Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    матиз - это следущая итерация тико :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Мені інструктор казав,шо жінки набагато краще водять машину аніж чоловіки:p.По-перше тому що жінка від природи вміє робити кілька робіт одночасно,а по-друге тому,що в жінок зір більш об"ємний,на відміну від чоловічого прямолінійного.Проблема може бути лише в швидкості реакції,в жінок вона нібито повільніша,але,думаю,трохи досвіду і ніяких проблем:xaxa:.
    Чоловіче несприйняття жінки за кермом то елементарна ревність до улюбленої іграшки,родом ше з дитинства:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Моя сестра недавно закінчила уроки їзди з інструктором, до того часу вона вчилася в автошколі і її вчив чоловік, і в кінці кінців іменно приватний інструктор навчив її нормально поводитися на дорозі, суперовий дядько - спочатку розказав про машину, де що є, і навіщо воно в машині, як працює щеплення, і коробка передач, пяти уроків їй було достатньо щоб почуватися на дорозі впевнено(правда вона і до того трохи їздила, околицями Львова:xaxa:)
    Мене за останні три місяці два рази намагалися збити на пішоходному переході! на зелене світло для мене!!! і за кермом були чоловіки, але ж не всі чоловіки такі "їздоки" так і жінка за кермом, є одні є інші, хоч знаєте є плюси що ти жінка, і пропускають більше і не підпирають ззаду(дистанцію тримають кілометрову:xaxa:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    Вперше,як їхала з інструктором,машина захлохла 12 раз,вдруге-лише 6,ну а далі все залежало від дороги-3,5,1,а тоді проїздила півтора години і ні разу машина не глохла.:xaxa::xaxa::xaxa:
    І ще щодо їзди з чоловіками ,на теорії в автошколі казали:
    -Якщо ви за кермом,а збоку сидить хтось і дає вказівки,як правильно їхати,мовчки під"їдьте до узбіччя і висадіть цю людину:):):)(це не стосується інструктора з водіння):xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом чи мавпа з гранатою :)

    а мой инструктор на третьем занятии сказал, что едет теперь молча, потому как я тогда ничему не научусь. так советовал изредка :).

    у каждого своя методика
     
  6. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Я вже маю права більше ніж 3 роки, але САМА їздити почала рік тому ( тобто, без чоловіка з боку ). Перше страху було повні штани :). Як за 200 метрів перед собою бачила машину, то питала чоловіка на що я зараз маю натискати і починалася страшенна паніка. Думаю, що якби він мене не заставив самій брати машину, то ми би ще 3 роки возилися разом :). Тоді ми тільки переїхали жити в село. В перший же тиждень в "клюбі" був якийсь концерт, то до мене прибігла моя подружка дитинства, щоб ми пішли подивитися. Чоловік сказав, що везти нас не буде, а як я хочу, то можу брати машину і їхати самій. До слова хочу сказати, що село не забите, де є 3 машини на село:xaxa:, через нього проходить траса на Тернопіль, тобто рух досить жвавий. Ну, заїхати то я заїхала, хоча встала з-за керма вся мокра і червона, як рак:8:. Дівчата, концерту я не пам"ятаю, бо ті дві години думала лише про те, як я виїду з парковки, де їнші водії понаставляли купу машин:xaxa:. Але головне, що приїхала додому без проблем.
    Потім потрохи-потрохи та й роз"їздилася. Зараз, звичайно, все робиться на автоматі, навіть не задумуючись. "Туфельку" ніколи не чіпляла і не вчіпила би. Для мене це - :n:. Це називається - пропускайте, об"їжджайте, вибачайте, бо я ДАМА!
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Я отримала права 5 років тому, а за кермо сіла тільки в серпні минулого року. Чоловік на той момент їздив на службовій машині, а своєї власної ми не мали. От і вирішили купити свою машину, але таку щоб могла на ній їздити і я, щоб не було "простою", бо чоловік по роботі на власній їздити не хотів.

    Ну захотіли - купили..В четвер отримали машину, ввечері я одразу за кермо на майданчику біля Пустомит, тренуватися, габарити трохи відчути, ну і взагалі кермо крутити :) . Це був жах - чоловік кричав з будь-якого приводу! Не гримай дверцятами! Чого так сильно на педалі тиснеш? Чого ти ледве-ледве на педалі тиснеш? Ну і т.д. Короче закінчилося все сваркою. На наступний день історія повторилася. А ще через день я вирішила шо пішов мій чоловік в баню з таким навчанням - буду їздити сама! І в понеділок зранку сіла за кермо і поїхала в страхову до кінця оформити документи, і на роботу.

    Ту свою першу самостійну поїздку пам'ятаю до сих пір у всіх деталях! Пробки! Виїзди з другорядної на головну дорогу, ніхто пропустити не хоче - сама ще не така нагла як зараз, щоб пів "морди" висунути на дорогу і тоді вже мусять впустити :) А головне - парковка! 2 рази крутилася по маршруту Куліша - пр. Чорновола перш ніж знайшла таке місце де б я могла припаркуватися. Але нічо ... з того часу майже кожен день за кермом, і вагітна їжжу, і аварійних ситуацій не створюю. Ну не ганяю як Шумахер - але і не бачу потреби. Але до речі з чоловіком до сих пір стараюся не їздити за кермом. Як тільки ми двоє в машині, я одразу уступаю йому місце водія :) Так в сім'ї спокійніше...
     
    • Подобається Подобається x 12
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    взагалі, думаю, вчитися треба тільки у професіоналів - не тих, хто вміє водити, а хто вміє вчити! тому поради - хай чоловік/тато/ще там хтось вчить - не дуже доречні. можуть навчити непотрібних помилок, які самі не усвідомлюють, що роблять. а на дорозі - не варта легковажити.
    сама, крім курсів, брала приватні уроки - у різних інструкторів в різний час, з перервами - хоч поміж тим і їздила самостійно - це корисно - кожен раз якісь "таємниці майстерності" дізнавалася - так би мовити "неписані правила".
    але вже давно.

    тепер я б хотіла удосконалити своє водіння - чула, що є курси антиаварійного водіння, екстремального водіння - може хтось щось може про це конкретніше сказати?
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    А я страшенно боюся виїжджати на підйомі, коли позаду є машина. Хто їздив по Винниках, то мабуть знає виїзд біля тютюнової фабрики на головну, у мене там починається паніка: зупиняюсь, пропускаю тих, що на головній, тоді є можливість виїхати, дивлюсь в зеркало, а там машина ззаду, боюся, що зараз покочуся на неї і тому газую як підірвана, а за поворотом за кілька метрів перехід... Я би може частіше за кермо сідала, якби не треба було через те перехрестя їхати :sad:
    Розумію, що все приходить з досвідом і треба якнайчастіше старатись їздити, а ваш досвід, дівчата, додає мені трохи сміливості і надії на те, що колись я хоч по Винниках зможу їздити самостійно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    а держать рукой ручник не пробовали? и отпускать потихоньку? у меня почти сразу начало получаться
     
  11. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Наразі воно мені виглядає ще важче, бо мені ж треба стискати кермо так, що аж пальці біліють:ninja: :), тому одну руку перекласти на ручник:umbrage: :8:
    Але треба буде спробувати, дякую за пораду!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    :), ну тогда надо сначала научиться руль не сжимать и все получится

    у меня подруга в винниках живет, я туда часто езжу - вроде ничего сложного - главное аккуратно
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Я тепер Винники десятого дорогою обминаю. Ну, це в переносному значенні, бо від ям нікуди не дінешся. Просто я в Винниках загнула 2 диски, в таку яму вскочила, чуть язика не відкусила собі:8:, в результаті переднє колесо спустило відразу, на задньому ще їхала, але вібрація від кривого диска така була, чуть мозги не повилітали:sad:. От тобі наші дороги -викатати 2 диски - 280грн. За що ми податки з транспорту платимо:confused:?
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Можна так попробувати: не перекидати ногу з гальма на газ, а стоячи на підйомі - ліва нога на сцепленні, права - на газі і регулюєш - туда-сюда. (але спочатку тре десь в безмашинному місці потренуватись, я в Наварії тренувалась) Так тоді не смикає сильно назад, коли рушаєш і відчуваєш себе впевненіше. :y:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    На рахунок курсів по собі суджу: правила потрібно знати, бо якщо щось станеться, то завжди зможеш довести, що права ти. А на рахунок власне водіння: інструктор майже завжди більше переживає за свою машину, чим за те, чи навчишся ти їздити. Мій, наприклад, втіхаря собі там "регулював трохи" сцеплення і гальмо зі своєї сторони, а я ж не здогадувалась, думаю - ого, як я класно навчилась їздити.
    В результаті, отримавши, права і сівши за кермо власної машини.... :8::8::8:
    Мій вуйко, маючи 25 років водійського стажу, тиждень мусив вчити мене всьо наново, бо, як виявилось, я не вміла навіть рушити з місця.:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Угу. Я з одним водієм так спорила з приводу правил, що мусіла книжечку показати і процитувати. Ви би бачили його очі:eek: і слова "ніколи б не подумав, що жінка може так добре знати правила":confused:
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    хм, интересно - я ногой тормоз держу, и сцепление отпускаю, как только сцепление схватило так сразу газ :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. dollichka

    dollichka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Підкажіть де у Львові є такі курси, щоб справді хороші інструктори були? Або порадьте якогось відповідального і терплячого інструктора. І взагалі, скільки таке задоволення коштує?
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Автошкола на Личаківській 29. В мене, приміром, був спокійний як удав і професійний інструктор, хороші викладачі, достатній вибір авто (хочеш девятка, хочеш ланос, а хочеш мерс). Має гарну репутацію школа. Коштуватиме в районі 300-400 доларів, в залежності від того скільки годин доведеться наїздити з інструктором (бо кому 35 годин досить, а кому і 100 не багато). Ну і звісно окремо залежть які розцінки ДАІ встановить за здачу екзамену (чи вмієш-знаєш там щось не дуже цікавляться, а кошторис весь час змінюють).
    Щодо їзди на підйомі... Це основні ази без яких страшно що хтось їздить))) В ДАІ мають окремо оцінку саме за виїзд на пагорб ставити. Ото зрозуміло як права тепер видають. Тримати на щепленні і газі - це палити щеплення - однозначно. Скоро так доведеться його міняти. Хоча автоматично так роблять водії-профі, які проте поки не відпустять достатньо щеплення - не газують.
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  20. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    да лычаковская это хорошо, научат, да и филиалы у них по всему городу- не обязательно именно туда ездить
     
    • Подобається Подобається x 1