.Великого никуда ехать не надо. Инструктор действительно замечательный - меня научил с нуля за 10 занятий:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Останнє редагування: 3 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Як побачила цю тему то подумала, що то про мене:xaxa: і про вчорашню курку:no:. А якщо чесно, то дуже люблю їздити, і хочу вчитися вміти їздити ще краще.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    якщо є бажання і смикалка, то майстерність можна вдосконалити.
    але якщо людині не дано ( як жінкам, так і чоловікам) то краще за кермо не сідати.
    але в нас певне мужчини завжди реагуватимуть на жінку за кермом, як на мавпу з гранатою, не знаєш що чекати від неї в наступний момент :xaxa:
    хоч є чоловіки, які їздять набагато гірше від жінок
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Дякую Одрі, ржу не магу!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    Але на заправці мені здається то штучно зроблено, ну невже є ТАКІ!!!! їздунки?:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:
     
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    ой, ну я не знаю чи то можна отак штучно зробити :xaxa: це мій найулюбленіший момент
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    я люблю їздити..рвусь до керма шалено, тільки не часто пускають.права вже маю 1,5 роки.їзджу поки з татом.казали тато, що машину мені в спадок передасть, а собі купить!!! правда народ чогось боїться зі мною їздити....чого б то?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    А я все таки вирішила вчити дома теорію,а практики вже в чоловіка 2 місяця вимагаю,ніяк не знайдемо час.
     
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    він не зацікавлений :xaxa: спочатку навчить, потім будете авто вимагати :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    То мій так каже коли бачить що хтось їде наче пяний з купою порушень, О, якась кучерява сіла за руль!, а коли обминає і баче що то мужчина, придумує яку відмазку, типу, може в чоловіка день не склався!!!,
    і то при тому що в нашій сімї майже всі жінки водять машину самі повністю, в такі моменти каже що є рідкісні винятки.
    Забилам би!!!
    Насправді, то або дано або не дано, знаю достатньо мужчин що за руль не сідають-бояться, невдається, і не дуже комплексують,
    при тому останнім часом жінок-водіїв доситьь багато, тішить то, в основному і не виділяються, так що ми йдемо вперед:haha:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Я теж хочу піти на курси, а мій чоловік каже, що буде мене вчити... От тільки часу ніяк не може знайти :)
    точно знаю, що не буду клеяти на скло наліпку з туфелькою, бо то ніби сигнал "Дивіться, я жінка, тому бережіться мене і вважайте мене поганим водієм"
     
    • Подобається Подобається x 5