Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    за правилами, якщо немає 2 років стажу водіння (тобто прав), то мусить бути наклейка У
    а уявіть таку гримучу суміш на шклі "У" "туфля" "дитина в авто" ото певне би об"їжали 10 дорогою :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    То точно :xaxa:і ніхто навіть злитися не буде:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Ні-ні, що Ви - яка "У" два роки. Як тільки Ви отримали права ніяких преференцій типу У:)
    2 роки має бути наклейка обмеження - 70 км.
    Вчимо матчасть далі!:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Можливо і так:)але знаю точно шо закікавлений випити,ми літом часто їздимо на озеро,на природу,а там шашлики , випивка,я то можу обійтись,а він злиться шо за кермом,я зразу кажу от бачиш якби ти мене ше тоді почав вчити їзди вже би пив:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    значить змінилося з часів коли я вчила правила (а то було в далекому 1997)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Я б радше сказала, що одним дано швидше опанувати майстерність водити авто, а інші мусять витратити на це більше часу. але в результаті і так на одне виходить - керувати автомобілем може кожен. І вийнятків дуууууууже мало.
    Тому всі жіночки, які хочуть. але мають упередження чи страхи різного плану щодо своєї особи за кермом - не хвилюйтесь - це пройде. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Ну не знаю, мене теж вчили про значок У, а 70 - це обмеження швидкості для осіб, котрі керують транспортними засобами менше двох років. Ми ще з чоловіком сварилися, бо він У на машину чіпати не хотів :), а вийшло, що я дотепер за кермо не сідаю :), хоч по дорозі без корків їду зовсім пристойно (а корків я просто боюся).
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Нічого не змінилося - так було завжди. Значок У для учбових машин, чіпати його на власну не треба - він не дає ані переваг в русі, ані ... та нічого він, коротше, не дає :xaxa: На бампер наліпочку з обмеженням швидкості до 70 км і вперед.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Я вже ой як давно хочу піти на курси, але все часу нема: робота, політех, діти, ремонти...Але от думаю собі, яку б я наліпку на скло повісила:) Напевно щось з розряду "жінка-вбивця, обминай 10-ю дорогою":) Бо якось пустив чоловік за кермо мене, а я взяла та й підрізала фуру...штани в чоловіка ледве лишилися сухими, матюкався так:cesored:, що я вуха мусіла закривати:) З тих пір більше мене ні за яких умов не пускає й каже, що краще я учбову машину розіб"ю, ніж нашу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    І я свого тими ж аргументами:xaxa:

    Жінку за кермом, яка підрізає, обганяє, жене невідомо куди, матюкаючи при тому людей на пішохідному переході, бо повільно ходять, можна зустріти куди рідше, ніж чоловіка чи скорше навіть "пацана-Шумахера":xaxa:

    Додано через 5 хв.
    Випередила мене tselezinska. Таки підрізають...:o
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. dollichka

    dollichka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    А я не вмію їздити! І що ще гірше - мій чоловік також не вміє!!! Нема в кого повчитись на практиці... Боюсь, що того що зможуть навчити на курсах не достатньо... Я права?
     
  12. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    дозвольте з вами не погодитися, бо раніше ПДР передбачали знак У для початківців, які ще не мають 2 роки стажу
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    на первых порах У помогает - судя по себе. Я сняла через три месяца где-то, когда рефлексы стали отработаннын
     
  14. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Все зависит от инструктора. Меня и еще тучу моих коллег научил один позитивный инструктор и именно на курсах. Когда купила машину - дополнительных занятий уже не требовалось.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Дійсно, багато залежить від інструктора!!! Мій один раз пробував на мене крикнути....дарма він то зробив! хіба можна кричати на перелякану дівчину за кермом? це ж небезпечно для життя... добре що обійшлось!але трохи навчив, шкода що мало по Львову їздили, він мене все більше на Винники і за Сихів вивозив!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Я пішла на курси вже вагітною. То інструктор (казали, що зляй дядько, всіх матюкає, а мене тільки сонечком називав :)) так мене шкодував, ми їздили тільки в Брюховичах :). А зле. Треба було центром, корками :)
    І ще: якщо відчуваєте, що практики бракує, а повчитися нема з ким можна просто додатково домовитися в автошколі, інструктори з радістю підробляють таким чином.

    Ще напишу як я вчилася їздити. Перше заняття. Посадив мене дядько в машину (а чоловік принципово ніц не показував, щоб сама вчилася), ну знаю я де кермо, знаю як його крутити і все. На цьому мої глибокі знання закінчуються. Так от, сказав дядько натисни тут, тепер тут, дивлюся - машина їде, ну й добре, нехай собі їде. Тримаюся за кермо, інструктор кричить дивися перед собою, їдемо... ляпота. Поки я не виїхала різко з провулка і не побачила перед собою зупинений автомобіль. Гальмувати я не вмію ( бо дядько добрий не сказав як), що робити? Крутнула кермом вправо, вискочила на тротуар, попереду сітка, бачу, що їду комусь на подвір"я, а що робити не знаю :) а інструктор замість того,щоб вчасно гальмувати ще почав зі мною сваритися. Це було перше і останнє заняття з тим дядьком. Я від нього втекла :)
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  17. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    мы уже на втором занятии в центр поехали. а инструктор мило покуривал в окошко :). показателем было когда он стал трендеть по мобильному во время уроков- жутко раздражало, особенно на перекрестках :), когда не знала в какую сторону ехать
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  18. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Мій інструктор мене постійно бив по руках...:8:
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Я вчилась їздити на ТІКО,:ninja: незнаю чи зараз такі ще є,то такі манюнькі машинки, там всерадині все тако компактне, взагалі нема як розвернутись......так от найбільшим моїм страхом було, коли я переключала передачі не схопитись за коліно інструктора:xaxa:sad: пару раз поривалась)
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    на первом занятии мне волне достаточно было передачки попереключать, но заставили ехать кататься :), выброс адреналина был колоссальный
     
    • Подобається Подобається x 1