Жіноча дружба

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем bora, 23 Січень 2011.

?

Чи маєте Ви зараз подруг?

  1. Маю одну справжню подругу

    114 голосів
    36,3%
  2. Маю багато подруг

    87 голосів
    27,7%
  3. Маю тільки знайомих

    79 голосів
    25,2%
  4. Маю багато родичів і чоловіка натомість

    34 голосів
    10,8%
  1. MartaTamper

    MartaTamper New Member

    Та я попросила пробачення, тільки подруга С подала це В з іншоі сторони, вона згадала такі давні речі, що і подумати не могла. І по словам В, С подала це так, що я за спиною осміювала В, і взагалі що я з нею була одна в дружбі а потім тільки сміялась з іі проблем, чи радостей, що я не була ій подругою. А я так не подавала ніколи цю інформацію, та й в загалі в мене такого принципу в житті немає так робити з знайомими близькими...Це я ій говорила, тільки вона не вірить мені.Тому після двотижневих роздумів, думаю це просто залишити в спокоі, тому що мені не приємно, що я говорила одне, а перекрутили і подали це дуже погано, і я довіряла за шість рокіа людині.Свою вину я усвідомлюю, тому на майбутнє буду знати.Хоча по практиці більшість подруг обговорюють інших, що в принципі робили і С і В, тільки в даній ситуаціі вони цього не помічають на жаль.
     
  2. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    А Вам кочне треба зберегти відносини з людиною, яка здатна так перебрехати і підступно поступити з давньою дружбою, як С? Вибачтеся і поясніть ситуацію В., скажіть, що цінуєте Ваші з нею стосунки і хотіли б залишитись подругами, хай вона трохи подумає. А про С. зробіть свої висновки, щоб більше не дружити з людиною, яка має таке болото всередині.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. MartaTamper

    MartaTamper New Member

    З цим я згодна, із С уже все вирішено для мене, ніякої дружби. З В постараюсь поговорити, пояснити, хоча я вже їй говорила,що подача була не така, але не вірить вона мені чомусь. Тому не буду бігати! Як Ви написали, можливо подумає, переоцінить все.Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Hatawa

    Hatawa New Member

    Мені пощастило. У мене дві найкращі подруги,яким можу розповісти і обговорити все ВСЕ ВСЕ!
     
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дивні роздуми на мене сьогодні находять. Є в мене найкраща подруга, але я завжди мріяла про споріднену душу, яка би мене розуміла, з якою були би спільні погляди, вподобання, цілі і бажання. Бракує мені зараз саме такого, теплого спілкування :sad:
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Jusi, то "заведіть" її собі! Людей так багато навколо...:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я шукаю, але не знаходиться :sad:
     
  8. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    У мене є три подруги ще з часів навчання,але спорідненої душі в лиці подруг,як пише @Jusi теж немає...з ними можемо потеревенити про роботу,справи,домашні клопоти,дітей...тай на цьому все. Інколи хочеться просто поговрити,щоб теебе підтримали,зрозуміли,не сміялись, не обговорювали потім вдома з сім"ями ситуації з мого життя...єдине,залишається чоловік...але є й такі окремі теми,якими й зним не поділишся))
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Йолки-іголки! То мені знач круто таланить! Я навіть тут, на форумі коліжанціями обзавелась з опцією "маєш вільні вуха в 12годині ночі? бо мені тре комусь потріщатись"..:girl_phone1:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @nibysh повезло))
    мої би не зрозуміли пізніх дзвінків, на ранок були б притензії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    У мене є підтримка, і дзвінки опівночі теж можливі. Але немає прийняття мене на 100 %. Завжди каже, що саме я не так роблю, не так думаю і т.д. Я розумію, що вона не зі зла це каже, але це мені неприємно. Я є така, яка я є :sad: Або, наприклад, я в хазяйстві ще себе не проявила. Вирішила відкрити для себе цю роль. Говорю їй це і відчуваю, що вона не вірить мені, що я це зможу. Після такого відчуваю себе якоюсь недолугою :cry:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    а сказати про це їй ви нем пробували?
    Свого часу ми з коліжанкою пройшли випробування: вона думала чи розходитись з теперішнім вже чоловіком. Ми всі були за те, щоб розійтись(накікав він кункрєтно), але вона прийняла рішення не розходитись. І от ми розмовляєм по тел(бо троха далекувато живемо) і вона каже:"щось скажу тобі, але ти не зупиняй мене .." Минуло багато років з того часу, але от недавно вона мені нагадала мої слова :" моя коліжанка є ти! а з ким ти будеш з пєтьою-васьою-степаном, то не є так важливо, бо я дружу з тобою, а не з ним. я не мушу його любити-поважати іт.д. але я завжди прийму людину з якою хочеш бути ти . "
    Чесно? Мені не подобалось її рішення, мені не подобається її чоловік, його важко сприймають у нашій компанії, але це її вибір і її життя, тому я завжди підтримаю і вислухаю без моралювання. І мене також вона слухає без осуду.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    То якась дуже дивна дружба. В мене є 2 дуже близьких подруги, обидві вже мої куми. То вони мені як сестри, любимо один одного і приймаємо такими як є. Ця дружба будувалась роками і перевірялась дуже складними ситуаціями.
    Потребуй сильно мати таку людину і вона знайдеться :) я впевнена в тому на 200%
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Це не справжня щира подруга, якщо після спілкування так себе відчуваєте, імхо. Я звичайно не експерт, але за сорстереженнями доволі поширена така "дружба", коли одна самостверджується за рахунок іншої, ніби все добренько-класненько а потім к "вколе" - що хоч падай)) Таке теж бачила. Збоку це особливо видно, тоді як сама подруга може це не помічати, думати, що це вам так добра вона бажає. Тому не знаю, я б з такою поменше спілкувалась просто. А потім, що теж цікаво, як у вас починається десь прогрес, успіхи, то та "повчаюча подуга" може все знецінити, виставити ваші успіхи як щось смішне (теж з "найкращими намірами"). Дійсно щирі подруги бувають, але не часто. Та навіть сестри, куми, не завжди між собою справді щирі подруги, а про чужих тоді що казати. Тому, якщо вже знайшли хороший перевірених подруг, то цінуйте їх:girl_smile:
     
  15. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    так само(

    направду,так неприємно робиться,відчуваю себе неповноцінною,неудачницею...
     
    Останнє редагування: 5 Липень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я їй це говорю. І вона це знає, просто всеодно, коли бачить, що я щось не те роблю, то відкоментує. Навіть коли я вишивала, тільки вчилась, то вона сміялась, що я не так голку тримаю, і т.д. :girl_sad:І може дійсно не так, але мені подобався сам процес.
    Щось і в мене таке саме.
    Дякую. Насправді я маю крім цієї подруги дуже багато знайомих, з якими спілкуємось, ділимось і т.д., але це все не те. Бракує теплоти :girl_in_dreams:
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    То не погана подружка, в неї характер такий.
    Як на мене, щиру подругу так само не просто знайти як кохану людину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Можливо, але якщо постійно після спілкування залишається неприємний осад і відчуття, то це просто "не ваша" людина:girl_smile:
    Так, це так.
     
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    О, цілком згідна. Вона хороша, просто інша. Я би ще хотіла знайти схожу на мене :girl_blush2:
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Jusi люди притираються одне до одного, друзі теж. Коли хтось мене критикує, насміхається, то я спокійно питаю чи це людина обрала такий спосіб підняти собі самооцінку? За рахунок когось іншого? Можна ж не насміхатись, а нормально пояснити. Нащо робити боляче.
    У мене 2 подруги і ми дуже схожі, та все ж є різниця, одна жорсткіша, ніж я, а інша - м'якша. З обома є кардинально різні риси і це допомагає, бо бачиш ту ж ситуацію з різних точок зору.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1