Жіноча зрада

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем TinyFlower, 8 Червень 2012.

  1. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я ж якраз шукаю того, чого мені не вистачає в цих стосунках: сексуального впливу на партнера.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Смішно Смішно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ви самі собі відповіли на питання.:)
    Доречі, в ревнощів необоснованих з "прІстрастієм" тоже ноги можуть звідси рости.
    А можна не скромне питання- скільки Вам років?:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Siania

    Siania Love Life

    Фліртуючи з одруженим чоловіком? :connie_pull-pigtail
     
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ще немає 30 :girl_blush2:
    Знайшла того, на кого впливаю :girl_sad:
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    охо, ну, Ви мене обломали.:)
    Як то кажут "шом знав, том сі довідав":dash1:

     
    • Смішно Смішно x 11
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Та чого, за пару місяців буде 30, чи Вам у днях треба? :girl_haha:
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    я не те що думаю,я впевнена :girl_yes: - що якщо на цій стадії стосунків у нього нема сильного сексуального потягу до вас, то далі його тим більше не буде. от ми з чоловіком 11 років разом, і в тому плані практично нічого у нього не змінилось.
    по-моєму, то не ваш варіант:girl_nea:, принаймі для того щоб бути щасливою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А, я Вас не правильно зрозуміла.))) Думала, що може бути як 18, так і 29, бо те і те підходить.
    Ок, тоді стару мудру цьотку забираєм...:girl_blush2:
    Вам добре дівчата посилання давали, у нас є відповідна тема точ в точ, а є наближені, там де тре думати. Пошарте по форумі, багато цікавого можна згребти.
    Одруженого киньтесь, як того старого заїдженого ровера, ну його, та й відгріха подалі- на душі буде спокійніше і чужу дружину вбережете , і волосся на голові.:girl_haha:(сорі, то я вже жартую.)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    У нього просто такий темперамент. І деколи у нього є сильний сексуальний потяг до мене. Але щоб я спеціально його викликала по своєму бажанні, то таке буває рідко.
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Перебільшуєш.:)
    Тут ще залежить від жінки, точніше її поведінки (можна погасити, можна запалити і знову погасити, чоловік тільки чемчикує за цим).
    Ну, і темперамент партнера ніхто не відміняв.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Темперамент чоловіка не впливає на цю всю ситуацію?
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я вище дописала, що темперамент теж має значення.
    Якщо сходяться двоє людей з різними темпераментами- то вже біда.
    Але чогось мені думається (то я вже свої провидницькі здібності включаю:)), шо у вас собака зовсім не в тому місці зарита і не з тої сторони, де Ви шукаєте проблему.
    Хоча копирсатися в тому точно не буду, бо то заглибоко, як на чужі стосунки.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    поживем-побачим;) або не побачим:girl_curtsey:
     
  15. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Не дай Бог шукати такого впливу на одружених чоловіках.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та чого ж? Кожній парі є над чим працювати. Часом - над згладженням різниці в темпераментах. Часом - над чимось іншим...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А я думала шо то вже тавро прибите на "пожизнєнно".)))
    Кхм, буду знати... буду знати.:)
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    угу :) то так само, що стверджувати, що якщо хлопець на стадії зустрічання не говорить "я тебе люблю", то і в шлюбі не скаже. Все можливо
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2015 ---
    темперамент - так. Конфлікт темпераментів - ні :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. EineKleine

    EineKleine Well-Known Member

    як завжди, всі проблеми - від голови. не буду сильно заглиблюватись в тему, але поведінку Jusi можу зрозуміти.
    Адже справа не в тому одруженому чоловікові (самі знаєте), а в тому, що Вас повністю не задовільняють існуючі стосунки. Того так і шатає від того одруженого.:connie_pull-pigtail
    АЛЕ!
    все можна змінити, якщо є бажання і старання ДВОХ. якщо дівчина старається, і так і сяк, а чоловік холодний як айбсерг в океані, не виявляє ініціативи, немає ніякої віддачі, при цьому це триває не місяць і навіть не рік .... то вибачте і до побачення) треба по-чесному поговорити, старатися щось змінити, але ВДВОХ. він має розуміти, що вас це грузить і ображає. розуміти і бажати якось це поправити ... і задовільнити свою кохану) хехе..мусите вирішувати це з своїм партнером, бо, як бачите, це таки реальна проблема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Я в питаннях флірту з одруженожонатими досить жорстока . І якщо ви розумієте свої психологічні перекоси ( в плані самооцінки , чи чогось у дитинстві ) і це вас не спонукає вхопити себе і сказати - стоп ! Ну тоді не знаю. Не буде одужання коли само стверджуватись за рахунок інших , і щастя не буде. Ви самі собі не даєте шансу на шось краще і дійсно ваше , як не добре з цим чоловіком то кидатись геть у дебрі - наламати дров , хай вас Бог береже . Ви вже дуже навіть не маленька Jusi , самі в себе не вірите . Але і ніхто у вас не повірить як трохи глибше копне і нариє там беззахисне дівчисько з низькою самооцінкою . Прикладів безліч .
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1