Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    А ви на екзамені здавали водіння? Бо в нас і мови не було за це, заплатили і пішли тести складати... А інструктор з водіння навіть і не думав мене такого вчити, йому було лиш би відкататися годину, а чи навчилася я чогось, то він не переймався...
    Я, звичайно, трохи перебільшила зі стисканням керма, і зазавичай я виїжджаю там нормально, лякає тільки, коли позаду є машина на дуже невеликій дистанції, от тоді мені страшно не покотитися на неї. Але не переймайтеся, бо я ще повноцінно не їжджу, принаймні за межі Винник по закінченню курсів не виїжджала...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    я за экзамен честно заплатила - с двумя работами таскаться туда несколько раз не было времени. а умения они с практикой приходят. в любом случае ездить надо
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    я теж ходила на Личаківську, дядько-теоретик ну дуже розвеселий в нас був, жартував і водночас доступно пояснював все, що необхідно. Інструктор з водіння теж як удав був (вони напевно тіки таких і набирають :xaxa:), їздити повчив, навіть витерпів мої крики, коли проїзжала між трамваєм і бордюром, міцно стискаючи кермо :xaxa::xaxa: Однак під горку мене не вчив, паркуватися, здавати задом теж. добре, що маю зараз автомат-коробку. то взагалі без проблем :y:
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Рушати на підйомі з інструктором то одне,бо він в себе тормозом контролює,а от на власній машині то зовсім інше.Чим більше я напружувалася і зосереджувалася,тим гірше в мене получалося зрушити з місця,страх шо покочуся на когось зозаду,шо машина заглохне:8:.А як часом забуду так зосереджуватися,то автоматично супер получається.Чоловік вчора при рушанні на підйомі мене здурив,каже,не бійся,я страхую ручніком,а сам за нього навіть не брався.Потім каже бачиш як гарно вийшло,я навіть спочатку не повірила.Виявляється я таки вмію:).
    Інструтор весь час по дорозі мені шось розказував на всякі різні теми,я при тому мала шось відповідати і вести машину.Пояснював шо навмисно мене відволікає від того надмірного зосередження,бо машиною треба керувати не головою,а вестибулярним апаратом,голова для того,шоб правил не порушувати.Тоді мене то трохи злило,тепер починаю розуміти шо він мав на увазі.
    З лютого курси коштували 1400 гривень,плюс 30 гривень за кожне водіння і десь 400 гривень за сам бланк пластикових прав.Додатково ше оплачується медична довідка. Ну і за екзамен беруть...:8:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Та річ не в екзаменах все-таки..як не навчився - на екзамені не дотягнеш)
    Мене також спеціально сам не намагався ніби вчити. Я сама питала - а коли ми вчимося паркуватися? А коли до супермаркету для того їдемо? А на Короленка можна Ви покажете як не заглохнути? А коли в нічний час їдемо?:) І ще окремо вимагала їздити зі мною на моєму авто.
    Тобто все питала сама, бо так хтозна чи показував би. А відмовити не посмів.
    Дівчатка, то як в будь-яких платних послугах - як сам не проконтролюєш за що гроші заплатив - так і буде. Самостійно люди для сервісу в нас ще далеко не всі звикли напрягатися)

    Розумний і інструктор і чоловік - вони помітили, що у Вас надумана проблема:) Це психологічний нюанс. Іншим початківцям заговорюватись не рекомендувала б без додаткових гальм))))
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    а ви на автомат пересядьте - помагає )))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Чиста правда,мене вже потім інструктор сам питав куди сьогодні їдемо,бо дороги де ми їздили на початку навчання мало чому могли навчити,максимум руху в корках. Про своє бажання чомусь навчитися інструкторам завжди треба наголошувати,інакше час від"їжджено,а толку мало.

    Тільки трохи дорожче:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    :n::n::n::n::n:
    Ніколи не говоріть за всіх
    Я сама теорію і практику здала без хабарів і права отримала не "поклеїні".
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    :y::y::y:
    вот только так и надо!
    видели мы одну такую с "поклееными правами" на ТРАССЕ Москва-Киев, мы идём на обгон, а девушка без включенного поворота решила ямку объехать и вышла на объезд прямо перед нашим носом, мозгов даже не хватило в зеркала глянуть... (машина у неё низкой посадки и боится дно порвать понимаете ли), а мы чуть в кювет из-за неё не ушли...:cesored: ноги бы переломала
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    ну бачите різні люди бувають, я б не сказала шо я добре володію машиною, тому за руль не сідаю, хоча права маю. Нас в таких умовах вчили водити, шо :scare: просто жах, машина була стара і незручна, на тиждень виділялось 2 пари, а їздила я лишень пів години, ні зупинок, ні паркування я взагалі не проходила. посадили і каже їдь ...:confused: зара проходжу навчання з просто жахливим інструктором, якого і поміняти неможу :xaxa: вчора їздила то на диво, шо з місця зрушила нормально, шо затормозила :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Як ходила на курси, сиділа зі мною за партою одна жіночка, в її планах було купити після курсів машину. Питаю її "Яку машину хочете купувати?", а вона "Не знаю, якусь гарну, може зелену.." :8::8::8::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Чоловік вирішив вдосконалити мою водійську майстерність :xaxa:
    Понеділок-дорога додому з Бережан(100км).
    Вівторок-від родичів з села(50км).
    Середа-екскурсія в Олеський замок(150 км).
    Четвер і п"ятниця-вихідний :xaxa:.
    Субота-знову від родичів(50км).
    Неділя-додому з Карпат(Сколівський водоспад,80 км).
    Понеділок-катаємось по місту :8:.
    Чоловік мене хвалить,каже,що чим раз тим краще і що машиною володію повністю,але не передбачую ситуацію наперед :no:.
    Наприклад,за 400 метрів стоїть припаркована машина і я майже доїхавши до неї,починаю перебудовуватись у лівий ряд,а треба заздалегідь :umbrage:.
    Так,що,любі дівчатка, щоб вміти їздити за кермом,треба їздити.О!:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 15
  13. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    ну звісно!!!! :clapping: я от навіть в снах їжджу :xaxa: вчора перечиталась гілочки, і пів ночі гасала по дорогах :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    От того я теж не розумію, я коли в Німеччині була, то перше, що мене вразило, це тишина на дорогах і культура водіїв. Є такі, що не знають, куди повернути, чи розвертаються на трасі, то я ні разу не чула, щоб хтось посигналив, чи, тим більше, відкрив вікно і нахамив. Всі чемно почекали, машина розвернулась, і всі поїхали, і всі чомусь можуть вести себе культурно, а в нас... як не коровою, то дурою обізвуть, або пальцем коло голови крутять. Блін, топати нам і топати ще до Європи:sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    ну хочу вам сказати, що порівняно з стамбулом, то у нас взагалі культура :xaxa: такого бєспрєдєла як там, я більше ніде не бачила
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    я колись була в Китаї - отам бєспрєдєл то точно. Машин ж багато, їдуть хто куди хоче, підрізають на кожному кроці, я кожні 5 хвилин думала, що в аварію попадем :8:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    так в стамбулі все спроводжується активним жетикулюванням і криками з вікон машин :xaxa: і багато вузьких вуличок. я іноді просто була в шоці
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    анекдот в тему
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    То ще нічо, а от як я вчилась їздити з інструктором, в нього улюблений прикол був такий: їдем-їдем, раптом посередині дороги десь у найзамашиненому місці він раптом каже: "всьо, кицюнечко, глуши мотор, будем пару хвилин стояли, бо ти вже двигун перегріла"
    :8::8::8::8::8:
    ото де народ ззаду сигналив.... я на нього з жахом дивлюсь, а він мені : "та я їх всіх мав!!! стій, поки двигун не охолоне!!"
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    ну а я хотела красную :), в результате купила вишневую :)
     
    • Подобається Подобається x 1