Жіноча дружба

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем bora, 23 Січень 2011.

?

Чи маєте Ви зараз подруг?

  1. Маю одну справжню подругу

    114 голосів
    36,3%
  2. Маю багато подруг

    87 голосів
    27,7%
  3. Маю тільки знайомих

    79 голосів
    25,2%
  4. Маю багато родичів і чоловіка натомість

    34 голосів
    10,8%
  1. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Дякую всім за поради) @Apelsynka , взаємно!) я всіх нюансів не описувала, для мене ситуація виглядає дещо інакше, але і я не без гріха. Рада, що тут написала і побачила себе зі сторони, думаю все зміниться на краще).
     
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    В мене теж є одна така подруга, тільки негативних моментів у нас було менше, а хороших більше, тому напевно все ще дружимо. І я їй деколи говорила про те, що мені не подобається, але то як горохом об стінку. Не знаю як довго ще будемо дружити, бо щось мені чим далі, тим більше не подобається її відношення до нашої дружби. Але бачу ідеальних друзів не буває, просто навчилась тепер спокійніше сприймати деякі речі, і роблю так як добре мені. І дуже гарно допомагає аналогічне ставлення, тоді справжні друзі трохи задумуються і виправляються, бо вони відчувають на собі як це неприємно, коли є таке ставлення. Ну а ті, хто друзями насправді не були, просто відсіюються з часом. Се ля ві:pardon:
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    А шо такое:d23:?
    То ж так цікаво:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:.
    Для чого порушувати світовий устрій:girl_haha::girl_haha:?
    Більшість друзів у мене відсіялось саме через таку думку з їх сторони.
    В людях перш за все я ціню чесність. І чого сучасності її так не вистарчає...
    Нє, я все розумію- і звідки ноги ростуть і все таке- та ми вже дорослі люди і зі своїми страхами можемо усе владнати.
    Дякую вищим силам за подруг, які мене оточують зараз і які теж цінять чесність у житті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    От в мене мало подруг саме через чесність :)
    Ніколи не буду сюсюкати і лестити (що роблять досить часто баааагато дівчат - не зі злих умислів, звичайно, та все ж...), я завжди кажу як є, і того ж чекаю навзаєм. Але на колір і смак як відомо... Тому хлопці найчастіше чудово розуміють і ми з ними швидко знаходимо спільну мову, а дівчата рідко - ображаються :pardon:І навіть ті хто ніби каже "я теж за чесність, говори мені прямо" часто геть не хочуть насправді чути моєї думки, а хочуть щоб я просто підтвердила їхню:) А я в свою чергу ображаюся на ті "закулісні жіночі інтриги" і прихований смисл їхніх дій.
    Може колись постарішаю, помудрішаю нарешті :))) , а поки я все одно "пацанка в спідниці" - мені важко даються "світські бесіди" і підбирання слів. Тому таке спілкування залишаю виключно для робочї і формальної обстановки, а з друзями ніколи не "граю" і не вдаю з себе ту ким я не є.
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2015
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Охх, трапляються мені люди, які висловлюють свою думку навіть попри те, що їх не просять. А коли вони ще й ну геть не в темі- :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:. А самоствердження за мій рахунок я присікаю на раз два.
    Дружити- це певно теж мистецтво:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:. І екзаменом з нього є оточуючі нас люди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ага, от буває така дружба "кішок які гуляють самі по собі" - не сантиментальна. :) Коли в дрібницях можна іноді дражнитися, не вибачатися за кожне слово - потім навіть разом з того сміятися, але в серйозних питаннях - завжди матимеш підтримку.
    Я про те і писала вище що "розшаркуватися" не вмію поки. Грубіянка. Вчусь. :)
    У мене якось не так - мені легше, бо вони навпаки СКАЖУТЬ прямо (навіть якщо не самі, то після прямого запитання), а головне не носять камінь за пазухою, і не будуть вести якісь триповерхові інтриги.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

    І в мене є така подруга. Люблю її страшно)) Ми не церемонимось, кажемо так як є одна одній, і більше того, частенько стібемось одна з одної. І сприймається все нормально, бо знаємо, не зі зла, а любя. Але ми дуже-дуже близькі люди, вона практично єдина, кому я можу сказати все.
    А от коли просто добрі знайомі мені дають поради без прохання, мене це теж дратує.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Мої роблять, а не кажуть. Мо то я таких в оточення притягую:connie_pull-pigtail:connie_pull-pigtail.
    І таки да, не люблю я мужиків, які багато триндять.
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я тут не у порівнянні сказати vs зробити , а сказати чи мовчки дутися\роздувати неіснуючу поблему\злитися\мститися у дрібницях. :)
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    подетальніше, пліз)
    я от собі згадала
    був час, що сіла на дієту і нормально так схудла, до своєї цілком комфотної ваги
    десь так взагалі не до теми, каже мені подруга "ми з чоловіком! говорили про те як ти схудла, і шо ти не стільки схудла скільки висохла" )))
    це при тому що моя комфотна вага це ще така пишечка ,ну але лице в мене дійсно худорляве, +Гв з недосипами
    якщо чесно, я навіть думку про цю ситуацію не складала, бо була занадто собою задоволена)
    ну але кожен має право на свою думку)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну бо самоствердження за чийсь рахунок і критика, а тим більше конструктивна то є рііізні речі
    але то є всьо добре, бо самостерджуються закомплексовані за рахунок закомплексованих, ІМХО
    в інших ті питання не виникають
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та просто не знають твоїх слабких і вразливих місць, або їх нема))
    самоствердження часто супроводжується приниженням, буває публічним, злісними насмішками, розпуском неправдивих пліток, псуванням репутації і тд.
    то не лаяння собак
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MartaTamper

    MartaTamper New Member

    Доброго дня усім!Мені 24 роки.Сталась у мене неприємна ситуація, і хочеться почути осудження чи можливо просто коментар до цієї ситуації. Постараюсь доступно і покоротше все розписати.Почну із того, що я дружила із 1 курсу навчання із подругою "С",уже 6 років нашій дружбі, вважала її для себе сестрою, тому що пережили багато, і жили разом 3 роки. Розповідала я їй же звісно багато всього. Коли пішла працювати на роботу, три роки тому, появилась у мене інша подруга "В", ми почал досить добре дружити. Коли я познайомила із самого початку С і В, вони не злюбили чомусь одна одну, і сказали мені про це двоє.Тому на далі я не пробувала йти разом в трьох гуляти. Уже десь як 1,5 роки, мені все ж таки вдалось , чи може і не мені, здружити їх.І ми не раз ходили в трьох. До цього і під час уже їхньої "дружби" я якісь проблеми чи певні ситуації які траплялись із С я розповідала В, і В про - С. При цьому як С і В, мене питались "як там, що там "В" чи "С".І я не задумувалась і там розповідала, обговорювали. При сварці з кимось із одним, я "жалілась" іншій на другу. ....Тут ще багато всяких нюансів,ситуації, але все не розпишу тут...Коли я одружилась,із подругою "С" почались якісь незрозумілі сварки, обіди за дурниці із її сторони, ми дуже сварились, і я відчувала що щось між нашою дружбою не так, останнім що стало для мене найболючішим те,що вона написала мені що мені уже не довіряє так і розчарована мені, це вона написала мені коли я не змогла заїхати за неюі поїхати у підходящий для неї час в певне місце. Після цього,коли я поїхала на відпочинок, С і В пішли вперше без мене гуляти, потім коли я приїхали, вони знову пішли тільки двоє, це для мене стало дивним....І тут коли я тиждень перенервувала це все, сприйняла, подзвонила до С потім до В. Суть проблеми в тому, що коли вони двоє гуляли, то розмовляли про те,що я розказує С про В усе, а В про С усе. І подруга С подала В не просто так,що я там розповіла про якусь її проблему, а подала це так, ніби я насміхалась, осуджувала В. І подруга В сазала,що я думала що С така погана, а вона взагалі нормальна. Опинилась я третьою зайвою, якось так виходить.Тепер у мене ні одної подруги немає, маю на увазі, яких вважала найкращими. Я зрозуміла помилку свою, що не мала права, якісь більш особисту інформацію розказувати С про В, і навпаки. Хоча якщо розібратись,мені і С і В, також говорила одна про одну, і про інших людей, про дуже серйозні проблеми, це ж не означає, що я маю піти на зум=стрічіз одними із їхніх якихось подруг, і їм розповісти про все,що мені С чи В розповідали. Але С я довіряла, і розповідала дуже багато усього, не тільки про В, а про всі свої чи когось проблеми, радилась і так далі... і відчуваю я дуже неприємні відчуття.Тому що виходить що я підвела В, бо розказувала особисте С,а С підвела мене, тому що не мла права розказувати це все, і ще й подала це зовсім по іншому.Не знаю, я заплуталась, і не знаю що робити.Будь ласка допоможіть мені,можливо хтось був у подібній ситуаціїї.
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2015
  19. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Доброго дня,
    Я б радила Вам сісти, заспокоїтись і добре обдумати ситуацію, розкласти по поличках в голові думки, розписати на листочках, спробувати охолодити емоції, спробувати глянути на це з боку С, а потім з боку В, або навпаки. Потім зустрітись з обидвома подругами по черзі і поговорити.
    Якщо нічого не вийде- просто відпустити, залишитесь хорошими знайомими з теплими спогадами про минуле.

    Якщо ви одружились, то думаю на першому місці тепер стоїть чоловік, подруги то таке- другорядне. Можливо вони займали у вашому житті забагато часу і думок, і на те місце має прийти інша людина. Або потрібно перерву в спідкуванні з подругою.

    А в той час, що гуляли з подругами влаштуйте коханому сюрприз:girl_flirt: Підготовка займе і думки, і руки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Siania

    Siania Love Life

    Попросіть в обох пробачення, і більше такого не робіть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1